Hobbit sprawdzian z lektury
Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Z jakim elfami za przyjaznił sie Bilbo z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Gdyby nie pomoc Gandalfa, który przybył z posłami w przebraniu zakapturzonego starca, hobbit zostałby najpewniej roztrzaskany o skały.#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.Test jest króciutki i prosty.. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Lektury 5 lat temu.. Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodziejaTest wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Emoji Challenge: postacie z serialu "Dom Z Papi.. Opowiedz o swoim dzieciństwie, a ja powiem Ci, .. Za którym razem zdasz prawo jazdy?. Po pierwsze uczy nas, że dobitne dążenie do celu, mimo wielu trudów i niebezpieczeństw, doprowadzi nas do sukcesu.Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jest to tajemnicza istota, której pochodzenia nie znamy.. Skomentuj.. Jaka będzie Twoja pierwsza ocena w nowym roku s. Odkryj ważne daty w swoim życiu!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Rozwiąż test!Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Jednakże Thorin go nie słuchał.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Adres pliku: om.gy/UDXlG / 4 lata temu (19 września) Oglądasz 1-7 z 7 .. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.z dziećmi i młodzieżą..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Dla fanów Hobbita.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Drugą - wypracowanie na jeden zPowieść Johna R. R. Tolkiena Hobbit, czyli tam i z powrotem niesie ze sobą istotną naukę dla czytelnika.. Tolkiena.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac pisemnych.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY „HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 518 wpisów 16 960 .Hobbit, czyli tam i z powrotem - J. R. R. Tolkien - opracowanie W tym odcinku znajdziecie charakterystykę bohaterów oraz omówienie wybranych motywów.. 2012-10-22 20:42:38 Hobbit czyli tam i z powrotem - pytania dot.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem ..

ebesdolog48: sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem test sprawdzajacy.

Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię .. Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Serwis zamknięty.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. FunTest.pl.. Udostępnij.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Test zawiera 30 pytań.. Na stałe wspiera nas 376 czytelników i czytelniczek.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.Plan odcinka: - o co chodzi w Hobbicie; - 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź "Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: z lektury J. R. R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. Tolkiena.. Zamieszkuje on głęboką, ciemną i wilgotną jaskinię w Górach Mglistych.Plik Odpowiedzi do sprawdzianu Hobbit czyli tam i z powrotem.pdf na koncie użytkownika o.k.14 • folder Odpowiedzi • Data dodania: 6 maj 2013„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - problematyka - strona 2, Wynika z tego, że poszczególni bohaterowie - zarówno wielcy wodzowie, jak i skromne hobbity nie podejmują samodzielnie decyzji, ale podlegają przeznaczeniu, są trybikami w wielkiej machinie świata.Udział Bilbo Bagginsa w wyprawie swój prawdziwy wymiar uzyskuje w powieści „Władca Pierścieni", gdzie okazuje się .Hobbit dodał też, że uczynił to w zgodzie z umową (mógł wybrać ze skarbca to, czego chciał)..

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.

Napisz do nas.. (6/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. Rozwiąż quiz!Charakterystyka dotyczy jednego z bohaterów powieści „Hobbit, czyli tam i z powrotem" napisanej przez J. R. R. Tolkiena..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt