Test o hobbit czyli tam i z powrotem
Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .Test zawiera 30 pytań.. Nie była to szka-cytaty z książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.. Zobacz profil.. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R.. Zdobędziesz 8/10 w tym quizie?. Producenci postanowili z tego filmu zrobić prolog do Władcy Pierścieni, a to są zupełnie inne książki.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem został wydany w 1937 r. i przyniósł rozgłos autorowi - profesorowi literatury germańskiej w Oksfordzie, znawcy literatury i języka staroangielskiego, językoznawcy.. Jest.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Więcej quizów.. Film taki sobie, obejrzeć można, ale nie porywa.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Udostępnij.. Najnowsze quizy.. OdpowiedzJ.R.R.. Opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów tworzących kompanię Thorina i towarzyszącego im hobbita nazwiskiem Bilbo Baggins do zajmowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu odzyskania zagarniętych skarbów i .Ogłoszenia o tematyce: hobbit czyli tam i z powrotem test na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?

3.O czym jest książka ` Hobbit, czyli tam i z powrotem ` 2011-09-02 17:02:43 Kto mi streści lekturę '' Hobbit , czyli tam i z powrotem ?. Udostępnij.. 2012-05-24 23:06:48; Napisz recenzję filmu '' hobbit, czyli tam i z powrotem '' 2013-01-12 21:47:39Hobbit, czyli tam i z powrotem (ang. The Hobbit or There and Back Again) − powieść fantasy dla dzieci autorstwa J.R.R.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Akcja rozpoczyna się wiosną, kompania wyrusza do Samotnej Góry w maju, .J.R.R.. 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Napisz do nas.. Tolkiena.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) 3 Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE W pewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Jak dobrze znasz książkę „Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?

3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.Test jest króciutki i prosty.. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".. Pilne !. Skomentuj.. Jak dobrze orientujesz się w perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii?Lektura,, hobbit ,czyli tam i z powrotem'' 1.trole nie zjadły thorina ponieważ .. [dokończ] 2.elrond [przywódca elfów ,u którego zatrzymali się wędrowcy] a]poczęstował gości wyśmienitą pieczenią z barana b]nie był zbyt miły dla gości ,poniewaz nie lubił krasnoludków c]podarował thorinowi prastary miecz elfów d]odczytał litery księżycowe umieszczone na mapie 3.podczas .Hobbit czyli tam i z powrotem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Skomentuj.. Tolkien , Hobbit, czyli tam i z powrotem więcej„Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce ostatnidzwonek.pl, Bilbo, hobbit zamieszkiwał wspaniałą norę w okolicach Pagórka.Pochodził z powszechnie szanowanej rodziny Baggginsów.. Marta_Gebska 4 lata temu.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - czy zdołasz sobie poradzić nawet z najtrudniejszymi pytaniami dotyczącymi klasycznej Tolkienowskiej przygody fantasy?.

Tolkien, "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test z lektury.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Dla fanów Hobbita.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem 1.Proszę przeczytać książkę Tolkiena "Hobbit, czyli tam i z powrotem" a potem porównać z tym filmem, a raczej z całą tą trylogią o hobbicie.. Literatura Którą czarodziejką z "Wiedźmina" jesteś?. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. O Autorze taylor_123.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • „Hobbit" - streszczenie szczegółowe • „Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Znaczenie tytułu powieści • Czas i miejsce akcji „Hobbita" • Geneza „Hobbita" • Problematyka „Hobbita" • Plan wydarzeń „Hobbita"Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury.

Lektury 5 lat temu.. Sprawdź swoją wiedzę!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Quiz w Poczekalni.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Skomentuj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt