Test lektury mikołajka
Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. z Mikołajkiem.Przez chwilę jeszcze się dąsałem, a potem zobaczyłem, że nie ma co dłużej płakać, bo to i tak nic nie daje.. Test z lektury wakacje mikołajka REGULAMIN KONKURSU CZYTELNICZEGO - Szkoła: TERMINARZ KONKURSU DLA KLAS II i III L.p.. Termin i miejsce konkursu: 11.05.2006r., godz. 1500, Biblioteka Publiczna w Wapnie Organizatorzy konkursu: Biblioteka Publiczna w Wapnie i Zespół Szkół w Wapnie Super quiz.Bardzo lubię Mikołajka.. Quiz w Poczekalni.. Lektura z opracowaniem.. kuzynem Mikołajka.. Uroczystość się odbyła, ale już bez chłopców.Kasia 08 maja 2019 Bez sensu co to za pytanie ile jest tomów mikołajka kto to wie trzeba jechać do ksęgarni i liczyć😠😠😠nie polecamTest o Mikołajku!. Za karę zamknięto ich w pralni na klucz.. poleca 83 % .. Napisane przez Karolina.. 4 miesiące temu.. Kto przeczytał pierwszy tom przygód Mikołajka, ten zazwyczaj nie może się oprzeć sięgnięciu po kolejne!. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. Promocje nawet do -35%.. Napisz jakie były relacje między ojcem a synem w fi.. streszczenie lektury ,,na przykład Małgośka" Opium śmierci fulko de lorche w krzyżakach; Prosze o pomocMikołajek w szkole.. Skomentuj.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny..

...Test ze znajomości lektury „Mikołajek" 1.

Czwarty dział (aktywność na zajęciach).. Wygląda całkiem fajnie, jasne że me tak, jak chłopaki ze szkoły, ale trzeba przyznać żeTemat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" .. Hej czy ktoś może podać szybko jakie są wartości w k. Opisz pobyt Łucji w Narni.. Znajdziesz pod tym linkiem: Problematyka - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.6 Kalasanty przyszedł powiedział dzień dobry mojej mamie i tacie i podaliśmy sobie ręce.. właścicielem restauracji.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Mikołajek autorstwa René Goscinny znajdziecie na .Test z treści lektury" Wakacje Mikołajka" .. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Masz problem ze zrozumieniem utworu Mikołajek?. Dlaczego, według Mikołajka, nie wolno bić Ananiasza?. 2010-05-09 19:28:53 Napisz streszczenie do lektury ,, Mikołajek " roździał 14 Rower 2013-11-18 18:11:40 Załóż nowy klubTest z lektury wakacje mikołajka - BikeSomeWhere.com.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Skończyło się bójką kolegów.. bo Ananiasz to najlepszy uczeń .. Przekonaj się, ile zapamiętałeś z lektury serii René Goscinnego o niezwkłych przygodach tego małego chłopca.Witaj na stronie Quizz.pl..

Mikołajek - opracowanie lektury.

Już kolejne pokolenie śmieje się i trochę wzrusza, czytając o przygodach małego urwipołcia.. POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ na: Słuchaj innych lektur Online: I LĄDOWE PRZYGODY WOJTKA KWIOKA I NIEDŹWIADKA TUTU - cała bajka - Bajkowisko.pl (audiobook) - Duration: 1:10:06.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę opowiadań, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Obowiązujący zakres materiału: Plan wydarzeń wakacje mikołajka - Zadane.pl: plan wydarzeń wakacje mikołajka.. 63 Odsłon.. Polub nas na Facebooku!. 18.01.2016 14:54 "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. Czy uda mi się zgadnąć Twój wiek na podstawie p.. Witamy pana ministra Do przywitania w szkole pana ministra wyznaczono trzech chłopców z klasy Mikołajka.. Trzeci dział (znajomość lektur).. poleca 81 % .. że jest to szkoła Mikołajka, jego dom rodzinny, podwórko, a raczej przydomowy ogród, ulice i miejsca nieznanego miasta (bez nazw własnych, dzięki którym można by było skonkretyzować miejsce), domy rodzinne kolegów z klasy.Mikołajek - streszczenie utworu René Goscinny.. Bajkowisko - bajki dla dzieci 451,448 viewsPytania odnosnie lektury hobbit .. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Mikołajek test online.„Mikołajek" - test znajomości lektury.

dodany: 2011-08-10 21:13:57, przez: Jessica.Q.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lektury / Mikołajek.. U góry znajdziesz quiz Rekreacje Mikołajka - Test wiedzy .Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Rekreacje Mikołajka.. W szkole Mikołajka: a) jest po równo dziewcząt i chłopców b) jest większość chłopców c) są sami chłopcy 3.. Popularne quizy w tym tygodniu: Ułożysz poprawnie nazwy miejsc z "Harry'ego Pot.. Mikołajek - streszczenie.. Czy rozpoznasz księżniczki Disneya po ich sukni.test znajomości lektury Mikołajek.. • Kim jest Rosół?. Serwis zamknięty.. Lubisz CzasDzieci.pl?. Udostępnij.. opiekunem uczniów.. Klasowym kujonem i pupilem nauczycielki był: a) Euzebiusz b) Joachim c) Ananiasz 4.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Mikołajek - książka audio do słuchania (AudioBook).. przez Karolina.. (1, Stołówka) Nie chciało mi się spać.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. Jak dobrze znasz "Mikołajka"?.

Adela Prochyra.Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".

Mikołajek w szkole - Goscinny Rene - Sempe Jean-Jacques - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Najlepszym przyjacielem Mikołajka był: a) Kleofas b) Alcest c) Gotfryd 2.. Sprawdź!Rekreacje Mikołajka Mikołajek i inne chłopaki Wakacje Mikołajka Joachim ma kłopoty Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokładne przeczytanie wyżej wymienionych utworów.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. EKOtest, czyli ekologiczny test!. jednym z uczniów.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. autor, tytuł termin zapoznania się z lekturą termin wykonania testu 1.Plik Przygody Mikolajka test AP3.pdf na koncie użytkownika Lycha3 • folder Testy • Data dodania: 8 mar 2015.. Zrobiono próbę wręczania kwiatów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt