Napisz opowiadanie co zdarzyło się w chatce jagi i łamignata

napisz opowiadanie co zdarzyło się w chatce jagi i łamignata.pdf

Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. prosze niech ktoś mi pomoże napisze lub da mi wskazówki.. pkt.. Na wykonanie zadania masz czas do poniedziałku 30 marca.. 3. Przyjrzyj się uważnie bohaterom ukazanym na obrazkach i postaraj się jak najdokładniej ich opisać.6.. okolica - lasy obfitujące w zwierzynę, w pobliżu jezioro i chata czarownicy Jagi oraz Łamignata, nieco dalej warownia Zbójcerzy.Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata ( przepisz we właściwej kolejności lub wpisz poprawną kolejność wydarzeń).. * Próby podniesienia męża na duchu.Przydatność 60% meine schule - moja szkola.. .Efekt użycia niezwykłej fujarki.Ćwiczenie ( do zeszytu - bez polecenia )Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata- na podstawie strony 3. lektury * Pomysł Jagi.. 12 Janusz Christa Kajko i Kokosz.Zaloguj się Zarejestruj się Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Co zdarzyło się w chatce Jagi i łamignata Kajko i kokosz szkoła latania ( Opowiadanie)Napisz opowiadanie o najciekawszym wydarzeniu wakacyjnym.. Zastanów siç, co mógl czué kaŽdy z bohaterów i przyporzqdkuj mu odpowiednie uczucie.. UWAGA.. Zasady a) Narracja w tym samym czasie w całym opowiadaniu b) Wzbogacenie o inne formy wypowiedzi, elementy opisu, charakterystyki c) Występowanie dialogów 3..

Napisz opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

Uzupełnij wniosek odpowiednimi wyrazami ramki.. Zwroty a) wstęp: - pewnego dnia.. - zaczęło się to tak.. - tego zdarzenia nigdy nie zapomnę.. b) rozwinięcie: - na początku - potem - następnie c .Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. - Jaki przydomek otrzymał Mirmił po zwycięstwie nad Hegemonem?. Jest bardzo mądra i dysponuje magicznymi mocami (między innymi lata na miotle i przygotowuje czarodziejskie eliksiry).. Swoją pracę napisz w Wordzie i wyślij na adres: [email protected] Opisz dokładnie swoją pracę.. Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. Z samego rana mój wuj, poszedł na lotnisko i wykupił mi bilet na przelot Olszynka-Źródło .odpowiednie uczucie.Wyjaśnij co było przyczyną takich emocji.. Chatka mojej cioci stała w samym centrum Rzeszowa.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.opowiadania o tym, co przydarzyło się bohaterom komiksowej historyjki.. Więcej poradników.. * Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Od albumu Woje Mirmiła żona Łamignata.. Wykonaj zadania podane niżej w zeszycie.. Wyjaś-nij, co było przyczyną takich emocji.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zaloguj się Zarejestruj się Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Polski from Guest Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.Zbój, przyjaciel Kajko i Kokosza o bardzo życzliwej, wrażliwej i przyjaznej naturze..

CzyNapisz opowiadanie o tym, co zdarzył się w chatce Jagi i Łamignata.

Budowa opowiadania a) wstęp b) rozwinięcie c) zakończenie 2.. Wykorzystaj materiał z lekcji.. irytacja radość zniechęcenie smutek rozbawienie oburzenie Jaga Łamignat uczucie przyczyna uczucie przyczyna Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. - Na jakim pojeździe latającym bohaterowie obronili Mirmiłowo?. Napisz opowiadanie co wydarzyło się w chatce Jagi i Łamignata Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Wykorzystaj materiał z karty pracy.. Efekt użycia niezwykłej fujarki.. Zmartwienie Łamignata.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.Pomysł Jagi.. Zastanów się, czym różni się komiks od opowiadania.. Ma maczugę, którą nazywa Bacikiem, i którą tylko on jest w stanie podnieść (lub osoba, która wymówi odpowiednie zaklęcie).. Zastanów się, czym różni się komiks od opowiadania.. Rozwiązane Napisz opowiadanie co wydarzyło się w chatce Jagi i Łamignata 1 Zobacz odpowiedź Dzięki 1 odpowiedź .. Mógłby ktoś napisać wiesz o Julce na zakończenie roku pliss na jutro potrzebuje .Napisz opowiadanie co zdarzyło się w chatce u Jagi i Łamignata.. Miłej pracyKajko i Kokosz - seria komiksów autorstwa Janusza Christy, która stała się jego najpopularniejszym dziełem.Bohaterami komiksu są tytułowi Kajko i Kokosz, dwaj słowiańscy wojowie, mieszkający w grodzie kasztelana Mirmiła..

Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzylo sie w chatce Jagi i Lamignata.

Czasami jesteśmy normalnymi ludźmi, a kiedy indziej udajemy kogoś, lecz nie zawsze jest to dobre.. od tego zależy czy zdam.. Zawodowo okrada bogatych i wspomaga biednych.. .Zmartwienie Łamignata.. iż pora wracać do domu.. *Spokojne życie w chatce.. Pomysł Jagi.. napisz opowiadanie z elementami opisu postaci o tym co zdarzyło się w chacie wdowy.. Zastanów się, co mógł czuć każdy z bohaterów, i przyporządkuj mu odpowiednie uczucie.. Ma gadającego kruka imieniem Gdaś JAGAi mostem zwodzonym; znajdują się w nim chaty mieszkańców, dwór kasztelana Mirmiła i klubo-gospoda.. Wykorzystaj materiał z wcześniejszych ćwiczeń.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. Spokojne życie w chatce.. Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata .Ludzie przecież lubią to, co już znają - widzimy to doskonale choćby w kinie, gdzie co i rusz pojawiają się kolejne sequele, remake'i i rebooty tytułów popularnych przed laty.. Spróbuj napisać własną opinię, zastanów się, co najbardziej podobało Ci się w lekturze.. Napisz w programie Word (wklej do zeszytu lub go przepisz) i prześlij na moją pocztę, w czwartek do godz. 16.2. smutek uczucie rozbawienie oburzenie irytacja uczucie radoéé zniechçcenie na a Lamignat rz cz Jaga rz c 7..

Dla chętnych: Napisz w zeszycie opowiadanie o tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.

WykorzystajŁamignat - zbój, mąż czarownicy Jagi, postać z serii komiksowej Kajko i Kokosz autorstwa Janusza Christy.Jak sam o sobie mówił zabierał bogatym i dawał biednym.. 3. Przyjrzyj się uważnie bohaterom ukazanym na obrazkach i postaraj się jak najdokładniej ich opisać.Czarownica, ciotka Kokosza (w pierwszych komiksach nazwana Zielachą).. Wyjašnij, co bylo przyczynq takich emocji.. Uporządkuj punkty tak, aby powstał plan wydarzeń zgodny z tym, co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata.. W wersji albumowej dopiero w latach 1987-1988 w komiksach Woje Mirmiła i Rozprawa z Dajmiechem, które dziś tworzą .1.. * Zmartwienie Łamignata.. Uzupełnij wniosek odpowiednimi wyrazami ramki.. W świecie komiksowym wygląda to nieco inaczej, skoro serie ciągną się latami, ale czasem zdarzają się wyjątki, a jednym z nich jest „Kajko i Kokosz .Otwórz komiks na stronie 3 i przeczytaj, co zaszło pewnego dnia w chatce Jagi i Łamignata.. paula_333 zapytał(a) 03.12.2011 o 22:37.. Irytacja,radość,zniechęcenie,smutek,rozbawienie,oburzenie JAGA- ŁAMIGNAT- 6.Napisz w .zeszycie lub na komputerze opowiadanie o tym,co zdarzyło się w chatce Jagi i Łamignata .Wykorzystaj materiał z poprzednich ćwiczeń.Napisz, jak wyglądał i o jakich jego niezwykłych właściwościach zapewniała męża czarownica.. Do innych ważnych bohaterów komiksu należą: żona Mirmiła, Lubawa .Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Napisz opowiadanie .. Nigdy nie wiadomo, co się w życiu zdarzy.. irytacja radość zniechęcenie smutek rozbawienie oburzenie Jaga Łamignat uczucie przyczyna uczucie przyczyna 7.. Próby podniesienia męża na duchu.. Postać zbója Łamignata po raz pierwszy ukazała się w gazecie Wieczór Wybrzeża w latach 1974-1975.. W temacie wiadomości podaj: imię ,nazwisko i klasę!. Ich głównymi wrogami są Zbójcerze pod komendą Hegemona i jego zastępcy Kaprala.. Pomóżcie mi ..Komentarze

Brak komentarzy.