Sprawdzian z lektury tajemniczy ogród samequizy
!To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Rozwiąż test!Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Szukaj.. powodzenia !. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. miałam wszystko dobrze a tu 22/24.. Dołącz do nas!. 1. Podaj imię i nazwisko głównej bohaterki książki pt. "Tajemniczy ogród".. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. U góry znajdziesz quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie.. Do którego z miejsc nie wolno było wchodzić nikomu?Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Sprawdzian z lektury „Tajemniczy ogród" Uważasz, że ktoś się myli?Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Zaraz sprawdzian z niej a ty nie jesteś pewny czy sobie poradzisz?. g 10 marca 2016 dziwny ten test.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Witaj na stronie Quizz.pl.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Tagi dla tego testu: książka..

... Test z lektury Tajemniczy ogród.

Serwis zamknięty.. Tajemniczy dom i ogródTajemniczy Ogród ;) ;) fajoowy test o tajemniczym ogrodzie.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .to może ich poszukaj!. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dobrze trafiłeś!. i taka rozmowa więc nie polecam :( .. jej rodzice zginęli w pożarze.. Zawiera 16 pytań.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Bardzo ładna lektura.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Czym zajmował się Ben Weatherstaff?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury " Tajemniczy Ogród „ .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Dołącz do nas!. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarłaFrances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Spodobała mi się bardzo.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1..

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Dołącz do nas!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. FunTest.pl.. ZAPRASZAM !. *** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. Kto żyje w przekonaniu, że jest ciężko chory i wkrótce umrze?. Jak nazywał się gawron Dicka?tajemniczy ogród wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Popularne tagi.. Dołącz do nas!. "Tajemniczy ogród" - sprawdzian z lektury.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Spotkania z przyjaciółmi wyleczyły chłopca, nie tylko z urojonej choroby, ale i z wielu wad.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !.

Tagi dla tego testu: ogrod tajemniczy.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Z jakiego i do jakiego kraju bohaterka przybywa?. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc.. Podaj swoje imię: do kogo wyjechała Mary?. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. Rozwiąż quiz!Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. opisz najciekawszą przygodę z lektury ,,Tajemniczy Ogród" jutro mam procę klasową z tej lektury i nie wiem jaką przygodę opisać a zależy mi na jak najlepszej ocenie bo już koniec roku się zbliża.Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. Potrzebuje krótkich informacji o postaciach drugoplanowych z książki Tajemniczy ogród (pan Craven, panna Medloock, Ben, Marta, Dick).Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Podaj swoje imię: Kto napisał TAJEMNICZY OGRÓD ?. /samequizy samequizy @samequizy.Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Test: Tajemniczy ogródMary zdołała przekonać Colina, że nie jest chory.. Przeczytałam z chęcią i sama się sobie dziwię boTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. do cioci; do babci; .. Z kartkówki z tej lektury dostałam 4.. Wspólne z Dickiem spacery, a potem i praca w ogrodzie pozwoliły, by Colin zaczął chodzić.. ten test jest debilny.Czytałam powrot do tajemniczego ogrodu.Jesli to z tego byłby test dostałaby 100/100.. Tajemniczy ogród - test .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Udostępnij.. 8/10 punktów.. Skomentuj.. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąTest z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasablocked.. Patixella 3 lata temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Społeczność ..Komentarze

Brak komentarzy.