Opis swojego hobby po niemiecku
25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 78% - głosów: 9dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Sein Hobby ist Lesen - jego hobby jest czytanie.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. Lubię szybką nocną jazdę po mieście.. Jest cała czarna i ma długie uszy.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy.. Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Troche stare te zdjęcia ale to co.. Mam królika który wabi się Maja.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Jak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Opisz to ubranie po niemiecku.

?CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać CV po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu.. Tylko ze ja nie potrafie.. Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. 2014-05-02 15:42:35 Opisz swój wygląd, cechy charakteru, zainteresowania i upodobania po niemiecku 2016-10-27 15:19:08 Opisz kolegę lub koleżankę po Niemiecku .Mój nick na digarcie- Chicolita- jakby ktoś chcial pooglądać.. stricken - robić na drutach.. Pomocy !. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. Uwielbiam odwiedzać różne fora o tej tematyce, jeździć na wystawy, etc.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przykład opisu taty po niemiecku z tłumaczeniem Opis taty po niemiecku - wzór.. Uwielbiam też rysować.. w lato lubi przebywac na dworze.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;DZnajdziesz tu wielką listę hobby - ponad 200 pomysłów na spędzanie czasu wolnego..

Zainteresowania po niemiecku.

Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .ale chodzi o same czynności?. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DOpis po niemiecku - wzór, przykłady, zasady pisania.. .Opis siebie po niemiecku dla dziewczyny - wzór.. Opis niemiecki wzór.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Uważam że wychodzi mi to całkiem Okej.. prosze was!. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Moim marzeniem jest podróż do Australii.. jak tak to np. 1. fotografieren- fotografować 2.basketball spielen- grać w koszykówkę 3.volleyball spielen- grać w siatkówkę 4.fussball spielen- grac w piłke nożną 5.malen- malowac 7. singen- śpiewać 8.laufen- biegać 9.lesen- czytać 10. spiele klavier- grac na pianinie 11. reiten - jazda konno 12. tenis spielen- grac w tenisa 13. schwimmen- pływać .Opis pierwszej wielkiej miłości / Beschreibe deine erste große Liebe Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair / Bewerbung als Au-Pair-Mädchen Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein GeburtstagsfestZobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !.

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

Moje hobby - zainteresowanie, warte zapamiętania informacje .. Ich bin ein Einzelkind.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Poza tym interesuję się historią.. wandern - wędrować.. Maja biega zawsze po domu.Opis siebie po niemiecku dla chłopaka - wzór.. Życzenia urodzinowe po niemiecku - Geburtstagswünsche.Podobnie jak w przypadku CV po polsku, także przygotowując życiorys po niemiecku postaraj się atrakcyjnie zaprezentować swoje umiejętności.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. To właśnie dzięki tej liście, Twój nowy pracodawca może dowiedzieć się, jakie są Twoje kompetencje do objęcia danego stanowiska.Opis własnych zainteresowań Podobne tematy.. sich interessieren interesować się.. że pomoże Wam w tym krótki opis mojej osoby: Ich bin schlank und klein.. er, sie, es interessiert sich sie, Sie interessieren sichPrzykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Nasz przewodnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę, pisząc niemieckie CV.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Pierwszą kamerę miałem w ręku w wieku czterech lat, początkowo to ja byłem swoim jedynym widzem.. Gdy będziesz zastanawiać się, jakie właściwie są hobby - wracaj tutaj!Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór..

;3 Moim hobby jest tez kynologia.

Er ist .PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. to dla mnie bardzo wazne!. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Hobby po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt