Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie
2013-03-11 13:00:06; Napisz opowiadanie, w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Zadanie: napisz opowiadanie dotyczace wybranego wudarzenia historycznego, w którym oporócz bohaterów fikcyjnych wystapia postaci historyczne Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.chcesz napisać swoje opowiadanie; b) Zastanów si .. Chciał ich wysłać na studia za granicą, aby zapewnić im dobrą przyszłość.1.. bardzo proszę o pomoc mam to do jutra z góry dziękujeNapisz opowiadanie w którym wybrani przez ciebie bohaterowie ,,Lew Czarownica i stara szafa"spotykają się z innym znanym ci bohaterem literackim i wpływają na jego zachowanie,zmieniając fabułę.Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.. ( Należy wybrać bohatera z dowolnej baśni lub legendy, np. O królewnie Śnieżce).Pomóżcie potrzebuję dwa różneKliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ NAPISZ opowiadanie w ktorym bohater wybranej przez ciebie legendy lub basni bedzie zwiedzac współczesne muze…Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muze…Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Napisz opowiadanie, w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeumNapisz opowiadanie, w którym spotkasz się z ulubionym piłkarzem na wybranym stadionie..

proszę o pomoc!Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.

Napisz ciekawe opowiadanie, w którym zawrzesz naukę .Napisz opowiadanie z dialogiem .. praca powinna liczyĆ min.. Pan Nowicki miał dwóch synów.. To absolutnie nie był mój dzień.. Napisz zakończenie podanych utworów według wskazówek: a.Drugi z zaproponowanych tematów brzmiał: "Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej, który podczas spotkania nauczył Cię czegoś ważnego.Napisz opowiadanie o wydarzeniu w Twojej szkole, w którym mógłby wziąć udział bohater lektury obowiązkowej (wybranej spośród lektur wymienionych na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego).. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw bohatera wybranej .Zadanie: napisz opowiadanie dotyczące wybranego wydarzenia historycznaego , w którym oprócz bohaterów fikcyjnych wystapia postacie historyczne Rozwiązanie: bardzo dawno temu kiedy kazimierz wielki założył akademie krakowską pojawiła się wszechNapisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Powinno być napisane w sposób ciekawy, obrazowy, tak żeby zaintrygować czytelnika, przy czym sens oryginału nie może zostać zafałszowany.Główny bohater, tej współczesnej powieści, jak mówią o nim jest "mylony ze wszystkimi, wszystkich przypomina", błąka się po Warszawie z zamiarem (zleconym przez notabene dwóch znajomych, którzy odwiedzili go na podobnej zasadzie jak Józefa K.) samospalenia się przed gmachem Komitetu Centralnego.napisz opowiadanie, w ktÓrym jeden z wybranych przez ciebie bohaterÓw z lektury obowiĄzkowej (z klasy 8) przenosi siĘ w przyszŁoŚĆ..

Napisz opowiadanie w którym bohater wybranej przez ciebie baśni lub legendy będzie zwiedzać współczesne muzeum ...

W sowim utworze "Balladyna" Juliusz Słowacki przedstawia historię okrutnej i żądnej włazy Balladyny, która w drodze do królewskiego tronu nie cofnie się przed niczym.Napisz opowiadanie w ktorym bohater wybranej lektury obowiązkowej dokona czegos waznego Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyNapisz opowiadanie na temat mój świat min.. 2011-12-21 16:04:25 Mam taką pracę domową ; napisz opowiadanie o wybranej przygodzie psa lampo 2012-04-24 15:53:38 Napisz opowiadanie , w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Także w literaturze pisarze podejmowali się rozwijania tego wątku, i napisali utwory literackie oparte na powyższej prawdzie moralnej.. Nie po tych czterech lekcjach, które przeżyłem tylko dzięki miejscu w ostatniej ławce i .Opowiadanie odtwórcze na podstawie lektury, filmu itp. Odtworzenie przebiegu zdarzeń.. Chłopiec ten nie był zbytnio lubiany przez swoich rówieśników dokuczali mu i robili mu straszne przykrości,chłopiec nazywał się Michał.. Uczeń klasy drugiej o imieniu Krzysiek ponuro patrzyl przez okno na słoneczny wesoły dzień,jednak nie dostrzegał jego piekna, bo myślał o czymś zupełnie innym..

10 zdań 2012-09-10 17:07:51; Napisz opowiadanie o swoim ulubionym bohaterze książki.

Przez dłuższy czas ukrywała się w gęstych zaroślach, a gdy w końcu dostrzegła dorodnego jelenia, napięła cięciwę i wypuściła strzałę.. 2017-11-25 16:05:09 Napisz opowiadanie , w którym bohater wybranej przez ciebie legendy lub baśni będzie zwiedzać współczesne muzeum 2020-04-19 19:14:13Postanowiłam wybrać się w tą piękną pogodę na spacer do pobliskiego lasu z moim dziadzkiem i pieskiem-Puszkiem.Założyłam kalosze,ponieważ po odwilży jest mokro i przygotowałam smycz.Popędziliśmy szybko do lasu.Słyszeliśmy bardzo dużo melodyjek granych przez ptaszki siedzące na wielkich drzewach.Widzieliśmy nawet dzięcioła .napisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nich.. Początek czwartej .. wykaŻ siĘ dobrĄ znajomoŚciĄ lektury.. Jest podobne do streszczenia.. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną .Opowiadanie, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnych, a jego wymiana będzie potwierdzeniem uniwersalności wybranej przez ciebie przypowieści ewangelicznej.. Napisz dialog, w którym wybrany przez ciebie bohater wytłumaczy dyrektorowi, dlaczego jest najlepszym kandydatem do pracy w tej instytucji.. Tytuł: Zagraniczne studia..

Zawiera zdarzenia w porządku chronologicznym, te same motywy bohaterów i imiona.

Na dziś!. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 wyrazów.. Zwroty a) wstęp: - pewnego dnia.. - zaczęło się to tak.. - tego zdarzenia nigdy nie zapomnę.. b) rozwinięcie: - na początku - potem - następnie c .Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie, którego bohaterem będzie twój rówieśnik wykazujący się w wymyślonej przeze ciebie sytuacji odpowiedzialną i dojrzałą postawą.Z góry ze dziękuję za pomoc.. Zasady a) Narracja w tym samym czasie w całym opowiadaniu b) Wzbogacenie o inne formy wypowiedzi, elementy opisu, charakterystyki c) Występowanie dialogów 3.. 200 sŁÓw.. Pisz zgodnie z tematem i planem..Komentarze

Brak komentarzy.