Próbny sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy

próbny sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy.pdf

Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. merken in "Meine Apps"W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. W niektórych miejscach - tam, gdzie był dostęp do rzeki - rozciągały się wioski, położone w znacznej odległości od siebie.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?POLECAMY Adam Fidusiewicz: jak zmienił się Staś z "W pustyni i w puszczy" Fiołek przyznaje, że docenia poziom "W pustyni i w puszczy", którą uważa za świetną książkę, ale nie przeznaczoną do skrótowego omawiania na lekcjach, lecz bardziej na kółku polonistycznym, tak by poszerzyć jej wątki.Ludzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce - dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury..

2.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".

W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Oski1101 33 pkt.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. konoki • 2 tygodnie temu .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. W pustyni i w puszczy, cz. 1 Lekcje: Scenariusze lekcji.. Sprawdzian z języka polskiego na zakończenie nauki w 5 .Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30; Potrzebujesz pomocy?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. a) francuskiej b) polskiej c) angielskiej .Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli.. Test: Ile lat po porwaniu Staś i Nel biorą ślub?. Jak nazywali się główni bohaterowie?Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lekcja wprowadzająca do lekturyLekcja wprowadzająca do lektury..

W pustyni i w puszczy.

Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!. 2011-04-30 19:38:55 czy w książce ,,W pustyni i w puszczy Staś i Nel sie pobrali " Aaa i jakie pytania mogą być na sprawdzianie to pilne błagam o pomoc 2010-11-15 16:05:20W pustyni i w puszczy - Henryk Sienkiewicz - streszczenie Opracowanie: -- Muzyka w tle: Ukulele by Bensound ( n.Słowniczek „W pustyni i w puszczy" „W pustyni i w puszczy" - kompozycja i narracja „W pustyni i w puszczy" - czas i miejsce wydarzeń „W pustyni i w puszczy" - główne wątki „W pustyni i w puszczy" - problematyka „W pustyni i w puszczy" - plan wydarzeń Henryk Sienkiewicz - biografia „W pustyni i w puszczy" - cytatyPustynia Libijska Pustynia Libijska była bardzo piękna.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. wrobel1952 32 pkt.. Skomentuj.. Był to zielony, uprawny, urodzajny pas wzdłuż rzeki Nil.. przekom 37 pkt.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Pytania zawarte w teście.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Ułóż plan wydarzeń z lektury "Opowieści z Narni.. Masz świetny pomysł na quiz?. Mirusinda 3 lata temu.. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z góryI chociaż nikt nie chciałby się zapewne realnie znaleźć na miejscu dzieci i postawić na szali swojego życia, rozwiązując test z lektury W pustyni i w puszczy możemy sobie wyobrazić, że przeżywamy szalone przygody, że sami wychodzimy zwycięsko ze starć, brzmiących wprost egzotycznie - piaski pustyni, dzikie zwierzęta, obce plemiona…This quiz is incomplete!. Nela1206 36 pkt.. Autor: : Segment: Szkoła podstawowa klasy 4-8: Przedmiot: Język polski: Klasa: 6: .. nie nazywał Jej.. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 126 razy Średnia ocena:Jakie mogą być pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" ?.

Ala22 27 pkt ...W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Na ile z nich odpowiesz?. Serwis zamknięty.. Życzę miłego rozwiązywania.. cirrus 40 pkt.. Rozwiąż test.. Anulka 79 pkt.. W 5. pytaniu 80 proc. z was się wykładaTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.krótkie streszczenie z lektury w pustyni i w puszczy 2010-10-18 14:38:13 Streszczenie do lektury ,,W pustyni i w puszczy '' 2011-10-03 16:01:29 Z lektury w pustyni i w puszczy 2012-10-08 09:19:20Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 146 pkt.. Zablokuj Zgłoś.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Nie było w powieści Kalego.. kochamkotki 66 pkt.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Inne tryby testu..Komentarze

Brak komentarzy.