Test wiedzy makbet odpowiedzi
Test składa się z 17 pytań.. 18088 Obserwuj autora Dodaj do .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skazuje na śmierć Banka, Makdufa i syna Banka, a gdy tym dwóm udaje się uciec, zabija również żonę Makdufa.Plik SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI MAKBETA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę.. Synowie Dunkana 4.. Makbet po objęciu tronu postanawia wyeliminować swych potencjalnych przeciwników.. Jakim władcą jest Makbet?. Makbet i Banquo spotykają trzy Wiedźmy: A.. Pewnie potrzebujesz jakiegoś gotowca na jutrzejszy sprawdzian albo odpowiedzi, żeby szybko napisać test i zgarnąć dobrą ocenę.Test Wesele, Wesele podręcznika Lektury dla Klasa III.. Odpowiedź c Komentarz Makbeta zabija Makduf.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem z lektury!. Na pewno nie trafiłeś tu przypadkiem!. Test składa się z 17 pytań.. Jaka była obietnica czarownic?. Ponieważ to on był "człowiekiem niezrodzonym z kobiety" dlatego Makbet chciał się go .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Sprawdź, czy dobrze znasz książki z podstawówki, gimnazjum i liceum.. Omawia wyniki.. autor: arthurex .Makbet - test Test złożony jest z dwudziestu pytań (prawda-fałsz, wielokrotnego wyboru, uzupełnienia, dopasowania)..

Sprawdzian znajomości lektury z modelami odpowiedzi.

Kto odkrył zwłoki?. Przed zamkiem króla.. Ciemna jaskinia.. — Wchodzą trzy Czarownice.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. W chacie czarnoksiężnika.33.. Imię ducha-przyjaciela.. Dlaczego Makbet zabił króla Dunkana?. Rozwiąż quiz!. Część 2 na Uczę.pl.. Pustelnik został powieszony.. 5.Skierka, Chochlik, Goplana 6.Korona Lecha została zakopana przez Pustelnika w lesie.Jakie przepowiednie usłyszał Makbet od czarownic?. Sprawdź swoją wiedzę przed sprawdzianem z lektury!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. To Juliusz Słowacki (1809-1849) przedwcześnie zmarły jeden z trzech wieszczów polskiego romantyzmu, autor słynnych wierszy takich jak Hymn czy Testament mój , dramatów.Sprawdź swoją wiedzę polonistyczną z baroku.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury „Makbet" W. Szekspira.Plik Test wiedzy o renesansie 1.pdf na koncie użytkownika monisia270892 • folder Testy z epok • Data dodania: 1 lip 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.SCENA I..

Sprawdź się » makbet Test wiedzy z lektury Makbet.

/ 1 CZAROWNICA / Trzykroć miauknął kot pstrokaty.. Test: W roku 1613 Szekspir powrócił do rodzinnego Stratford, gdzie zamieszkał w swojej rezydencji: .. że „Makbet" powstał: a) w pierwszym dziesięcioleciu XVII wieku b) w latach 80.. Widział ducha Banka.. Z kim walczył Makbet?. 3.Matka Aliny i Balladyny 4.Rozgrywkę wygrała Balladyna, ponieważ zabiła swoją siostrę Alinę.. Roksana 5 lat temu.. W dramacie Makbet zostaje zabity przez: a.. Test: Makbet Test ze znajomości lektury "Makbet" Williama Szekspira .. Test wiedzy online .zamkniętych poprawną odpowiedź zakreśl kółkiem, w otwartych wpisz samodzielnie prawidłową odpowiedź.. Lady Makbet powiedziała, że Makbet czasem miewa takie niespodziewane dziwne zachowania.. Więcej w interaktywnej formie testów z lektury (pytania i odpowiedzi) znajdziesz korzystając z odsyłacza w prawym górnym rogu ekranu.Sprawdzenie wiedzy o dramacie poprzez odpowiedzi na pytania; nauczyciel wy świetla pytania na tablicy multimedialnej lub ekranie, poleca zapisa ć poprawne odpowiedzi (np. 3A), a nast ępnie sprawdza poprawno ść poprzez podniesienie r ęki przy zaznaczonym dystraktorze.. Możesz uzyskać za poprawne wypełnienie go 10 punktów (informacja istotna tylko dla tych, którzy uczestniczą w całym kursie z pozytywizmu).Odpowiedzi: 1.Gopło 2.Pustelnik był tak naprawdę Popielem III, ale jego brat Popiel IV odebrał mu władzę..

18 pytań z odpowiedziami.makbet Test z wiedzy o Makbecie.

Test ze znajomości lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytań.. Losem tytułowego bohatera w Makbecie kieruje: fatum on sam Lady Makbet .• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Makbet posłał zbójców, aby go zabili, syn Banka na szczęście uciekł.. Dlaczego Makbet zabił Banko?. że Makbet polegnie dopiero wtedy, gdy las Birnam zbliży się ku wzgórzu Dunzynanu.Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Poniżej kilka przykładowych pytań:Redakcja serwisu opracowała quiz wiedzy ogólnej, który składa się z kilkunastu teoretycznie prostych pytań.. / 2 CZAROWNICA / I jeż trzykroć i raz Jak postąpił Makbet z Makdufami?. Rozwiąż test!zbrodnia i kara test wiedzy ogólnej rah fineasz i ferb test z książki jest łatwy test o you can dance taniec z gwiazdami test o historii świata aang miasto test z części zdania utrzymanie japonia japonski ninja ya szkoła podstawowa test o anime test z krzyżaków test z matematyki test o serialu moda na sukces test z biblii quiz test z .Test Lalka Test Ludzie bezdomni Test Świętoszek Test Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski Test Wybrane opowiadania i nowele Stefana Żeromskiego Test Tango Sławomir Mrożek Test Teatr gracki Test Król Edyp Sofoklesa Test Mistrz i Małgorzata M. Bułhakow Test Cierpienia młodego Wertera J.W. GoethePodejrzewa, że to Makbet zabił króla i jego rodzinę..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Balladyna - pytania i odpowiedzi Co wiesz o autorze Balladyny ?

XVI wieku c) w latach 20. autor: martus17 popularnosc: 2054 zdawalność: 76.83 % kategoria: Język polski.. Jak ginie Makbet?. Materiały powiązane z testem: Test: Lord Jim Test znajomości lektury "Lord Jim" Josepha Conrada.. Dzięki temu testowi zweryfikujesz posiadane informacje i będziesz w stanie rzeczowo ocenić czy jesteś już odpowiednio przygotowany do sprawdziany z języka polskiego.. Ktoś umie na nie odpowiedzieć?Witaj na Sprawdziany 24 - największej bazie sprawdzianów, testów, książek nauczyciela i odpowiedzi.. Aby na nie odpowiedzieć, wcale nie trzeba mieć wyższego wykształcenia - podobno wystarczy ukończona szkoła podstawowa.Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum).. wszystkie odpowiedzi są .William Szekspir, "Makbet" - czy znasz dzieło Szekspira na tyle, by zmierzyć się z trudnymi pytaniami?. Jaki jest król Szkocji?. Została zachowana .Makbet to sprawiedliwy i dobry król Makbet to dobry rycerz, którego zgubiła żądza władzy Makbet to człowiek, który dążąc do władzy popełnia wiele zbrodni Makbet to słaby, samotny, nieszczęśliwy człowiek, który nie umiał oprzeć się pokusie: 24.. Dotyczą najróżniejszych zagadnień, w tym historii czy geografii.. Życzymy powodzenia!. „Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu.. — W pośrodku wrzący kocioł..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt