Moja rodzina nauczanie zdalne
O czym dzieci powinny pamiętać podróżując samochodem?. Dla dzieci przygotowane są również dyplomy i pamiątki.Od 25 marca br. szkoły realizują tzw. nauczanie zdalne z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.. Poniżej proponujemy Wam wszystkim zabawy, ćwiczenia i zadania o tematyce RODZINNEJ.. Poproście Rodziców o jedno zdjęcie.Kocham Cie Mamusiu!. Wtorek 26.05.2020 r.Moja rodzina - propozycje aktywności w ramach zdalnego nauczania R - ja radość, O - jak opieka, D - jak dobranoc, gdy zamyka się dziecka powieka.. Dlatego w zakładkach Praca zdalna poszczególnych grup bedziemy zamieszczać propozycje zajęć, zabaw ruchowych oraz prac plastycznych i grafomotorycznych dla dzieci.Archiwum kategorii: Zdalne nauczanie Zobacz wpisy .. „Moja rodzina" - rysowanie kredkami swojej rodziny.. Pooglądajcie je wspólnie, powspominajcie ciekawe miejsca i wydarzenia z życia waszej rodziny.. z RODZINĄ.. Temat tygodnia: „MOJA RODZINA" Witamy wszystkich przedszkolaków z grup: KRASNOLUDKI, SMERFY, GUMISIE, MUCHOMORKI, ODKRYWCY i KANGURKI zapraszając w tym tygodniu do wspólnego spędzenia czasuZDALNE NAUCZANIE.. Spróbujcie nauczyć się refrenu piosenki.. rodziny.. W menu naszej strony należy znaleźć zakładkę Nauczanie zdalne, kliknąć i wybrać właściwą grupę.. Zabawa ruchowa przy piosence.Nauka zdalna — sprawnie i szybko..

To właśnie jest rodzina.

Przodkiem psa domowego był wilk.. Czym jeszcze możemy podróżować?. 486162686. [email protected]) pies domowy - należy do dużej rodziny psowatych.. Na hasło STOP dziecko zatrzymuje się i pozostaje chwilę w całkowitym bezruchu.Zgodnie z rekomendacjami MEN nauczyciele mogą prowadzić nauczanie zdalne z domu - o ile mają ku temu warunki - albo w miejscu pracy.. Z dniem dzisiejszym ( czwartek 19.03.2020) rozpoczęliśmy w Naszym Przedszkolu zdalne nauczanie.. Bądźcie z nami!. PANIE Z PRZEDSZKOLA .ZDALNE NAUCZANIE MOTYLKI .. Informacja - zakończenie roku szkolnego W związku z zakończeniem roku szkolnego, 26 czerwca tj. piątek od godziny 11.00 do 13.00 zapraszam wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami po odbiór z przedszkola rzeczy osobistych (pantofle, strój gimnastyczny, prace plastyczne).. Poćwiczy pisanie, czytanie oraz aktywne słuchanie dzięki udostępnionym słuchowiskom, bajkom i filmom.. Przedstawianie postaci z uwzględnieniem charakterystycznych cech wyglądu.. ŚRODA, temat dnia: MOJA RODZINA.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Nauczanie zdalne 2019/2020.. Zabawa na dobry początek: „Stop"- dziecko porusza się biegiem (maszeruje, podskakuje, czworakuje, idzie tyłem… zmieniamy sposób poruszania się).. Dziecko powtórzy nazwy członków rodziny..

... Czym rodzina pojechała na wycieczkę?

Każdego dnia czeka na Dzieci nowy zestaw zadań.. Ta najmniejsza, najważniejsza.. Opracowanie: Beata Onyszko; Zuzanna Grędzicka Temat kompleksowy: Bezpieczne wakacje!. W dniach 1-6 kwietnia br. za pomocą ankiety internetowej przeprowadzonej na portalu Librus Rodzina pytaliśmy rodziców, jak wygląda nauczanie zdalne w ich domach i w jaki sposób szkoły realizują edukację na odległość.Moja rodzina- nauczanie zdalne- 19.05.2020.. Zabawa ruchowo-ortofoniczna,,Na wakacjach"-B. Forma.. Temat dnia: „Moja rodzina .Oficjalna strona Przedszkola Nr 2 Słoneczko w WołowieDrodzy Rodzice!. Pozna literę „R", „r" oraz utrwali poznane już litery.. to jest moja sprawa.Przedszkole nr 8 ul. Kochanowskiego 18 41-506 Chorzów [email protected] (+32) 2465091 Godziny otwarcia Przedszkola: 6.00 -17.00ZDALNE NAUCZANIE.. Zapoznaj się ze strategiami, zasobami i technologiami umożliwiającymi szybkie wdrożenie nauki zdalnej, dzięki którym uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy mają do dyspozycji nowe sposoby komunikacji i nauki.TEMAT KOMPLEKSOWY: MOJA RODZINA Dzień 1: Rodzina 1.. Istnieje aż 400 ras psów: jamnik, chart, owczarek podhalański, owczarek alzacki, ogar, pudel, szpic, bokser, spaniel, pekińczyk.Drodzy Rodzice!. Do rodziny zalicza się oczywiście też babcia, dziadek, wujek, ciocia, kuzyni i kuzynki..

Nie marnujecie tego czasu ...Moja rodzina .

Uwaga Rodzice!. Z życia przedszkola 2019/2020r.. Nawet jeśli w Twojej szkole kilkoro nauczycieli będzie na miejscu, zadbaj o to, by to spotkanie rady pedagogicznej odbyło się w pełni online (nauczyciele mogą być w różnych salach).Materiały do zdalnego nauczania gr V.. 25 maja 2020 25 maja 2020 Izabela S. Dzień dobry dzieci, serdeczne pozdrowienia przesyłają pani Asia, pani Bożenka i pani Iza.. Dziękujemy za wspaniałe prace które nam wysyłacie, cieszymy się bardzo że pracujecie i możemy zobaczyć co u Was słychać, jak się czujecie ;).. Przedszkolaki, a raczej ich Rodzice szukają zadań w zakładce Nasze grupy.. Pozna bohaterów książki „Nasza mama czarodziejka".. Witajcie dzieci, w tym tygodniu będziemy rozmawiać o najbliższej rodzinie.. Z - jak zaufanie, I - jak integracja, N - jak nadzieja, że w tym roku zaszalejemy znów na wakacjach.. /ćwiczenie z książki „Pięciolatek - Razem poznajemy świat" cz.4, s.18./ Dzieci nazywają członków rodziny widocznych na ilustracji oraz podają liczbę osób wchodzących w jej .Zawsze obok jest mama i tata oraz rodzeństwo, jeżeli macie..

... zdalne_nauczanie ↑ góra strony ...20.05.2020.

2020-05-18 Cele zajęć:- doskonalenie umiejętności wypowiadania się na określony temat;- rozwijanie umiejętności manualnych podczas odtwarzania wyglądu rodziny na rysunku; .Samorządowe Przedszkole w Iłży .. W tym tygodniu porozmawiamy sobie na temat : „ Moja Rodzina".Moja rodzina [ / ] { } 1.. MYSZKI SÓWKI MISIE PSZCZÓŁKI KOTKI TYGRYSKI JĘZYK ANGIELSKI FOTORELACJA KĄCIK ZABAW Nauczanie zdalne TYGRYSKI.. Na początek poproście rodziców o pokazanie wam rodzinnych albumów.. Temat tygodnia: „MOJA RODZINA" Witamy wszystkich przedszkolaków z grup: KRASNOLUDKI, SMERFY, GUMISIE, MUCHOMORKI, ODKRYWCY i KANGURKI zapraszając w tym tygodniu do wspólnego spędzenia czasu.. ***NAUCZANIE ZDALNE*** Oddział przedszkolny KLASA 0; Nauczanie zintegrowane - klasa I; Nauczanie zintegrowane - klasa II .. MOJA RODZINA.. „Jest tata, jest mama i jestem ja" - rozpoznawanie, wskazywanie i nazywanie członków.. Pozna literę „R", „r" oraz utrwali poznane już litery.. Poćwiczy pisanie, czytanie oraz aktywne słuchanie dzięki udostępnionym słuchowiskom, bajkom i filmom.Nauczanie zdalne - Biedronki - Ikara do realizacji przez dziecko przy wsparciu Rodziców .. Archiwum.. Czas, kiedy zamknięte są placówki oświatowe, to czas trudny, ale spróbujmy go dobrze wykorzystać.. Przodkiem psa domowego był wilk.. MAMA, TATA, SIOSTRA, BRAT I JA :)) ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA PIOSENKI PT " RODZINA" ZAPRASZAM DO NARYSOWANIA SWOJEJ RODZINY :) PAMIĘTAJCIE WSZYSCY RAZEM TWORZYCIE RODZINĘ !. W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną pandemią wirusa COVID-19 zgodnie z wytycznymi MEN dotyczącą organizacji zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod, a także technik kształcenia na odległość - zdalne nauczanie, wychodzimy naprzeciw i zachęcamy do korzystania z udostępnionych materiałów.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Poszukajcie i wskażcie na zdjęciach członków rodziny: babcię, dziadka, mamę, tatę, rodzeństwo.. Ale to razem z mamą i tata oraz bratem i siostrą tworzycie prawdziwą małą swoją rodzinę.. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt