Charakterystyka felixa z lektury

charakterystyka felixa z lektury.pdf

Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona, Babcia Lusia - od czwartej części nieżyjąca babcia Felixa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. NIE MOŻNA korzystać z gotowych wydruków ze stron internetowych i opracowań.No i na deser - powtórzenie wiadomości o lekturze, metodą stacji, z użyciem narzędzi TIKowych, oczywiście (tu: Scenariusz lekcji powtórzeniowej).. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Aha, jeszcze jedno.Witaj na stronie Quizz.pl.. Od razu też powracają z pamięci obrazki Bohdana Butenki.. Chłopak bardzo się zmieniał podczas kolejnych części ''Felixa, Neta i Niki''.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Później przyznał iż chciał tylko dotknąć swojego konstruktora.. Czcionka nie za duża, nie za mała, w sam raz dla tych, którzy z lekturą będą mieć do czynienia.. Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.. Komentarze (1) Zgłoś nadużycie!.

Robi to, by zachować samodzielność i nie musieć zamieszkać w domu ...Super test z lektury.

Bohater został dodany przez.Zgodnie z zasadami pisania charakterystyki, napisz charakterystykę wybranego bohatera.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. Baardzo proszępotrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA.. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, z przeszklonym pawilonem na ostatnim piętrze (z trawnikiem i ogrodem na dachu wieżowca).. Mnie osobiście zupełnie nie przeszkadzała.. Bardzo ważna jest tutaj przyjaźń między bohaterami.Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Polecamy na dziś .Zapomniałeś, kim jest Manfred, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Jury złożone z krytyków muzycznych, jednej celebrity oraz specjalisty nurkowego kończyło właśnie omawiać występ sławnej aktorki w programie „Gwiazdy śpiewają pod wodą".. Odpowiedz .. Prz Przypominam, że podczas pisania wypracowania można korzystać z tekstu lektury, zeszytu, własnych notatek, kart pracy przygotowanych podczas lekcji.. tytuł książki to felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi a nie .. oraz teoretycznie możliwa katastrofa taki tytuł jest w filmie a nie w książceCharakterystyka postaci to jedno z częstszych zadań, jakie na lekcjach języka polskiego dostają do napisania uczniowie gimnazjów i szkół średnich..

7).Opisz charakterystykę Felixa ,Neta i Niki z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi".

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Ubierał .Pochodzi z zamożnej rodziny.. Umie rozpoznawać ludzi i schodzić po schodach, Służuki - małe, mechaniczne owady, stworzone w ramach spółki z Netem.Dzięki wymiennym końcówkom, mogą się zamienić w golarkę .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Uroczy i zawsze gotowy do pomocy.. Lektury; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; REKLAMA.. Odpowiedzi (0) Załącz plik.. Podczas balu halloweenowego nosił tekturowy kostium robota.. Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Pokój Neta przypomina bardziej pracownię komputerową niż zwykłe pomieszczenie nastolatka.Lektury (19799) Literatura (12797) Obyczaje (3639) Plastyka (19023) Poezja (12527) Poezja - Twórczość Własna (11808) Proza - Twórczość Własna (15631) Przysłowia i Powiedzenia (4209) ..

Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot skonstruowany przez Felixa i Neta.Sprawdź swoją wiedzę na temat felixa neta i niki.

Test ogólnie nie jest zły, ale Prof. Kuszmiński nigdy nie był dyrektorem tej szkoły, tylko jej patronemLektura przypadnie do gustu szczególnie przedstawicielom współczesnego pokolenia nastolatków - będą oni mogli utożsamiać się z wyraźnie zarysowanymi bohaterami książki.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Aktorka wyszła już z basenu, a przebrani za foki asystenci pomogli jej zdjąć akwalung.Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 05.10.2019 21:44.. Gdy, wraz z przyjaciółmi, odnajduje skarb, pamięta, by zabrać pierścionek, który niegdyś należał do jego babci.. Po rozmowach z Niką, która uważała, iż chłopcy nie traktują go jak kogoś z duszą, nauczył się trzech praw robotyki, a także uczuć.Golem-Golem - dwumetrowy, człekokształtny robot z silnikiem hydraulicznym.. 5.0 1 głos 1 głos Oceń!. Na stronie używamy cookies.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.. To książka pełna humoru, zagadek.. Wspaniale gotowała, Caban - pies Felixa, czarny terier rosyjski; Net Bielecki - tytułowy Net, świetny informatyk, razem z tatą stworzył Manfreda,To Felix jest pomysłodawcą centrum dowodzenia, założonego z Netem i Niką na szkolnym strychu..

Później daje go jej w prezencie z okazji świąt Bożego Narodzenia.Jest to lektura młodzieżowa, akcja lektury rozgrywa się w gimnazjum, w Warszawie.

Morten - czarny charakter, będący programem sztucznej inteligencji.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Golem, właśc.. Lektura uczy i daje do myślenia.. Chłopak ma wielkie serce, zawsze wspiera swoich bliskich.. To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Felix westchnął i przełączył na telewizję.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Ubrania Felixa mają mnóstwo kieszeni, w których chłopak chowa różne drobiazgi.. Ma psa Cabana, z którym jest bardzo związany.. Zgłoś nadużycie.. Łezka się w oku kręci.. Inne materiały : kwestionariusz osobowy do zadania domowego, cechy bohaterów, opisy bohaterów do WeeMee, charakterystyka bohaterów, charakterystyki do zad.. Autor „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" przekonuje, i to bardzo skutecznie, że warto postępować w życiu zgodnie z zasadami społecznymi.Caban - czarny, długowłosy terier rosyjski Felixa, zaprzyjaźniony z całą rodziną i tytułowymi przyjaciółmi.. Pokazuje z czym musi zmierzyć się młodzież.. Program sterujący, a tak właściwie AI Golema-Golema, stworzył Net, ; Mechaniczny pies - skonstruowany przez Felixa robot.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Kliknij na nazwisko postaci aby zobaczyć o niej informacje.. Masz również możliwość przydzielenia plusa osobie, która dodała tę postać do książki.. Mieszka z rodzicami na najwyższym piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Centrum.. Oceń!. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Dziękuję 0.. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Obejmuje ona drobiazgowe scharakteryzowanie (opis) najczęściej głównego bohatera lektury, filmu lub sztuki, albo ważnych bohaterów pobocznych.Test z części 1-2, czyli ..Komentarze

Brak komentarzy.