Podsumowanie pracy swietlicy
Najpierw Pani Gołębiowska wręczyła dzieciom dyplomy i nagrody za systematyczne oszczędzanie oraz racjonalne gospodarowanie .Praca świetlicy pozostaje w korelacji z Planem Pracy Szkoły i prowadzona jest w oparciu o roczny plan opiekuńczo - wychowawczy, miesięczne plany pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz programy kół zainteresowań.. Życzenia od świetlicy dla wszystkich uczniów.. Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w szkole podstawowej.. Budzenie radosnego nastroju z powodu zbliżającego się wypoczynku.. Świetlica czynna jest codziennie w godzinach od 7.00 do 15.30.. 17.06.2019 r. w naszej świetlicy miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla Najlepszych Świetliczaków :-) Laureatami zostali: Kuba Chmiel z 2a, Natalia Kowalewska z 2b, Nikola Portka z 2b, Emilia Stankiewicz z kl.3a, Karolina Grabowska z kl.3a .Podsumowanie kampanii nastąpiło w czerwcu 2012 roku.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. 14.00 - 14.05 - Uroczyste otwarcie - prezentacja istoty projektu „Postaw na Rodzinę" (Gmina Piwniczna - Zdrój kończą realizację Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Postaw na rodzinę".ul.. Opublikowano 9 stycznia 2018 | Autor: Daria Kapica-Przewoźnik.. w I półroczu roku szkolnego 2017/2018.. Celem działalności świetlicy jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej, poczucia bezpieczeństwa oraz .PROCEDURY PRACY ŚWIETLICY OD 25.05.2020..

76 7265625, 76 7265626Podsumowanie pracy świetlicy.

Niestety koronawirus pokrzyżował nam plany i nie mogliśmy zrealizować wielu ciekawych pomysłów na wiosnę i lato.Podsumowanie pracy świetlicy Szczegóły Nadrzędna kategoria: Archiwum Utworzono: 14-06-14 Karolina Dydycz Świetlica to nie tylko miejsce, gdzie dzieci oczekują na autobus czy swoich najbliższych, którzy zabiorą ich do domu.. Wychowawcy świetlicy prowadzili zajęcia zgodnie z programem pracy dydaktyczno - wychowawczej, realizując założone w nim cele.. Z obiadów korzysta 63 uczniów.. Do szkoły może uczęszczać wyłącznie uczeń zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.Postępują prace przy przebudowie, kompleksowym remoncie i termomodernizacji świetlicy wiejskiej w Warszkówku (gmina Sławno).. Liczba wszystkich dzieci ucz ęszczaj ących na zaj ęcia wyniosła 276 uczniów.Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2017/2018.. Wpis dodany przez szkołę Szkoła Podstawowa im.. Gwiaździsta 2 , 67-200 Głogów E-mail: [email protected] Tel.. Władysława Orkana Sieniawa.. Warszawa 17.12.2017.. Trwają prace wykończeniowe przy elewacji, a wnętrze - po ułożeniu płytek .Podsumowanie pracy Świetlicy.. - Dzień Dziecka.. Na zajęcia świetlicowe uczęszcza 134 uczniów z klas I - VI.Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej..

26 listopada odbyło się podsumowanie pracy świetlicy.

Informacje ogólne .. Szczegóły Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019 08:19 Podsumowanie pracy na świetlicy szkolnej odbyło się przy ognisku.. Wcale się nie cieszę, że w pedagogicznej rzeczywistości zjawił się nowy dokument.. Niebawem zakończą się roboty budowlane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.. Lato - praca plastyczna.Podsumowanie pracy świetlicy - I półrocze.. Zacznij nową karierę już teraz!Najlepsza lubelskia Szkoła Podstawowa, oferująca swoim uczniom doskonałe warunki nauczania, bogatą bazę dydaktyczną, wspaniałych nauczycieli oraz wspaniałą atmosferę przez wszystkie lata nauki.Podsumowanie pracy świetlicy 2015/2016 Wpisany przez Administrator środa, 22 czerwca 2016 00:00 Mieliśmy też różne ciekawe zajęcia oraz braliśmy udział w różnych akcjach m.in.: - ANDRZEJKI - wspólne wróżenie i zabawy dały nam dużo radości.. - Opowiadanie prze żyć z wakacji, zapoznanie si ę zPodsumowanie całorocznej pracy świetlicy.. Ze względu na mało sprzyjającą feryjnym zabawom pogodzie, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu zorganizowało dzieciom wiele interesujących atrakcji.. Moje wakacyjne plany - rozmowa.. 13 czerwca Pani Jola - kierownik świetlicy - podsumowała pracę świetlicy..

134.000+ aktualnych ofert pracy.

Autor: Redakcja Biała24.. Dyrektor Szkoły Podstawowej im.. Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2018/2019 przebywali w naszej świetlicy, uczestniczyli w różnych formach zajęć: wychowawczych, edukacyjnych, czytelniczych, biblioterapeutycznych, plastyczno .SPRAWOZDANIE Z PRACY ŚWIETLICY SZKOLNEJ ZA ROK 2015/2016 W bie żącym roku szkolnym do świetlicy zapisanych zostało 233 uczniów, w tym : 81 z kl.I, 80 z kl. II, 41 z kl. III, 31 z kl. IV -VI.. To jest bardziej niż pewne, że dokumentacji w naszej pracy nie brak.. Świetlica moich marzeń - rysunek.. Pierwszy czerwca dzień radosny kwitną kwiatki, słońce świeci.SPRAWOZDANIE Z PRACY ŚWIETLICY W I PÓŁROCZUROKU SZKOLNEGO 2013/2014 Na zajęcia świetlicowe uczęszcza 85 uczniów, w tym 80 z klas I - III i 5 z klas starszych.. Zapraszamy na sprawozdanie w formie fotorelacji z pracy świetlicy szkolnej.. Kolejny rok nauki za nami, więc nadszedł czas na podsumowanie wszystkich działań w świetlicy szkolnej.. Członkowie świetlicy pięknie zaprezentowali wyniki swojej pracy.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat..

Powiadomienia o nowych ofertach pracy.

Utworzono dnia 01.07.2020 Czcionka: Drukuj.. Główne zadania świetlicy realizowane w ciągu całego roku szkolnego to: • właściwa organizacja czasu przed i po lekcjach,PLAN PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ ŚWIETLICY na rok szkolny 2012/2013 MIESI ĄC CYKL TEMATYCZNY ZAJ ĘCIA UMYSŁOWE imprezy okoliczno ściowe ZAJ ĘCIA .. -Podsumowanie wiedzy o lecie poprzez konkursy i rozwi ązywanie zagadek.. Oto wybrane prace podopiecznych świetlicy wykonane od września do marca.. - symbole narodowe Polski, praca plastyczna - prace plastyczne o tematyce wiosennej: kwitnące drzewo, biedronki, motyle wycinanie według wzoruPodsumowanie ferii.. Na początku zajęć przypomniała o bezpiecznych zabawach w czasie wakacji oraz o przestrogach na lato.. Niemniej, ta wydaje się być konieczna.Sprawozdanie z pracy świetlicy w Szkole Podstawowej w Złoczewie za II semestr roku szkolnego 2011/2012 Wychowawcami świetlicy w II semestrze roku szkolnego 2011/2012 są mgr Izabela Rybka i mgr Agnieszka Ciołek.. - KIERMASZ ŚWIĄTECZNY- z którego dochód przeznaczyłyśmy na nagrody dla dzieci.- bocian - praca plastyczna modelowanie z papieru, - plakaty „Jestem eko".-Pomoc w przygotowaniu dekoracji.. Prowadzone były zajęcia rękodzielnicze, gdzie uczniowie zdobywali wiedzę i .Praca: Wychowawca świetlicy.. Poprzez realizację tego planu kształtowali u wychowanków umiejętność spostrzegania, pamięć, wyobraźnię przestrzenną, pomysłowość .Sprawozdanie z działalności świetlicy szkolnej w Zespole Szkół w Chorzelowie w roku szkolnym 2014/2015 Semestr I Nauczyciele - wychowawcy: Justyna Budak Nauczyciele realizujący w świetlicy godziny karciane: .. Świetlica szkolna jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas, po zakończeniu zajęć lekcyjnych, oczekując na rodziców.Sprawozdanie z pracy świetlicy za półrocze Świetlica szkolna stanowi integralną część systemu wychowania szkolnego.. „Moja Teczka" - nowi uczestnicy świetlicy przyozdabiają teczki na prace plastyczne, które będą wykonywać wPodsumowanie pracy świetlicy szkolnej Wpis z dnia 28 czerwca 2018 Rok szkolny 2017/2018 dobiegł końca i nadszedł czas na podsumowania.. W ostatnich dwóch tygodniach w świetlicy Jaskółka było gwarno ale i bardzo ciekawie.. Licznik odwiedzin 1 080.Wydarzenia Podsumowanie pracy świetlicy.. W bieżącym półroczu swą działalnością opiekuńczo- wychowawczą objęto 100 uczniów klas I-III.1 czerwca 2020r.. Wioletta Olejnik.. Szybko & bezpłatnie.. A oto jak przebiegała uroczy-stość: 1.. Do zobaczenia w następnym roku szkolnym!Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej.. To również miejsce, gdzie można znaleźć przyjaciół, osoby, z którymi podzielimy nasze pasje.kwiatami" - praca z wykorzystaniem bibuły, gazet, papieru - dekorowanie świetlicy.. 28 stycznia 2020. na apel.-Gazetka okolicznościowa.. H. Sienkiewicza w Jaczowie ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt