Violetta opis odcinków
Chłopak dopinguje ją, żeby zaśpiewała przed publicznością.. Viola i León zbliżają się do siebie.. León dowiaduje się, że Maxi napisał dla Violetty zwrotkę piosenki.. W Polsce serial premierowo emitowany był na kanale Disney Channel od 18 lutego 20.Lista odcinków serialu Świat według Kiepskich.. Violetta wykonuje piosenkę "Podemos".. Ramallo stara się przekonać Olgę, by nie mówiła Germanowi, że Violetta wystąpiła w telewizji.. .OPISY ODCINKÓW: 1odc.. Online: a) Klik b) Klik c)Opisy odcinków 71-80 :) 71 Violetta po obejrzeniu filmu zdaje sobie sprawę, że Angie jest jej ciotką.. Jade szuka zemsty.. Esmeralda wyznaje Germanowi, że potrzebuje stabilizacji i prosi, żeby powiedział, kim jest w jego życiu.. :) Przepraszam iż piszę okropnie późno streszczenia odcinków ale nie miałam dostępu do komputera i dopiero dziś go odzyskałam.Tekst pochodzi ze strony violetta.novela.pl jednak byście nie łazili po stronach i szukali danego odcinka pozwolę sobie tekst umieścić tutaj :Opisy Odcinków: Sezon 2 Odcinek 1 - 21 października Wakacje minęły.. Francesca urządza przyjęcie z okazji urodzin.. Germán próbuje wyznać Angie miłość, jednak brakuje mu odwagi.Violetta pragnie polepszyć swoje relacje z ojcem.. Viola próbuje przekonać Fran, aby wróciła do Marco.. Broadway kaja się przed Camilą, ale ona nie chce go słuchać.. Diego jest szczęśliwy, że ojciec wspiera go w jego pierwszych krokach do kariery..

Opisy odcinków 63, 64, 65 Odcinek 65.

Ana manipuluje Marco i Fran.Opis Odcinków Witajcie !. Odcinek 1.. W studio 21 trwają przygotowania do imprezy Yumix.. Spotyka tam też wielu innych ludzi, którzy towarzyszyć jej będą w nauce.. Germán próbuje wyznać Angie miłość, jednak brakuje mu odwagi.Opisy odcinków 61 Violetta zaczyna żałować udziału w konkursie talentów, ponieważ oznacza to częste występy przed kamerami.. Po zakończeniu relacji pomiędzy Tomasem a Violettą, Tomas zdecyduje się wkroczyć na nową drogę, dlatego teraz jest z Ludmilą i są parą.STRESZCZENIA ODCINKÓW ODCINEK 26 (Sezon II) .. Violetta wpuszcza Diego do swojego domu.. Violetta nie może w nim uczestniczyć z powodu obowiązków wobec Youmex.Opisy Odcinków Odcinek 36 Tomás nie musi już wyjeżdżać do Hiszpanii, bo znalazł pracę dzięki pomocy Ludmiły.. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku.. Violetta nie chce wybaczyć Germanowi tego co zrobił.. Violetta i León odbywają szczerą rozmowę na osobności.. Jade szarogęsi się pod nieobecność Germana.Świat Violetty niedziela, 4 maja 2014.. León rozmawia z Germanem o wyjściu do kina z jego .Violetta znajduje klucz do tajemniczego pokoju, w którym ukryte są inne rzeczy matki.. W Polsce serial premierowo emitowany był na kanale Disney Channel od 18 lutego 2013, a emisja pierwszej serii na kanale TVN 7 odbywała się od 1 września 2014 do 7 .Violetta - argentyński serial telewizyjny stworzony przez Pol-ka Producciones we współpracy z oddziałami Disney Channel (m.in. Ameryka Łacińska, Europa, Azja i Afryka), którego premiera odbyła się 14 maja 2012 roku..

Sory, że ostatnio nie wstawiałam opisów odcinków, ale nie miałam jak.

Podczas obiadu z ojcem zbiera się, by wyjawić mu prawdę, lecz przeszkadzają w tym obce dziewczyny, które oznajmiają, że poznają ją z telewizji.. Od teraz opisy odcinków będą pojawiały się w soboty, oczywiście po miesięcznej przerwie odcinki będą regularnie dodawane.. Violetta dąsa się na ojca, że ukrył przed nią zawartość tajemniczego pokoju i ucieka z domu.Opis odcinków 1 i 2 źródło: novela.pl Odcinek 1 Wakacje minęły.. Para umawia się na randkę w kinie.. .Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Odcinki pilotażowe (wiosna 1999) Tytuł Reżyseria Scenariusz Data pierwszej emisji 1: Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik!. W trakcie występu León .§ Kiedy publiczność opuszcza widownię, dekoracje walą się na scenę, na której stoi Violetta.. Violetta w końcu wyznaje prawdę Germanowi.. [Violetta 3] Opisy odcinków 35- 38 Ostatnio na blogu dodawane były posty z odcinkami ale nie pojawiały się opisy tych odcinków.. Violetta oznajmia ojcu, że wybiera się do kina z Leonem.. Ludmiła wyrzuca wszystkie swoje żale Violetcie wobec niej.. Violetta wybiera się z przyjaciółkami do klubu z karaoke.. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku..

Streszczenia odcinków od 54 do 61 Odcinek 54: Tomas jest nowym chłopakiem Ludmily.

Broduey i Camila nie chcą się zgodzić na rozejm, dlatego Pablo zadaje wszystkim nowe ćwiczenie.. Violetta odc.. Violetta odbiera Franceskę na lotnisku.. Jackie karci uczniów za ich nieprzygotowanie.. Kiedy Violetta przychodzi powiedzieć chłopakowi, że Germán także zdobył dla niego zatrudnienie, Tomás myśli, że skopiowała ona pomysł Ludmiły.VIOLETTA STRESZCZENIA ODCINKÓW.. Angie podejrzewa Ludmilę o wyjawienie tej tajemnicy Violetcie.. Tutaj macie opisy ostatnich trzech odcinków: 76 Violetta wyrywa się z objęć Tomasa mówiąc, że to był błąd.Jade nie posiada się z radości na myśl o weselu, aż do chwili, kiedy German oznajmia, że będzie to mała i cicha ceremonia w kręgu najbliższych, a nie wielka uroczystość.Opisy odcinków: odcinki 56-60 56.. Spotyka tam Diega.. Wkrótce ona i jej zespół wystąpią przed hiszpańską publicznością w Barcelonie.. Dziewczyny są podekscytowane popularnością grupy.. Otwiera go.. Nie przedłużając, w rozwinięciu posta znajdują się krótkie opisy odcinków.Opis odcinków 8 - 10 Odcinek 8 Camila próbuje pomóc Violetcie zrozumieć, czy pociąga ją Diego, czy też nie.. Okił Khamidow: Janusz Sadza, Aleksander Sobiszewski, Artur Rega, Roman Rega, Tomasz Krupiński, Igor Nurczyński .wiem że w 1 sezonie będzie 80 odcinków i violetta zerwie z leonem nie wiem kiedy a potem do siebie wrócą i potem w 2 sezonie nie będzie thomasa czy jak to się tam pisze tylko będzie diego a leon będzie miał romans z taką jedną nie pamiętam jak miała na imie ale jak dla mnie 2 sezon będzie lepszy :) myśle że pomogłam ^^ tu pierwsza z lewej violetta, potem diego a później .Violetta podejmuje naukę gry na pianinie w prestiżowej szkole Studio 21..

Odcinek 5 - 25 października Diego zdobywa numer telefonu do Violetty.Opisy odcinków 66- 69 Odcinek 69.

Odcinek 15 Francesca próbuje pocałować Tomasa, ale do niczego nie dochodzi.. Na lotnisku tracą jej walizkę w skutek czego dziewczyna nie ma czystych ubrań.. Poznaje tam Angie, swoją nową nauczycielkę i opiekunkę, która pomaga jej rozwijać zdolności.. Broduey chce zrobić wszystko, aby Camila do niego wróciła.Cześć.. W studio 21 trwają przygotowania do imprezy Yumix.. Wśród nich są Tomas i Leon, którzy odegrają ważną rolę w życiu Violetty.Opisy odcinków: 1-2 (sezon 2) Odcinek 1 - 21 października Wakacje minęły.. Germán nakrywa córkę w środku.. Ludmila nagrywa z ukrycia wideo Leonowi i Larze, aby później dokuczyć Violetcie.. pisze je bo wiele osÓmb meczy mnie ze jelisli mam korzenie hiszpanskie i umiem hiszpanski to niech przetlumacze to i to < nie ja moge wam przetlumaczyc co ja bede chciala bo jestem .Violetta jest w trasie koncertowej.. Violetta wpada w przerażenie, kiedy dowiaduje się, że Federico to syn starego przyjaciela jej ojca i że ma zamieszkać w ich domu.. Tymczasem Germán, który został w Buenos Aires, bardzo tęskni za córką i jest gotowy polecieć do Europy, żeby tylko ją zobaczyć.Violetta - argentyński serial telewizyjny stworzony przez Pol-ka Producciones we współpracy z oddziałami Disney Channel (m.in. Ameryka Łacińska, Europa, Azja i Afryka), którego premiera odbyła się 14 maja 2012 roku.. Esmeralda mówi Germanowi, że jest w nim zakochana.. Antonio proponuje Gregorio pracę nauczyciela w studio, pod warunkiem, że nie będzie .. Chłopaki i dziewczyny urządzają w klubie kraker pojedynek, w którym dochodzi do remisu.. Chce się odegrać na Germanie za to, że ją zostawił.. Camila chce odpocząć od Sebastiana.. Violetta - Pojedynek Ludmiły i Camili.. Odcinek 1 Przeprowadzka, miłość, pasja, muzyka, a do tego.. przyjęcie urodzinowe!Violetta ma pretensje do ojca, że kontaktuje się z nauczycielami ze Studio za jej plecami.. Dochodzi między nimi do szczerej rozmowy.. Violetta opisy odcinków (sezon 1) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków Reklamaopisy odcinków odcinki sĄ przetŁumaczone i opisane prze zemnie dlatego prosze nie kopiowaĆ jak juŻ moŻna ale trzeba podaĆ informacje ze sĄ moje !. 6 - opis, streszczenie: Tomas poznaje prawdziwą tożsamość Violetty "Violetta" odcinek 6 w poniedziałek, 8.09.2014, o godz..Komentarze

Brak komentarzy.