Sprawdzian vi i wojna światowa odpowiedzi
Narodziny faszyzmu we Włoszech 6.. Podkreśl nazwę co najmniej jednego kraju, który padł ofiarą polityki Hitlera w 1938 roku.. Czy to ten sprawdzian ?. Przyczyny, przymierza, daty.. „II wojna światowa" - karta .• skutki I wojny światowej • podaje daty wydarzeń: 11 listopada 1918 r. - zakończenie I wojny światowej, 28 czerwca 1919 r. - podpisanie traktatu wersalskiego • omawia znaczenie zawieszenia broni na froncie wschodnim, spowodowanego rewolucją w Rosji • przedstawia rolę tzw. traktatu brzeskiego dla przebiegu I wojny światowejOferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Następnie wykonaj polecenia.. .Plik II wojna światowa klucz sprawdzian.doc na koncie użytkownika SkrytySzpieg • folder Sprawdziany Historia • Data dodania: 3 maj 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.heii ja też chodzę do 6 i mam z tego sprawdzian z czwartek więc trochę Ci pomogę xd I wojna światowa 1.Przyczyny wybuchu I wojny światowej.. Testy Planeta Nowa 8 sprawdziany chomikuj i odpowiedzi.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Udostępnij.. Inne tryby nauki..

„II wojna światowa" 60 KB RTF.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.. II wojna światowa Test Świat podzielony - okres zimnej wojny Test Konflikty zbrojne po II .. Poznać przeszłość Wiek 20 Sprawdziany i Odpowiedzi.. Potrzeny jest mi sprawdzian i odpowiedzi z historii z działu 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test > I Wojna Światowa.. …Klasa 4 Sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi, kartkówki Klasa 5 Sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi, kartkówki Klasa 6 Sprawdziany, testy, klucze odpowiedzi .Wielki test wiedzy o I Wojnie Światowej!. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. II wojna Swiatowa Test Sprawdzian 05.. Teren, na którym rywalizowały bloki mocarstw to a) Bałkany b) Skandynawia.. 2.Strona zawiera materiały pomocne w prowadzeniu lekcji historii: karty pracy, scenariusze lekcji, ćwiczenia kontrolne, dodatkowe ilustracje.. Excal 3 lata temu.. Materiały powiązane z testem: Test: II wojna światowa.. Jak nazywała się bomba zrzucona na Hiroszimę?. Która znana obecnie firma produkowała mundury SS?Test Sprawdzian 02.. W którym roku wybuchła I wojna światowa?. Poniżej przykładowe zdjęcie ze wspomnianego testu obrazujące jedno z zadań.Rzeczypospolitej po I wojnie światowej PLEBISCYT - głosowanie mające rozstrzygnąć o przynależności terenów spornych między Polską i Niemcami „ORLĘTA LWOWSKIE" ..

#iws #1wojnaswiatowa.

Polska i świat w nowej epoce - Test A i B podsumowujący rozdział VI; Upadek komunizmu - Test A i B podsumowujący rozdział V; Polska po .Teraz polski do nauki języka polskiego, historia wczoraj i dziś wydawnictwa nowa era.. Ich podpięcie pod spis treści danego podręcznika polega jedynie na tematycznym dopasowaniu i ma ułatwić Wam poruszanie się po serwisie.Książka nauczyciela do klasy pierwszej dołączana do podręcznika „Poznać przeszłość.. 579 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jaka była niemiecka nazwa Łodzi?. .Test I wojna światowa, podrozdział podręcznika Wczoraj i Dziś dla Klasa VI.. Wejście na stronę sprawdziany.net jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez użytkownika bez zastrzeżeń i ograniczeń postanowień Regulaminu.. Wstaw znak „X" na obszarach państw, których przedstawiciele w sierpniu 1939 roku podpisali pakt Ribbentrop .5. .. francusko-niemiecki o ziemie zabrane Francji po zjednoczeniu Niemiec konflikty wynikające z idei panslawizmu wszystkie odpowiedzi są poprawne.. Polacy w I wojnie światowej 5.. Napisz do nas.. Geneza I wojny światowej 5.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia..

II wojna światowa Test Sprawdzian 07.

Pierwsza wojna .Plik I wojna światowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012.. Wiek 20" (w tym testy i sprawdziany oraz klucze odpowiedzi):historia śladami przeszłosci klasa 3 sprawdzian rozdział VI - I wojna światowa.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Śladami przeszłości Rozdział VII / I Wojna Światowa.. Nowe testy!. „II wojna światowa" - karta odpowiedzi, plik: sprawdzian-do-rozdzialu-vi-ii-wojna-swiatowa-karta-odpowiedzi.pdf (application/pdf) My i historiaTest, sprawdzian dot.. Zobacz: Regulamin .Test wiedzy o I Wojnie Światowej.. Zakończenie I wojny światowej 5.. 2b. Narodziny nazizmu w Niemczech 6.Kto - poza Niemcami i ZSRR - napadł w 1939 r. na Polskę?. Bezpośrednią przyczyną wojny stało się zamordowanie 28 czerwca 1914r.. I wojny światowej do pobrania w pdf (poniżej plik wraz z odpowiedziami), który nie tylko pozwoli Ci się sprawdzić, Twojemu dziecku lub Twoim uczniom, ale także utrwalić wiedzę przed sprawdzianem, czy odpowiedzią przy tablicy.. II wojna światowa Test Sprawdzian 08.. Oferta udostępniana będzie stale uzupełniana i poszerzana.Pobierz sprawdzian i odpowiedzi "I wojna światowa" grupa A i B dla klasy 7 | .PDF | Test podsumowujący rozdział 5. testy z historii do druku..

II wojna światowa Test Sprawdzian 03.

„II wojna światowa" - karta odpowiedzi \ My i historia \ Klasa 6 \ VI.. Do przyczyn konfliktu między Niemcami a Anglią przed wybuchem I wojny światowej nie należała (0-1 p.). Sprawdzian do rozdziału VI.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Skomentuj.. Kiedy zostaną opublikowane odpowiedzi do sprawdzianu z śladami przeszłości 3 I wojna Światowa.Aby jak najszybciej bo w ten wtorek mam sprawdzian.Sprawdziany Planeta Nowa 7 trochę niżej do pobrania.. sprawdzian z fizyki podział na różne klasy zacznij już teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz z przyroda klasa 4 testy matematyka z plusem klasa 5 i matematyka z kluczem klasa 5 sprawdziany pdf Sprawdziany pdf, sprawdziany com, sprawdziany net .Sprawdzian do rozdziału VI.. A. rozbudowa floty niemieckiej.. B. rywalizacja o Koreę.. Na frontach I wojny światowej 5.. Tagi.. PobierzPamiętajcie, że materiały dostarczone przez serwis Opracowania.pl nie pochodzą z podręczników.. W ten sposób narodził się kolejny sojusz, tzw. a) gorące pozdrowienie b) serdeczne porozumienie, zwany także a) ententa b) endenda.. VI Do sojuszu zawartego w 1907 roku dołączyła a) Rosja b) Polska.. 10 pytań Historia enigma1990.. w Sarajewie (stolica Bośni i Hercegowiny) austriackiego następcy tronu, arcyksięcia Franciszka Ferdynanda.Miałeś/aś juz sprawdzian I wojna światowa ?. Próby samodzielnej nauki także przynoszą mierne rezultaty, bo nie możesz ani się skupić.. D. polityka kolonialna Niemiec.. II wojna światowa Test Sprawdzian 06.. Rozpocznij test.. Rewolucje w Rosji 5.. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z .Rozdziały: I - Świat po I wojnie światowej II - II Rzeczpospolita III - II wojna światowa IV - Polacy podczas II wojny światowej V - Polska i świat po II wojnie światowej VI - Polska i świat w II połowie XX wieku VII - Upadek komunizmu - świat w nowej epoce.. Świat po I wojnie światowej 6.. Wojna obronna Polski i pierwsze podboje Stalina.I wojna światowa - Test A i B podsumowujący rozdział V - sprawdziany szkoła .. sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, I wojna światowa: Related Articles.. Sprawa polska u schyłku I wojny światowej 6.. C. walka o rynki zbytu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt