Test o tajemniczym ogrodzie
Stwórz nowy album TXT!. Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Razem z Martą wpadają więc na pomysł, że Mary napisze list do Dicka z prośbą, by kupił jej łopatkę w pobliskiej miejscowości, do której chodzi prawie co dzień, a także parę nasionek.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. O kawałek ziemi 5.Kiedy po raz pierwszy Mary spotkała swego wuja?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?.

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

(jak wyglądał) 5 takich cytatów .5 tych po dobrej stronie czyli jak ogród był ładny I 5 cytatów jak był brzydki :D Bd dyplomik dla każdego kto pomoże ;)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Wszystko o lekturze ,,Tajemniczy Ogród".. Patixella 4 lata temu.. 2009-11-18 18:52:29 Kilka pytań na temat lektury ,, Tajemniczy Ogród ,, 2010-04-02 11:13:33 Streszczenie lektury " Tajemniczy Ogród " 2010-02-01 19:39:02Tak naprawdę ma zamiar pracować w tajemniczym ogrodzie, jednak nie chce nikomu o tym mówić, by nie zabroniono jej tam chodzić.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaJak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. :krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera*** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?.

Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Test wiedzy o tajemniczym ogrodzie.

W poniedziałek omawiam w szkole lekturę i chce żebyście mi pomogli.Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Quiz w Poczekalni.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. jej rodzice zginęli w pożarze.. 64 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Lektury szkolne.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 188167.. Głosowanie o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/21!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Jak dobrze znasz lekturę ,,Tajemniczy Ogród" ?. werindaxd 4 lata temu.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Cytaty z Tajemniczego Ogrodu o ogrodzie ?. Udostępnij.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sympatyczny i hojny 4.O co Mary poprosiła wuja?. O zabawki b. O sukienki c. Skomentuj..

:krejwena) miał: 5) Mary dowiedziała się o tajemniczym ogrodzie od:Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.

Udostępnij.. Skomentuj.. Szukaj.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Zawiera 16 pytań.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. powodzenia !. Rozpocznij quiz.. Zdrap swój pierwszy dzień w nowej szkole!. Rozwiąż test!Test z lektury Tajemniczy ogród.. Po miesiącu pobytu w jego domu 6.Skąd pani Medlock znała matkę Dicka?. Poznała ją w teatrze b.to może ich poszukaj!. Gdzie Mary urodziła się?Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. .Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Szukaj.. Popularne quizy w tym tygodniu:Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44tajemniczy ogród.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.Szukam streszczenia lektury" Tajemniczy ogród" czy mi pomożesZ?. EKOtest, czyli ekologiczny test!. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .1) Nazwisko Mary to 2) Mary urodziła się w 3) Rodzice Mary 4) Dom pana Cravena (czyt.. Popularne quizy w tym tygodniu: Ułożysz poprawnie nazwy miejsc z "Harry'ego Pot.Nieznośny i władczy c..

Podczas pierwszego spaceru po ogrodzie b. Zaraz po przyjeździe c. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Harry Potter .Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Udostępnij.. Ogólna wiedza literacka.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Peliji 4 lata temu.. Wyślij zgłoszenie .Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Podobne działy.. tajemniczy ogród.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Tajemniczy ogród - test..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt