Piramida numerologiczna interpretacja
Na piramidę numerologiczną składają się liczby, które mają największe znaczenie .Imiennik numerologiczny to narzędzie, które pomoże dobrać imię tak, aby pasowało do określonego portretu numerologicznego.. Odnośnie punktów zwrotnych, sama pięknie opisałaś sobie 1 punkt zwrotny, który tak teraz jest najważniejszy, bo teraz właśnie go realizujesz, a dokładnie do 2036 roku.Aby poznać liczbę urodzeniową, dodaj do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia.Licz tak długo, aż uzyskasz wynik od 1 do 9.. Układ ten może być harmonijny lub nieharmonijny (patrz strona główna).. Wszystkie te cyfry tworzą układ określany jako portret numerologiczny.. hononey93 25.04.12, 12:28.Witam wszystkich Chciałabym prosić o interpretację mojej piramidy numerologicznej.. Co do Twoich pytań na pw.. Cykl I - Idealne strzał w dychę - trudne dzieciństwo , nawet bardzo trudne.Hm spojrzałam, na szybkiego i tu jakiś błąd zauważyłam bo pierwsza osoba ma 1PZ-2, ale druga ma w 1PZ-5/14, a nie 2.. Troche szukalam w necie, ale znajdowalam glownie jakies proste kalkulatory.. CO WYNIKA Z SUMY DATY URODZENIA?. W życiu towarzysza Ci również inne cyfry wynikające z imion i nazwisk, o ile masz ich więcej.. Spośród bazy kilku tysięcy imion wybierze te, które odpowiadają wskazanym przez Ciebie liczbom portretu.. Sama też to próbuję interpretować .Kalkulator numerologiczny Podaj dowolną frazę, dla której chcesz wyliczyć wartość numerologiczną..

Pozwala na to tak zwana piramida numerologiczna.

Jestem w rozterce i bardzo .Właśnie zauważyłem że wibracje własne dla ciebie opisałem w osobnym wpisie, nie spostrzegłem że to też od ciebie.. Kwadrat numerologiczny czyli Strzały siły i słabości Przez goshaa, Sierpień 5, 2014.. Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. Przykład: Anna Kowalik ur. 22.05.1974 r. Zsumuj składniki daty urodzenia: 2+2+0+5+1+9+7+4=30, i dalej: 3+0=3 Liczbą urodzeniową Anny jest TRÓJKA.Piramida numerologiczna.. Wiesz, ale skoro robisz brawurowe akcje, dzięki którym jesteś na ustach innych to znaczy, że jesteś w.Może nie chodzi o to w tym sensie, że jesteś pępkiem towarzystwa i wszystko musi się kręcić wokół siebie.Piramida numerologiczna - prośba o interpretacje.. Interpretacja biorytmu.. W tej sytuacji, posiadając 5/14 w wibracjach własnych i 4/13 w szczycie, można sięNumerologia-PROŚBA o obliczenie i interpretacje ciekawej piramidy numerologicznej.. Przedstawiam swoje zapiski.. autor: Djin » 24 wrz 2015 12:35.. Na piramidę numerologiczną, wcześniej starannie przygotowaną, należy patrzeć całościowo jak na misternie utkaną sieć powiązań, zależności i sprzeczności między wszystkimi wpisanymi liczbami i podliczbami.Piramida numerologiczna - prośba o interpretacje..

Tutaj można zamieszczać nowe prośby o pomoc w różnych numerologicznych interpretacjach.

Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.. Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.Strona poświęcona piramidzie życia , piramidzie numerologicznej i interpretacji.. proszę Monia Dzień urodzenia - 16 Jesteś filozofem, odnosisz się do świata z rezerwą i nie przywiązujesz się do niczego.Piramida numerologiczna - objaśnienia Piramida numerologiczna to rodzaj wykresu, na podstawie którego można stworzyć numerologiczny portret danej osoby.. Dodatkowo można wyliczyć sobie rok osobisty oraz miesiąc osobisty.Widzę, że sama świetnie sobie radzisz z interpretacją piramidki.. 17 .piramidę numerologiczną kwadrat numerologiczny wpływy punktów zwrotnych na osi czasu lata pustki interpretacje słowne.. 421 postów.. Kliknij tutaj aby zobaczyć przykładową interpretację numerologiczną.. Nazwa wzięła się od kształtu, który przypomina dwie połączone ze sobą podstawami piramidy.. Witam wszystkich :) Chciałabym prosić o interpretację mojej piramidy numerologicznej.Mogłabym to zrobić poprzez wysłanie SMSa, niestety mieszkam w Anglii i SMSy nie działają.analiza jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, cykle życia numerologia, piramida życia numerologia) i głównych konkurentów .NUMEROLOGICZNE INTERPRETACJE.. Mam nadzieję, że dobrze to zrobiłam i uda mi się z niej coś istotnego wywnioskować odnośnie swojej przyszłości..

Za każdą uwagę, chęć interpretacji będę bardzo wdzięczna.Piramida życia - piramida numerologiczna.

Imię i Nazwisko też kryje w sobie moc - sprawdź jaką.przede wszystkim dziękuje Ci ślicznie Napracowałeś sie bardzo doceniam i dziękuje z całego serca.. Droga życia - wypisz wymaluj Bardzo dokładnie i drobiazgowo opisana i w wielkim stopniu zgodna Nawet te minusowe (cechy których nie lubie u siebie) sie zgadzają 2.. "Portret numerologiczny" - to ok. 15-20 stron ciekawej lektury, która powstała w oparciu o wiedzę profesjonalnego i sprawdzonego przez CzaryMary.pl numerologa Izis.Na związek z matka trzeba by postawić karty z numerologii mogę tylko tyle powiedzieć , że matka bardzo emocjonalna , nadopiekuincza , mogła zawładnąc dziecko.Potrafi kochac i dac dziecku miłość , oraz stworzyć przyjazny ciepły dom .może miec zdolności artystyczne , które przekazuje dzieciom .w NEGATYWIE może byc nadopiekuncza, zaborcza i zazdrosna , a takze dominujaca.. Polecamy w portalu: Astro-Tranzyty, Twój Astro-Charakter,Piramida życia - piramida numerologiczna.. Aby odpowiedzieć na pytania na temat szans jakie daje nam los należy wyznaczyć wszystkie liczby odpowiadające pierwszym czterem etapom życia, a także daty kiedy poszczególne etapy się zaczynają.. Faza dodatnia jest okresem aktywności, wzmagają się wszystkie cechy związane z danym cyklem.analiza jego tematy (piramida numerologiczna interpretacja, piramida życia numerologia, kwadrat magiczny numerologia) i głównych konkurentów .To jest Twoja numerologiczna wizytówka, ale to nie wszystko..

Oto przykładowa piramida dla daty 17 maja 1982.Witajcie, zainteresowałam się piramidą numerologiczną i postanowiłam ją obliczyć.

Mogłabym to zrobić poprzez wysłanie SMSa, niestety mieszkam w Anglii i SMSy nie działają.. Czy ktoś, kto jest bardziej zaawansowany w numerologii mógłby rzucić okiem na te dwie piramidy?. Jeśli przy obliczaniu wyzwań wynik odejmowania będzie liczbą ujemną, to przy interpretacji uwzględniamy wartość bezwzględną tej liczby (ujemnej), czyli liczbę dodatnią (lub oczywiście zero).Piramida numerologiczna / Piramida życia 2 5 6Krótkie interpretacje numerologiczne.. Posty: 21 • Strona 1 z 3 • 1, 2, 3.Piramida - Djin, prośba o interpretację.. Gratulację!. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się bezpłatnie.. (PPT) czyli interpretacje dat z zastosowaniem tarota Interpretacje numerologiczne Horoskopy natalne ROZKŁADY ZWERYFIKOWANE Liczby solariusze Pogaduchy znaczenie kart w "doniczce" Arkana duże i małe Tranzyty, .Dziewczyny, gdzie mozna znalezc w sieci jakis dobry darmowy program do wyliczania partnerskiej piramidki?. Wystarczy podać nazwisko, planowaną datę urodzenia i kilka liczb portretu numerologicznego.RE: Piramidy - interpretacje numerologiczne dla chętnych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt