Test wiedzy pan tadeusz
W teście Pan Tadeusz - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu .Pan Tadeusz - test wiedzy.. Testy do Policji.. Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" - test sprawdzający treść.. 3.Jakie wydarzenie historyczne znajdujemy w eposie z 1812r 4.Okre l 3 miejsca akcji w utworze 5.Wymie 3 g wne w tki dzie aAdam Mickiewicz Pan Tadeusz - tekst lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Tadeusz jest bohaterem: Historycznym.. Czy wiesz, dlaczego zajazd na Soplicowo był nielegalny?Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) .. Pan Tadeusz Pytanie o podstawowe fakty.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Inne testy w tej kategorii: Test Biblia Test Dżuma Test Opowiadania i nowele pozytywistyczne .. Wiedza o społeczeństwie:Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - czy poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi pytaniami?. 69% Test z Mitów; 73% Test z KłamczuchyPan Tadeusz - test znajomości lektury.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Plik TEST ZNAJOMOŚCI „PANA TADEUSZA".pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Pan Tadeusz • Data dodania: 30 paź 2011Test wiedzy o ,,Panu Tadeuszu" grupa A / za poprawn odpowied 1 punkt 1.Podaj pe ny tytu utworu 2..

... test z pana tadeusza.

Wymień ich przedstawicieli .. Otóż jest to nielegalny.. Sprawdź co wiesz o lekturze: "Pan Tadeusz" Jeśli przeczytałeś uważnie to na pewno odpowiesz bezbłędnie na wszystkie pytania!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Obyczajowym.. Treść .Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - test z lektury.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tytułowym.. a)franciszkanin,Test: Podkomorzy częstuje Wojskiego tabaką z pięknej starej, złotej tabakiery, którą jego ojciec dostał od: a) króla Stanisława b) Kołłątaja c) Napoleona Bonaparte d) Tadeusza Kościuszki Rozwiązanie85% Test sprawdzający znajomość treści "Pana Tadeusza".. Historia szlachecka we dwunastu księgach wierszem Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwę.. Czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki?. Darmowe pytania przygotowujące do egzaminu do Policji.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Roksana 5 lat temu.. Rozwiąż test!Pełny tytuł Pana Tadeusza brzmi: Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie..

Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.

Czym by zajazd ?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem!. Bajki.Sprawdź, co pamiętasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. Pan Tadeusz to nie żadne połączenie:) Jest to epika, a dokładniej epopeja .Pan Tadeusz - test z treści.. a)17 b)18 c)19 d)20 ; W jakim celu zebrała się szlachta u Sędziego?. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812 Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie.. Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie historia Szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem 2.. Skomentuj.. poleca 84 % 1237 głosów.. 18088 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812.. Rozwiąż test.. Streszczenie lektury, Interpretacja"Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w niej najważniejsze informacje, które koniecznie należy powtórzyć.. Inne tryby testu.. Drukuj test.. Olimpiada w Soczi - podsumowanie Sprawdź, czy uważnie śledziłeś zmagania olimpijczyków.. a)dożynki, b)polowanie, c)sądy graniczne, d)zaręczyny.. ojczyzno moja!Jest to fragment większego projektu, jaki dla Was przygotowaliśmy, zawierającego zestaw lekcji, w których szczegółowo omawiamy epokę literacką, jej najważnie.Pan Tadeusz łączy w sobie elementy epickie (charakterystyki postaci, opisy przyrody, miejsc, relacje z przebiegu wydarzeń), dramatyczne (kłótnia w zaścianku, spowiedź i śmierć Jacka Soplicy), liryczne (inwokacja, Epilog, początek Księgi XI)..

Tekst eposu Adama Mickiewicza.Międzynarodowy test wiedzy w kategorii Pan Tadeusz.

Celem pytań jest pomóc w zrozumieniu czytanego fragmentu "Pana Tadeusza".zaŁ.1 test wielokrotnego wyboru z pytaniami otwartymi: 1.zestaw imiona bohaterÓw z odpowiednimi nazwiskami : 1*tadeusz a *horeszko 2*zosia b *soplica 3*gerwazy c *dobrzyŃski 4*protazy d *rĘbajŁo 5*maciej e brzechtalski 6*jacek 2.czy przytoczony fragment utworu : litwo!. Mylony przez niektórych ze zjazdem?. 76% "Kamienie na szaniec" - test sprawdzający twoje wiadmości.. Zanim jednak przejdziesz do testu, upewnij się, że "Pan Tadeusz" nie jest Ci obcy.W związku z tym, skorzystaj z lekcji "Pan Tadeusz" streszczenie lektury .Test ze znajomości treści lektury "Pan Tadeusz" Bożena Dudzińska >>Twoja opinia<< Ile lat miał Tadeusz?. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Udostępnij.. Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Język polski, Lektury szkolne, Ogólny.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Adam Mickiewicz: Pan Tadeusz - pytania do lektury..

#pantadeusz #lektura #adammickiewicz #romantyzm #lektura #testzlektury #lektury #lekturyszkolne.

Jakie warstwy społeczne przedstawione zostały w Panu Tadeuszu?. Szukaj.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: „Pan Tadeusz".. Pytania zawarte w teście.. Do jakiego zakonu należał ks. Robak?. Zaplanuj swój ostatni dzień wakacji, a ja Ci powiem, jaką książkę powinieneś przeczytać w nadchodzącym roku szkolnym!Baza wiedzy / Język polski.. Powiadom znajomego..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt