Przeczytaj tekst uzupełnij zdania wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę
Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki ambition / want / wonder / we / much / be hi B.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę .. 9 Przeczytaj zadanie i napisz tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzne wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Rozwiąż zadanie profesora.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.ZADANIE 9 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Przeczytaj tekst.. Uwaga!. 2010-03-14 09:38:51; Uzupełnij zdania, wpisując that lub those 2013-09-10 15:34:45; Uzupełnij zdania: (tekst w opisie) 2011-10-20 14:27:23; 1. zadanie dodane 11 marca 2012 w Język angielski przez użytkownika mrowa2016 ( -11,190 ) [Szkoła średnia] angielskiZadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. (polecenie) Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.

1 CZYTANIE 7 Przyporządkuj każdemu tekstowi odpowiednie zdanie, wpisując litery a e w kratki 1.. Wskaż zdania bezpodmiotowe.. od jednego do trzech słów.. 2014-03-26 19:28:01Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj zdania i wstaw to lub for jeśli będzie to konieczne.. Następnie nazwij podmioty występujące w każdym zdaniu .. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.. że długość listu powinna wynosić od 50 do 100 słów.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij zdania, wpisując podane .Przeczytaj tekst.. 2017-06-04 12:26:53Przeczytaj tekst.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze litery prakujących słów zostały podane- Angeilski 2012-10-20 14:17:44 Proszę pomóżcie!. 4.1 Przeczytaj tekst.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uwaga!. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst i uzupełnij go w każdą lukę wpisując z ramki jeden wyraz w odpowiedniej formie.. 1 2 Contains sugar, flour, eggs, chocolate (8%), milk.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

8 Przeczytaj tekst uzupełnij zdania wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę 1.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Use questions 1-5 to help you.Uzupełnij zdania, wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. Orzeczenie jest najczęściej wyrażone osobową formą czasownika, przy czym może występować w różnych trybach i czasach - takie orzeczenie nazywamy orzeczeniem czasownikowym.2 Uzupełnij tekst słowami z ramki.. 2013-02-16 17:49:59 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania .. .8 Przeczytaj tekst.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnego tekstu.. Rozumiemy to.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.. .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Spokojnie, od teraz będzie tylko z górki - żadne liczby nie będą już straszne.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. w każdą lukę.. really .Następnie przeczytaj tabliczki informacyjne i poszukaj na nich słów, które sugerują, jaki to typ tekstu albo gdzie można go zobaczyć..

(polecenie) Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.

jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.. Za dużo liczb jak na jeden raz?. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 2014-01-08 15:54:31W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których rozwiązaliśmy dla Ciebie już ponad 0,5 mln zadań i ćwiczeń!. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie jeden wyraz został podany dodatkowo.ring wait leave stop watch rain zad2str22Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Następnie popatrz na ilustrację i uzupełnij zdania.. 2014-03-26 19:28:01; Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjsciowego.. Uzupełnij zdania, wpisując .. 8 Przeczytaj tekst.. Uzupelnij go wpisujac w kazda luke (1-5).. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Orzeczenie- człon konstruktywny zdania, podstawowe kryterium odróżniające zdanie od innych wypowiedzeń.Za pomocą orzeczenia orzekamy o czynności, stanie lub właściwości tego, na co wskazuje podmiot..

Uzupełnij zdania, wpisując od jednego do trzech słów w każdą lukę.

Uzupełnij poniższe zdania, wpisując jedno słowo w lukę .. 10Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze litery prakujących słów zostały podane- Angeilski 2012-10-20 14:17:44; Proszę pomóżcie!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt