Test pdf tajemniczy ogród
Pokaż więcej Pokaż mniej .. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. H. BURNETT - „TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 .. Motyw.. Następne wideo.. Tajemniczy ogród Frances H. Burnett Streszczenie.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. 14-0 p. ndstZobacz quiz: Zawiera 16 pytań.. Oboje prowadzili życie towarzyskie, więc nie mieli czasu, by zająć się wychowywaniem .. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eTesty Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

4.Quiz tajemniczy ogród.

Podczas jednego z takich seansów przyłapuje ich ogrodnik Ben, przedostający się przez mur po drabinie.. Podobne działy.. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. Interpretacja.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Ogólna wiedza literacka.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Gdzie Mary urodziła się?Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Pokaż wszystko.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Rozdział 10.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.Pobierz fragment (pdf) PROMOCJA.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Zmień szablon Materiały interaktywne Pokaż wszystko.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Sylwiapapiez.. Jej ojciec był urzędnikiem administracji kolonialnej, a matka uchodziła za słynną piękność..

Tajemniczy ogród.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tajemniczy ogród (1993) Lektor PL.. Szukaj.. Podaj imię chorego chłopca.. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu?. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?Quiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. PDF Materiały do wydruku.. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu?. Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?Tajemniczy ogród w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. Pochodziła z bogatej rodziny, mieszkającej w Indiach.. Zawiera 13 pytań.. Wymagane logowanie.. Rola przyrody w przemianie Colina i Mary), testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTajemniczy ogród test.. .Mary Lennox miała około 10 lat.. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKarmienie jagnięcia c. Sadzenie róż Źródło: Test opracowano na motywach gry GWO „Obudźmy nasz ogród" Punktacja: 40 p. cel 39-38 p. bdb 37-36 p. Rozpocznij quiz..

Harry Potter ...Tajemniczy ogród test.

a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Darmowe, opracowane, pełne teksty lektur, e-booki, audiobooki i pliki DAISY na wolnej licencji.Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie .. fajny test pozdrawiam serdecznie.Tajemniczy ogród - test.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Jest główną bohaterką książki „Tajemniczy ogród".. Lektury szkolne.. Jakość: 360p 480p 720p.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. 1 ocena.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Dzieci we trójkę odprawiają w tajemniczym ogrodzie wymyślone przez siebie rytuały, mające pomóc wyzdrowieć niepotrafiącemu chodzić Colinowi.. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany.. anuluj.. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód '' #lektura, #anime 271 x, 2017-05-22 17:24:04Tajemniczy ogród - streszczenie powieści Frances Hodgson Burnetta..

... Test lektury „Tajemniczy ogród„ ...18.

Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Świetna gra na przeglądarkę.. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i prac klasowych.. Czyim bratem był Dick?. Click .Frances Hodgson Burnett, Tajemniczy ogród.. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 188167.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.F.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt