Test do tajemniczy ogród
Postanowienie dzieci o wyjściu Colina do ogrodu.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. werindaxd 4 lata temu.. Podobne działy.. This leaderboard is currently private.Wymyślcie mi zakończenie do ksiązki " tajemniczy Ogród" 2010-03-06 11:40:01 TAjemniczy Ogród 2011-12-01 19:05:11 Pytania tajemniczy ogród 2018-05-21 18:01:05W ogrodzie była ścieżka szeroka, żywopłotem laurowym ogrodzona, łukiem okalająca tajemniczy ogród i kończąca się przy bramie, która wychodziła na las, stanowiący część ogromnego parku Misselthwaite.. Rozpocznij quiz.. Poznanie Dicka - praca w ogrodzie.. Kto jeszcze - oprócz dzieci i Bena- wiedział o tajemniczym ogrodzie i odwiedził tam dzieci?. Zobacz też: Frances Hodgson Burnett Mała księżniczka.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Kto napisał list do pana Cravena z prośbą, by wrócił do domu?. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTajemniczy ogród - test.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami .. Quiz w Poczekalni.. Czyim bratem był Dick?.

Tajemniczy ogród.

Polub.. Podaj imię chorego chłopca.. — Dziewczęta w ogóle nic nie wiedzą.Przygotowania do Festiwalu 2.0; Gra z lektury "Lassie wróć" W świecie wierszy Tuwima; Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Quiz z lektury "Ten obcy" Quiz z lektury "Lassie, wróć" Poznajemy programy kwietnia (1)18.. Edytuj elementy.. Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. „Czary .Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Tajemniczy ogród" .. Były siostrami c. Patixella 4 lata temu.. Zmiany zwyczajów domowych.. Zawiera 16 pytań.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Udostępnij.. W jakim kraju urodziła się i mieszkała Mary?Tajemniczy ogród streszczenie szczegółowe, I Nikt nie został przy życiu Mary Lennox miała opinię najbardziej niesympatycznego, despotycznego i samolubnego dziecka, jakie kiedykolwiek widziano.Dziewczynka urodziła się w Indiach, gdzie jej ojciec pracował jako urzędnik administracji kolonialnej.Matka, znana w kręgach towarzyskich z urody, dbała wyłącznie o siebie i nigdy nie ..

Test z lektury Tajemniczy ogród.

tajemniczy ogród.. Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Kupuj gry ta.Kto wskazał Mary furtkę do tajemniczego ogrodu?. Chodziły razem do szkoły 7.Co narysował Dick w liście do Mary zostawionym w ogrodzie?. Harry Potter .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Do której królowej ze świata Disneya jesteś pod.wiście Anglia.. Motyw .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim pierwszy dzień.. Nasza babunia tam mieszka, a siostra nasza, Mosel, po echała do nie w zeszłym roku.. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej 15 linii)tajemniczy ogród.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Sprzeczka Mary i Colina.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Ben w ogrodzie.. Mark Twain Przygody Tomka Sawyera.Tajemniczy ogród test.. Osadź .. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy OgródTajemniczy ogród test.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett..

Prośba Mary o ogród.

PYTANIA OTWARTE 1.. Dręcząca tajemnica.. Skomentuj.. Przemiana panicza Cravena.. W ziemi rozkopanej przez psa b.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Ogólna wiedza literacka.. Znalezienie Colina.. Udostępnij Udostępnij wg Sylwiapapiez.. — Wiem, że nic nie wiesz — odparł Bazyli.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.Tajemniczy ogród na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Udostępnij.. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993.. Szukaj.. Ale ty nie masz babuni, ty po edziesz do wu a, który się nazywa pan Archibald Craven.. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Rudyard Kipling Księga dżungli.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Świetna gra na przeglądarkę..

Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?9.

Skomentuj.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Gniazdo mysikrólika b. .. Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu?. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Mary postanowiła sobie pobiec tą ścieżką i zajrzeć do lasu, czy nie ujrzy tam królików.Tajemniczy ogród.. — Nie wiem nic o nim — sapała Mary.. Lektury szkolne.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Pierwszy spacer Colina.. Więcej.. Gdzie Mary urodziła się?test z lektury..Komentarze

Brak komentarzy.