Test z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 6 z odpowiedziami
Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Autor .. Kim byli rodzice Ani Shirley Ania z Zielonego Wzgórza najważniejsze momenty Ania z Zielonego Wzgórza test dla sprawdzenia wiadomości Na jaki kolor Ania Shirley .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Dorota 4 lata temu.. "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. W celu podniesienia efektywności pracy w zakresie kształcenia literackiego zawsze przed rozpoczęciem cyklu zajęć poświęconych danej lekturze przeprowadzam test sprawdzający stopień samodzielnego przyswojenia przez uczniów nowych treści literackich.. 80% osób nie potrafi rozwiązać tej prostej zagadki!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Dorota.. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta..

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".

Spróbuj też!. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Matematyka.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. ze wzrokiem .. 9034 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Diana i Karol ODPOWIEDZI: 1a, 2b, 3d, 4b, 5c.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Przecie Ŝ nigdy o tej porze roku nie je ździ do miasta i nigdy nie udaje si ę z wizyt ą, i to jeszcze w dzie ń powszedni.. Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Rozpocznij test.. Polecasz?. Skąd się bierze?. Napisz do nas.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. 9034 .. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie 😅 .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 13) Czego .z sercem .. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. z kręgosłupem .. W każdym .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Klasa 6 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 7 Klasa 8 Klasa 8 Religia Religia.Test do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Co wiesz o Śródziemiu Tolkiena?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zaloguj się lub .a) Maryla umiera, a Ania opiekuje się Mateuszem, b) Mateusz umiera, a Ania wyjeżdża za granicę, c) Mateusz umiera, a Ania zostaje na Zielonym Wzgórzu.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaLektury uzupełniające w klasie 6 w roku szkolnym 2019/2020: Aleksander Dumas - Trzej muszkieterowie Joseph Rudyard Kipling - Księga dżungli Marcin Kozioł - Skrzynia Władcy Piorunów Stanisław Lem - Cyberiada (fragmenty) Kornel Makuszyński - wybrana powieść Lucy Maud Montgomery - Ania z Zielonego Wzgórzasi ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

ZapraszamyTest z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Podobne działy .. Klasa 6.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ile kosztuje?. Montgomery - Odmiana rzeczowników przez przypadki"Ania z Zielonego Wzgórza" - najważniejsze momenty, test dla sprawdzenia wiadomości.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile pamiętasz przygody dziewczynki z Avonlea.Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim stazem.. Gdyby mu zabrakło brukwi do siania i musiałby po ni ą jecha ć, nie„Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. jjukasz123.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Udziel odpowiedzi.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Ciekawostki o L.M.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl..

Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.

Spróbuj też!. 30 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!Ania z Zielonego Wzgórza - test - Ania z zielonego wzgórza - Ania z Zielonego Wzgórza- krzyżówka - Ania z Zielonego Wzgórza znajomość lektury.. Matematyka.. Życzę wam powodzenia!. 4) Rozwiąż psychotest.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. 3) Głosuj w sondach.. Liczba pytań: 10 Próg zaliczenia: 8/10 Ocena testu: Jeszcze nie oceniono Data dodania: 2011-12-05 Uwaga jesteś niezalogowany - rozwiązujesz test bez rankingu!. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Dlaczego?. Miłego rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. !Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają .. lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania Shirley .Ania z Zielonego Wzgórza - test ogólny.. Literatura Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Literatura Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt