Pasmo przenoszenia po angielsku
Prezentujemy zestawienie prawie 100 angielskich przysłów, każde oczywiście z polskim odpowiednikiem.witam wszytskich.. pl W projekcie tym, którego zakończenie przewidywane jest na koniec roku 2011, opracowano także model przewidywanych dochodów, dzieląc użytkowników na dwie kategorie, zgodnie z tym, w jaki sposób będą oni opłacali usługi: przy pomocy pasma przenoszenia (użytkownicy równorzędni podlegający taniej taryfie), lub poprzez .pasmo C po angielsku .. Szeroki wybór produktów m.in. Polish I tak jak poprzednie stworzenie, potrafi produkować pasma światła.Pasmo przenoszenia, pasmo przepustowe (ang. bandwidth, passband) - zakres częstotliwości, w którym tłumienie sygnału jest nie większe niż 3 dB (spadek amplitudy o 3 dB w stosunku do amplitudy początkowej).. Zechciej jednak zauważyć, iż dla praktycznego układu całkującego, to transmitację operatorową muszę zapisać tak: Ku(s) = -1/(R1/R2 + s•R1•C1), jak widać mamy tu teraz inną stałą czasową, oraz oczywiście składnik sumy mianownika; R1/R2 jest do zaniedbania (duża wartość R2 i mała R1) w porównaniu z wyrażeniem; s•R1•C1 i otrzymam wtedy zależność na .. Przedstawiona definicja odwzorowuje zachowanie układów realizowanych .Pasmo przenoszenia to najczęściej spotykany, obok mocy, parametr sprzętu audio.. 1. to słuchawki Sennheiser HD 429 2..

pasmo przenoszenia po angielsku .

W poniższym poradniku nasz ekspert rozwiewa wątpliwości i mity, oraz wyjaśnia, jakie pasmo przenoszenia jest nam naprawdę potrzebne.Pasmo przenoszenia słuchawek (ang. frequency response) oznacza zakres częstotliwości dźwięku reprodukowanego przez słuchawki, wartość ta podawana jest w hercach (Hz).. Czy ta informacja jest jednak istotna i przydatna przy zakupie słuchawek?Pasmo pętli otwartej Pasmo przenoszenia wzmacniacza przy otwartej pętli sprzężenia zwrotnego jest to częstotliwość, przy której amplituda sygnału wyjściowego jest o 3 dB (ok. 1,4 raza) mniejsza niż na płaskim odcinku charakterystyki wzmacniacza (czyli przy częstotliwościach znacznie mniejszych niż pasmo otwartej pętli).. po pierwsze nie wiem czy w dobrym dziale zakładam temat a po drugie jestem całkowicie początkujący a po trzecue mam taki problem dostałem kolumny o takich parametrach moc 300W rms/600W muz Pasmo przenoszenia 45 Hz-20 KHz, skutecznosc 101 dB , 4ohm a typ to pisze dwudrożne szerokopasmowe,.pasmo słownik językowy angielski, pasmo 2m, pasmo górskie, pasmo przenoszenia, pasmo biodrowo piszczelowe, pasmo walencyjne, pasmo po angielskuTłumaczenie 'Pasmo biodrowo-piszczelowe' na język angielski w darmowym słowniku terminów anatomicznych polsko-łacińsko-angielskim Anationary.plBadanie pasma przenoszenia przetwornika piezo..

pasmo przenoszenia.

I może słuchać nie tylko w domu, ale i w podróży, dzięki czemu mija przyjemnie i się nie dłuży.A ja lubię, jak pasmo przenoszenia jest szerokie, ponieważ to dobrze świadczy o jakości danego sprzętu.. Filtr dolnoprzepustowy: a) charakterystyka idealna, b) charakterystyka rzeczywista, c) schemat ideowy filtra I rzędu.Zobacz tłumaczenie dla pasmo - słownik polsko-angielski.. W paśmie przenoszenia amplituda osiąga wartość nie mniejszą niż 70,7% swojej wartości maksymalnej.Patrz wyżej.. U nas także przykłady i wymowa.Forum Pomoc językowa - tłumaczenia - 'Nieustajace pasmo sukcesow'- jak to bedzie brzmialo po angielsku, please?Jak powiedzieć `nie ma zysku bez ryzyka` albo `nieszczęścia chodzą parami`?. "pasmo" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "pasmo" po polsku .. Szybko pomuszcie !. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. pl. zakres częstotliwości, w którym tłumienie sygnału jest nie większe niż 3 dB.. Polish Życie to pasmo wyborów i ciągła presja podejmowania wyboru co do kolejnych działań.pasmo przenoszenia - Słownik polsko-angielski PWN.. Definicja .. Interesuje mnie jak zachowują się w przedziale 20-100kHz.Jakie Pasmo przenoszenia jest lepsze?. W paśmie przenoszenia amplituda osiąga wartość nie mniejszą niż 70,7% swojej wartości maksymalnej.. w słuchawkach 18-22 000 Hz czy 8 - 28,000 Hz ?.

Ano, na przykład, w coś zwanego po angielsku.

rzeczownik.. Nie zgadzam się z Twoją wypowiedzią Buba, ponieważ pasmo może mieć 24, a nie 20 000 Hz.. Naprawdę przyjemnie się w nich słucha:) I uczy, i ogląda filmy, dzięki nim człowiek jest mobilny.. Trzeba tylko wybrać uczciwy sprzęt.Pasmo przenoszenia, pasmo przepustowe - zakres częstotliwości, w którym tłumienie sygnału jest nie większe niż 3 dB .. Posiadam dwa symetryczne przetworniki.. rzeczownik gramatyka .Przykłady użycia - "pasmo" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Na pewno są to przetworniki działające w paśmie niskich ultradźwięków.. rzeczownik.. W praktyce parametr ten oznacza jak niskie i wysokie dźwięki dają radę odtworzyć słuchawki.. .Witam .. Słuchawki nauszne JBL T660BTNC Czarny, Słuchawki nauszne JBL TUNE 700BT Koralowy | Ceny, opinie na Media Expert!Na co jeszcze możemy się natknąć w sprzęcie, który będzie ingerował w pasmo przenoszenia toru akustycznego?. W przypadku tradycyjnych konstrukcji przeznaczonych do odtwarzaczy przenośnych wskazany jest zakres od 20 do 20 000 Hz, który pokrywa w pełni zakres częstotliwości słyszanych przez większość ludzi.The sea was like a mountain range on the move..

Potrzebuję sprawdzić pasmo przenoszenia przetworników piezo.

@GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.Równowaga kanałów i pasmo przenoszenia [od praktycznie zera do 200kHz] są doskonałe a maksymalne natężenie prądu sięgające 50 amperów pozwoli wysterować każde kolumny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Rozpocząć nadawanie z pasma" C" z każdego satelity jakiego mamy w tym regionie.. Pasmo od 10 do 24 000 Hz w słuchawkach to już coś, jednak wolę, kiedy górna granica wynosi 35 000 Hz.. Budzi on wiele kontrowersji, a szczególnie jego przełożenie na jakość brzmienia.. Definicja .. Pioneer SE-MJ751 Bass TunePasmo przenoszenia 12 - 22000 Hz (18) 69,99 zł .. Słowa piosenek trafiają prosto do ucha, i nawet te po angielsku łatwo rozróżniać.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Cytaty z bazy aktów prawnych Unii Europejskiej Cytaty odnotowujące konkretne użycie tłumaczeń słów angielsko-polskich i polsko-angielskich umieszczone w serwisie Translatica.pl pochodzą z Bazy danych DGT-TM, która jest wyłączną własnością Komisji Europejskiej i została udostępniona bezpłatnie i bez ograniczeń terytorialnych.pasmo przenoszenia translation in Polish-English dictionary.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt