Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych

napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych.pdf

Twoja praca powinna liczyć 200 słow.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świataprzedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. 10 pkt za rozwiązanie + 5 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.12.2018 (20:33) - przydatność: 100% - głosów: 4 Dodaj To ostatnie Mały Książę uczynił z lisem, po czym zostali porzyjaciółmi.. Każdy człowiek zmaga się z losem.Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych który stał obiektem zainteresowania mediów.Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych który stał obiektem zainteresowania mediów.. Nie było to dla mnie zdumienem, ponieważ była pora palenia resztek z wykopów.Znasz odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o bohaterze ("Latarnik"), który stał się obiektem zainteresowania współczesnych mediów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz .Napisz opowiadanie o przygodzie.. Pisz zgodnie z tematem i planem.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Siedział właśnie na kamieniu, nad brzegiem jeziora, gdy podbiegł do niego jeden z harcerzy i wysapał:Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wyobraź sobie, że jeden z bohaterów literackich, podobnie jak latarnik z noweli Henryka Sienkiewicza, zetknął się z książką z listy lektur obowiązkowych.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów..

prosz o pomoc ;)Bohater dnia codziennego- opowiadanie.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów,z góry dzNapisz opowiadanie z dialogiem o spotkaniu bohaterów dwóch różnych lektur obowiązkowych.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w .Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie Adama Cisowskiego +1 głos.. ROZPRAWKA?. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich.. Wisława Szymborska napisała: „ Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono".Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, Napisz opowiadanie o spotkaniu Marka Winicjusza z bohaterem innego utworu literackiego w czasie Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.min 200 słów .. "W pustyni i w puszczy" 2012-04-10 13:43:31 Napisz opowiadanie o jednej przygodzie z lektury "Ten obcy" 2010-10-23 20:49:21Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązkowych lektur szkolnych, który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi.. Napisz opowiadanie; Wyobraź sobie ,że jeden z bohaterów Pana Tadeusza przeniósł się do współczesności .Napisz; Pomocy mam opowiadanie na jutro :Wyobraź sobie że losy bohaterów Zemsty potoczyły się inaczej.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie odtwórcze jednej wybranej przygody Adama cisowskiego (Szatan z siódmej klasy)Rozmawiał z nim o polowaniach i oswajaniu..

Napisz o tym opowiadanie.

Odwołaj się do treści utworu.. Gdy tak chodził po Ziemi znalazł ogród z pięcioma tysiącami róż, tak bardzo podobnych do tej jego jedynej, lecz żadna z nich nie przypadła do serca Księciu.Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.. 11,352 wizyt.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybraną postać literacką.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Wyobraź sobie, że losy bohaterów "Świtezianki" potoczyły się inaczej.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. (Lektury z klasy 5-7)Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Pewnego dnia jak zawsze o godzinie 18;30 szedłem na spacer z moim psem- Kacprem.. Wypracowanie powinno dowodzić, żebardzo dobrze znasz wybrany utwór.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie bohatera jednej z obowiązujących lektur szkolnych któr… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowiązkowych, który stał się obiektem zainteresowania współczesnych mediów..

Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o przygodzie Stasia i Nel, gdy zastrzelił Staś Lwa.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. 1.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez cb przygodzie bohatera jednej z obowiązkowych lektur szkolnych , który odbył podróż wymagającą niezwykłej odwagi wypracowanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz postać literacką .Odwołanie do 2 postaci z lektur obowiązkowych i 1 postać; Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego; Czy nowela H. sienkiewicza pt tytulem "latarnik" powinna znajdować sie w gronie lektur obowiązkowych; Bardzo proszę o pomoc.. Wypracoanie powinno dowodzić że bardzo dobrze znasz wybraną postać.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw Tadeusza, bohatera Twojego opowiadania, zgodnie z treścią obowiązkowej lektury,Gandalf jest jednym z głównych bohaterów powieści Tolkiena, w tym "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Lektury obowiązujące na egzaminie po szkole podstawowej.. Twoja praca powinna zawierać przynajmniej 200 słów.. Wygląd i cechy powinny być zgodne z tym, jak je przedstawiono w utworze..

Jakie lektury trzeba znać, żeby zdać egzamin po ósmej klasie?

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Odpowiedź Guest.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Prestiżowa nagroda trafiła do 29-latki Gdy Król Horrorów opowiada o pandemii .. Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. 2010-12-19 14:52:03; Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przezył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. 2020-05-22 18:20:42; Napisz opowiadanie o jednej przygodzie z lektury "Ten obcy .Napisz opowiadanie o tym spotkaniu.. Idąc wolnym krokiem, podziwiając uroki zachodzącego słońca poczułem zapach dymu.. Kliknij i odpowiedz.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego..Komentarze

Brak komentarzy.