Podsumowanie tlumaczenie na angielski
na język Angielski.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'podsumowanie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenie słowa 'summary' i wiele innych tłumaczeń na polski - darmowy słownik angielsko-polski.Wyszukiwarka tłumaczeń z polskiego na angielski; polskie słowa i zwroty przetłumaczone na angielski z przykładami użycia w obu językach.. .Kompendium wiedzy, jak napisać CV po angielsku, aby dostać pracę.. Tlumaczenie:Jak już wspominałam we wcześniejszym artykule (Tłumaczenie abstraktów prac dyplomowych), najlepiej zlecić tłumaczenie streszczenia swojej pracy dyplomowej profesjonaliście; szczególnie, że taki abstrakt jest swego rodzaju „wizytówką" Twojej pracy naukowej.Jednakże, chciałabym w tym artykule pomóc wszystkim tym, którzy czują się na siłach, aby stworzyć własną wersję .Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa the w słowniku online PONS!. Naucz się angielskiego razem z nami!Pytanie o drogę po angielsku - Excuse me, how can I get to the city center?. Dodatkowe przykłady dopasowywane są do haseł w zautomatyzowany sposób - nie gwarantujemy ich poprawności.. przysłówek above the line .. kliknij na "Import" na liście słówek.Wyszukiwarka tłumaczeń z angielskiego na polski; angielskie słowa i zwroty przetłumaczone na polski z przykładami użycia w obu językach.. Co najważniejsze, jest ona dostępna dla każdego całkowicie za darmo..

streszczenie, podsumowanie.

Tradycyjnie już przeżywając te Święta bardzo często piszemy życzenia świąteczne, które wysyłamy swoim znajomym lub członkom rodziny.Zobacz tłumaczenie dla resume - słownik angielsko-polski.. Pozwala określić lokalizację przedmiotu, czas, miejsce lub pewien stan.. Sprawdź "resume" po polsku — Słownik angielsko-polski | zobacz "resume" po angielsku .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Angielskie imiona z odpowiednikami imion polskich .. Deadline na zlecenie to poniedzialek wieczor.. Ups, podczas pobierania danych wystąpił problem.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa holde Kunst w słowniku online PONS!. U nas także przykłady i wymowa.Zdania do tłumaczenia dostępne są dzieki uprzejmości serwisu Jacka Tomaszczyka isel.edu.plKompletny zestaw interaktywnych ćwiczeń gramatycznych online dla czasu Present Simple.. (Potrzebuję streszczenia wczorajszego spotkania.). Tłumacz Google umożliwia tłumaczenie tekstów, dokumentów tekstowych, stron internetowych, mowy, zdjęć, a także filmów wideo w czasie rzeczywistym.Tłumaczenia w kontekście hasła "informować na bieżąco" z polskiego na angielski od Reverso Context: na bieżąco informowaćsum rzeczownik .. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa..

Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowanie" po angielsku?

rzeczownik.. - summary, résumé, rundown, summation, recap, recapitulation, round-up, roundupTłumaczenie słowa 'w podsumowaniu' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Życzenia Wielkanocne po angielsku z tłumaczeniem - najpiękniejsze angielskie życzenia na Święta Wielkanocne (Easter Wishes) oraz świąteczne angielskie słówka do nauki.. Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas.. Podczas nauki języka angielskiego zapewne będziecie musieli zmierzyć się z koniecznością przetłumaczenia swojego imienia na język obcy, bądź też przetłumaczenia imienia z języka angielskiego, na nasz język ojczysty.Tłumaczenie słowa 'rozliczenie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.Tłumaczenia w kontekście słów, grup wyrazowych i zwrotów; bezpłatny słownik z milionami przykładów w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim, francuskim .Mam do przetlumaczenia jedna prezentac z j. polskiego na j. angielski oraz druga prezentacje, ktora juz jest w j. angielskim ale zalezy mi na przepisaniu jej z proof-reading.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'lp.'. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa passend w słowniku online PONS!.

Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników the II.

w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa tlumaczenie na polski w słowniku online PONS!. Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.podsumowanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Ups, podczas pobierania danych wystąpił problem.ANGIELSKI NA START -40%.. Zgarnij rabat na roczny kurs online..Komentarze

Brak komentarzy.