Opis mojej siostry po niemiecku
Mój brat trenuje piłkę nożną.. On często opowiada mi wojenne historie.. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku .Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Tata ma ciemne włosy i brązowe oczy.. Moją partnerką do korespondencji jest Sara.. opis siebie po niemiecku przedstawienie siebie po niemiecku « Juliusz Słowacki - Grób Agamemnona - Romantyczny poeta o Polsce i Polakach.Ogłoszenia o tematyce: opis okolicy po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Ma niespełna 13 lat, chodzi do szóstej klasy i tak jak ja, mieszka w Warszawie.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Lubię spędzać czas z moim tatą, gdyż ma on bardzo fajne poczucie humoru.. Wszyscy razem mieszkamy z moimi dziadkami, którzy są rodzicami taty.. Moja mama ma na imię Marta.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Oboje moi rodzice są Polakami.. Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą..

Opis po niemiecku .

Julia ist nett, sympathisch und intelligent.Moja najlepsza przyjaciółka nazywa się Ania Krakowska.. Interesuję się muzyką.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Polish Przez jeden dzień nosi ubrania swojej siostry i staje się transwestytą - "waylaka".Ogłoszenia o tematyce: opis siostry po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Moja siostra po studiach chciałaby pracować w .Przykłady użycia - "siostra" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Matylda stara się także przyjeżdżać do domu w weekendy.. trafiłeś na stronę poświęconą nauce języka niemieckiego.. Mam opisać siostrę a dokładniej napisa ; imie i stopien pokrewienstwa, wiek i wyglad, zaineteresowania ( 2 informacje), cechy charakteru i twoja opinie o niej, Moze byc to wymyslone ale zeby bylo wszystko to co napisalam.On jest zawodowym kierowcą.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.. Ona jest zwariowana.Opis przyjaciółki / meine Freundin.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneDialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1) Moje dwie młodsze siostry - Monika i Kasia - są bliźniaczkami i mają 6 lat..

Moje siostry mają jeden pokój.

Uczy matematyki.. Moja mama nazywa się Anna.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innePrzykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. On pomaga mi często w nauce.. Ona jest elegancką kobietą.. Ona jest gospodynią domową.. Polish Wtedy w niewoli, moja siostra i ja, potem ona i babcia wypiłybyśmy to.Opis weekendu po niemiecku.. Tuż obok mieszka ciocia oraz moja dwójka kuzynów.. Siostra jest moją najlepsza przyjaciółka.. jednak ona świetnie sobie radzi i otrzymuje stypendium naukowe.. Niezrozumiałe wyrazy: Haustier-zwierzak Czym można wypełnić tekst?. Do opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.PS.oczywiście opisałam ci moją rodzinę tylko na przykład (ale dodaj jeszcze co lubi babcia,dziadek,wujek,ciocia robić).Niestety po niemiecku ci nie napiszę chyba że tu : a potem sobie sprawdzisz czy dobrze (to jest o wiele lepsze od tłumacza google) ;)Opis siostry lub brata.. tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków .Przykłady użycia - "siostry" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Moja mma jest prawniczką, a mój tata nauczycielem.. Mam także młodszą siostrę.. Jest bardzo miła, życzliwa i koleżeńska..

Moje siostry mają 17 i 20 lat.

zainteresowania: Sport-sport Mathe-matematyka Briefmarken sammeln-zbierać znaczki Poster sammeln-zbierać plakaty Pferd reiten-jeździć konno Astronomie-astronomia Autos-samochody B'u'cher-ksiązki rodzrństwo: die Schwester-siostra .Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Lubię matematykę.. Mój dziadek ma na imię Stefan.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Ania jest dziewczynką szczupłą, średniego wzrostu,.Całe wypracowanie →Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Ona nazywa się Emily.. Zaprzyjaźniłyśmy się będąc jeszcze w zerówce.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Mój zwierzak nazywa się.. Razem z nimi mieszkają moi wujkowie oraz ciocie.Mam prosbe czy ktos szybko by mogł mi napisać opis mojego domu po niemiecku, przetłumaczyć te zdania Mój dom ma 7 pokoi, długi korytarz, pokój gościnny w którym jest telewizor i komputer, kuchnia z jadalnią, łazienka w której znajduje się wanna i prysznic, pokój rodziców, pokój mój i mego brata, i pokój mojej siostry.Opis przyjaciółki (koleżanki) po niemiecku ..

Opis siebie po niemiecku - chłopak Opis siebie po niemiecku - dziewczyna .

Jem kolajcę i biorę prysznic.Przykładowy opis rodziny po niemiecku: .. Mój brat ma 15 lat.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciela po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Opisz swooją rodzinę po niemiecku ( zakres podstawowy ) Moja mama ma na imię Małgorzata, ma 37 lat , Tata ma na imię Dariusz ma 40 lat Starszy Brat ma na imię Bartek ma 18 lat Siostra - Ania - 11 lat Babcia - Maria - 55 latdzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Mam siostrę.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jego potrawy są zawsze bardzo smaczne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Bardzo proszę o pomoc!. Moja siostra ma na imię Łucja.. Wszyscy chodzą jeszcze do szkoły.. Pochodzę z Polski i mieszkam w Gdynia.. Moja babcia ma na imię Luiza.. Wszyscy razem mieszkamy w mieszkaniu w centrum miasta.opis siostry po niemiecku!. Każdego dnia rozmawiamy ze sobą, a ja mogę odwiedzać ją w Warszawie, w której studiuje.. Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników: Członkowie rodziny po niemiecku.. Moi drudzy dziadkowie mieszkają daleko..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt