Opis swojego wymarzonego domu po angielsku
Czy się z tym zgadzasz?. po pewnym czasie nie mielibyśmy marzeń , celów.. wymarzony świat 'był by za prosty.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Rozmowy handlowe po angielsku - glosariusz negocjatora B1 B269% Opis pokoju po angielsku; 70% "Opis mojego pokoju" po angielsku; Polecane teksty: 84% List do inrmacji; 85% Gazetka o Waszyngtonie, może być jako wypracowanie o Waszyngtonie, informacje: historia, biały dom i inne , ilustaracje.. W swoim liście opisuje mieszkanie, które dzieli z koleżankami z uniwersytetu oraz swój pokój.. Każda ściana ma piękny pastelowy kolor: niebieski, różowy, żółty, zielony.. Wszędzie jest zapach polnych kwiatów.Opis potrzebny do prezentacji- otoczenie domu (las, piękno przyrody) opis domu (piękny drewniany dom ) opis pokoi.. To mała chatka, która przypomina te, jakie znaleźć można w górach.. +1 głos.. Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. jak opisać wymarzony dom.. Jesteś gościem - wchodzisz do domu, a tam wita cię zapach aromatycznej herbaty.Opis domu po rosyjsku.. Po obiedzie mam czas wolny.. Typ pracy.. Wokół niego znajduje się mały ogródek.. Opisz swój wymarzony dom 2011-10-22 21:13:15 opisz w 15 zdaniach swój wymarzony dom po angielsku i po polsku jak byście mogły bo mi się nie chce tłumaczyć :) 2010-10-09 08:41:43 Opisz swój wymarzony dom /twoje mieszkanie..

Opis wymarzonego domu - angielski.

W każdym pokoju jest sprzęt: dvd, komputery, telewizory i radia.. Na ścianie (po lewej stronie) znajdują się dwie lampy, pod nimi stoi komoda.. Jedną z pierwszych rzeczy, której się nauczymy w języku angielskim to jak opisać pokój lub obrazek po angielsku.Do opisania pokoju po angielsku przyda się słownictwo związane z przedmiotami znajdującymi się w danym pokoju, meblami, oraz słownictwo opisujące położenie danego przedmiotu.Dom i pomieszczenia po angielsku.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opis mieszkania po angielsku: wstęp.. poleca 74 % .. po całym męczącym dniu.. Chcecie wynająć mieszkanie i potrzebujecie opisać swoje mieszkanie po angielsku?. (dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) .. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Wykonany jest z drewna, a okna ozdobione są okiennicami.. Które polskie miasto polecił(a)byś zagranicznemu turyście i dlaczego?. Znajdź oryginalne meble, zainspiruj się stylowymi aranżacjami i otrzymaj bezpłatne porady projektanta wnętrz..

... opis wymarzonego domu.

Wymarzone wakacje.. Formy wypowiedzi.. 0 aanitka19 (Gość) Nie Paź 21, 2007, 17:46. na polski sama sobie przetłumaczę.. Aby dobrze opisać mieszkanie potrzebna nam będzie znajomość słownictwa związanego z meblami i wyposażeniem domu po angielsku.A oto przedstawiamy przykładowe opisy mieszkań po angielsku.Mój wymarzony dom nie jest duży.. W pomieszczeniu tym znajduje się ogromne łóżko, biurko z komputerem, biblioteka z ulubionymi książkami, a zaraz obok niej, wygodny fotel.. Ściągi O nas;Opis domu.. Mój wymarzony dom jest bardzo duży.. Znajduje się on wysoko w górach.. Kilka drzew owocowych oraz rabatka z kwiatami i huśtawka to rzeczy, które znajdują się koło mojego wymarzonego domu.MÓJ WYMARZONY DOM na forum językowym Nie chce mi się .. niech ktoś mi po angielsku napisze.. proszę.. Kim chcę zostać w przyszłości.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opis pokoju po angielsku: wstęp.. Czas czytania: 1 minuta.. 2016-02-01 15:57:40Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Ma dziesięć pięknych pokoi, każdy jest śliczny..

Inne formyPrzydatność 50% Opis domu po angielsku.

Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Zadanie: opisz po angielsku swój wymarzony dom proszę o Rozwiązanie: my dream house should be located away from the crowded streets, it is best if it was in the Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opis wymarzonego domu po angielsku.. Czy podoba Ci się Warszawa?. Mój typowy weekend .Mój wymarzony dom.. Podpowiemy Ci jak stworzyć wymarzony dom.. 9,015 wizyt.. ciągle było by nam przyjemnie.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt