Podsumowanie konkursu plastycznego
Podsumowanie i wręczenie nagród laureatom oraz wyróżnionym odbyło się dziś 22 listopada w budynku magistratu.Kasa zaprasza do udziału w finałowej gali XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.. Wpłynęło łącznie 76 prac.Podsumowanie konkursu plastycznego „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka" 9 października 2017 Wydział Katechezy Obchody XVII Dnia Papieskiego „Jan Paweł II - Idźmy naprzód z nadzieją" ubogacił konkurs plastyczny o zasięgu ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym, który organizowany jest na terenie Diecezji Drohiczyńskiej.Z okazji XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pt. „Niepodległa bez barier- od morza do Tatr" - w Centrum Konferencyjnym „Astoria" w Białymstoku odbyło się w dniu 24 października 2018 r. uroczyste podsumowanie konkursu połączone z wręczeniem nagród laureatom etapu wojewódzkiego.W związku z.„0" przystąpiły do konkursu plastycznego pod hasłem „Orzeł Biały naszym godłem".. Prace przyjmowano do 20 października.Katarzyna Medelczyk.. Rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.. Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody, w tym kalendarz na rok 2020, w którym zamieszczono 12.Dzieci biorące udział w konkursie, za pomocą wierszy i piosenek opowiedziały o ciekawych zakątkach Łomży .Już po raz ósmy Miejskie Centrum Kultury było organizatorem konkursu plastycznego „Jajko wielkanocne"..

Podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci, zdj.

Podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci, zdj.. W ostatnim tygodniu marca, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Ciasnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom II edycji Konkursu Plastycznego „Moja szczęśliwa rodzina".. Celem konkursu było zdobywanie i popularyzowanie wiedzy historycznej o bohaterach i czasach początku XX wieku.Laureaci konkursu plastycznego pn."Bezpieczni na drodze" otrzymali nagrody w postaci kalendarza na rok 2017 z pracami plastycznymi wszystkich uczniów biorących udział w konkursie plastycznym, koszulki z motywem nawiązującym do tematyki konkursu , kamizelki odblaskowej oraz dyplomu.. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo pięknych prac i jury miało nie lada problem wyłonić zwycięzców.8 maja w sali kina „Sokolnia" odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Piękna jest nasza polska ziemia", zorganizowanego w ramach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości..

Do konkursu zgłosiło się 10 przedszkoli z naszego powiatu.

20 września o godz. 12.00 w Hali Seminaryjnej Targów Agro Show w Bednarach koło Poznania odbędzie się uroczystość podsumowania tegorocznego Konkursu BGR.Sandomierski Klub „Amazonki" Ogłasza podsumowanie I edycji konkursu plastycznego „ Przyprowadź Mamę na badania" W konkursowych zmaganiach I edycji konkursu wzięli udział uczniowie z 6 szkół wszystkich szczebli Powiatu Sandomierskiego.. Opiekunom przekazali nagrody książkowe i podziękowania za przygotowanie uczestników.„Tarnobrzeg mówi NIE tlenkowi węgla", to hasło miejskiego konkursu plastycznego zorganizowanego dla uczniów tarnobrzeskich szkół przez zarząd miejski OSP.. Na tegoroczną edycję wpłynęło aż 75 prac.. Najmłodsze dzieci wykleiły kontury mapy Polski w barwach ojczystych wykorzystując kulki z bibuły.4 grudnia w obu przedszkolach w Krobi odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Świąteczna choinka", którego organizatorem była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Krobi.. Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 19 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej", ul.W szkolnym konkursie plastycznym „Niezłomni w drodze do Niepodległości" wzięli udział uczniowie klas szóstych i siódmych..

Prace przyjmowano do 20 października.Podsumowanie konkursu plastycznego dla dzieci, zdj.Katarzyna Medelczyk.

Laureatom organizatorzy wręczyli dyplomy i nagrody książkowe.. 6 grudnia 2017 r. w Centrum Języka i Kultury Rosyjskiej odbyło się uroczyste podsumowanie IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Rosja w zwierciadle symboli architektury".Konkurs został ogłoszony w czerwcu br. i odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: I.. Z pośród licznych prac jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych, przyznano również wyróżnienia.. Celem konkursu było: upowszechnianie dokonań, ideałów i wartości reprezentowanych przez Królową Jadwigę, pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz wiedzy .Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą zarówno jeśli chodzi o interpretację tematu ( co w lesie gra), jak i różnorodnością technik plastycznych od kredki , akwareli poprzez wyklejane papierem, plasteliną wzbogacone o naturalne elementy takie jak mech , szyszki , korę po obrazy malowane na szkle , haftowane i .Podsumowanie konkursu plastycznego "Spotkanie z bajką" Zakończył się konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem Spotkanie z bajką..

(30 maja) Na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie podsumowano 13. edycję Konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży (w tym roku pod hasłem: „Dziedzictwo Natury").

Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych.Podsumowanie konkursu plastycznego „W stulecie niepodległości" W konkursie zorganizowanym przez Łódzkiego Kuratora Oświaty pierwsze miejsca zajęli Adam Czech ze Szkoły Podstawowej Fundacji „Nasza Szkoła" w Łodzi i Laura Ślęzak z SP w Wielgomłynach.1 Podsumowanie konkursu plastycznego,, Królowa Jadwiga i jej dokonania W dniu r. został podsumowany konkurs plastyczny pt.:,, Królowa Jadwiga i jej dokonania ogłoszony przez Zespół Szkół Nr 2 w Bełżycach.. Pani Klaudia Działach ogłosiła wyniki szkolnego konkursu plastycznego, laureatom wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody.W dniu 10 czerwca 2019 r., w sali koncertowej częstochowskiego Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II, odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom wojewódzkiego etapu XVII Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne oraz IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje".„Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje" - pod tym hasłem 8 maja 2019 r., w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu, odbył się finał będący podsumowaniem regionalnego etapu IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci.24 sierpnia 2019 roku w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Skarżycach miała miejsce uroczysta gala podsumowująca VII edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci Twoja ulubiona opowieść biblijna.. Podsumowanie konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród miało miejsce 9 kwietnia w filii Tkacz.Jury składa serdeczne podziękowanie dla nauczycieli oraz uczniów za trud włożony w przygotowanie projektów wykonanych w różnych technikach plastycznych.. Najwięcej prac napłynęło:Inspiracją są wiersze, baśnie i bajki znanych i czytanych autorów, których teksty są tak plastyczne, że można stworzyć do nich ilustracje.. Szkoła podstawowa (klasy I - VI), II.PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt