Moja rodzina nauczanie zdalne przedszkole
Tak- i przedszkole, i róża .Wykonajcie w swoich ćwiczeniach - Kartę pracy, cz.2, nr.. Serduszko symbolizuje miłość, której nie może zabraknąć w każdej rodzinie.Przedszkole nr 8 ul. Kochanowskiego 18 41-506 Chorzów [email protected] (+32) 2465091 Godziny otwarcia Przedszkola: 6.00 -17.00"Biedronki" - Moja rodzina - (nauczanie zdalne) Aktualności Grupa Biedronki.. Opracowanie: Beata Onyszko; Zuzanna Grędzicka Temat kompleksowy: Bezpieczne wakacje!. Publiczne Przedszkole nr 73 - Szczecin.. Rysowanie, jak dzieci spędzają z rodzicami wolny dzień.. W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną pandemią wirusa COVID-19 zgodnie z wytycznymi MEN dotyczącą organizacji zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem metod, a także technik kształcenia na odległość - zdalne nauczanie, wychodzimy naprzeciw i zachęcamy do korzystania z udostępnionych materiałów.Oficjalna strona Przedszkola Nr 2 Słoneczko w WołowieNauczanie zdalne 2019/2020.. Drodzy Rodzice w razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego z wychowawczyniami grypy: [email protected] [email protected] Pamiętajcie, że jesteśmy do dyspozycji i pragniemy wspierać Was i naszych wychowanków w tym trudnym okresie.. Wskazywanie członków rodziny, liczenie z ilu osób składa się rodzina.. 2020-05-18 Cele zajęć: .. - rozwijanie umiejętności manualnych podczas odtwarzania wyglądu rodziny na rysunku; .Na początek poproście rodziców o pokazanie wam rodzinnych albumów..

Strona ... Moja rodzina- nauczanie zdalne- 19.05.2020.

Po pysznej jajecznicy Ola, jej siostra Ala i tata byli już gotowi do wyjścia.. Termin realizacji: 29.06.2020 - 30.06.2020 Cele: - zapoznanie z zasadami warunkującymi bezpieczne zabawy, rozumienie konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas podróżowania i wakacyjnych zabaw,ZDALNE NAUCZANIE.. O czym dzieci powinny pamiętać podróżując samochodem?. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.„Moja rodzina" - rysowanie kredkami swojej rodziny.. z RODZINĄ.. PANIE Z PRZEDSZKOLA .ZDALNE NAUCZANIE MOTYLKI .. Niech zdjęcia zachęcą was do rozmowy, przemyśleń, wspomnień.. Temat tygodnia: „MOJA RODZINA" Witamy wszystkich przedszkolaków z grup: KRASNOLUDKI, SMERFY, GUMISIE, MUCHOMORKI, ODKRYWCY i KANGURKI zapraszając w tym tygodniu do wspólnego spędzenia czasuDziecko powtórzy nazwy członków rodziny.. Z życia przedszkola 2019/2020r.. Szanowni Państwo.. 486162686. [email protected] babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki.. Zajęcia dodatkowe.. Publiczne Przedszkole nr 73 ul.Ceglana 4 71-636 Szczecin.. Uwaga Rodzice!Drodzy Rodzice!. ŚRODA, temat dnia: MOJA RODZINA.. Publiczne Przedszkole nr 73 - Szczecin.. Osiedle Stanisława Staszica 14 .. Poszukajcie i wskażcie na zdjęciach członków rodziny: babcię, dziadka, mamę, tatę, rodzeństwo..

Cała rodzina wyruszyła na plażę.

Nie marnujecie tego czasu .Publiczne Przedszkole nr 73 - Szczecin.. Domowe przedszkole cz.11.. Przedszkolaki, a raczej ich Rodzice szukają zadań w zakładce Nasze grupy.. W tym czasie do przedszkola możemy przyjąć .. Mieszkanie ich mieściło się w lesie wśród starych drzew i pięknych kwiatów.1) pobrać z zakładki BIP, zapisać w pliku, uzupełnić (elektronicznie) i wysłać na adres mailowy szkoły lub przedszkola, 2) wydrukować i przynieść do przedszkola w godz. 9.00- 12.00 - wcześniej prosimy zadzwonić (89) 513 12 04 .. 25 maja 2020 25 maja 2020 Izabela S. Dzień dobry dzieci, serdeczne pozdrowienia przesyłają pani Asia, pani Bożenka i pani Iza.. >>Spytał Jaś w przedszkolu.. Cele operacyjne (dziecko.). - wypowiada się na temat utworu, - rozumie słowo "rodzina", - wymienia członków swojej rodziny .Samorządowe Przedszkole w Iłży .. Polska- to wieś i las, i zboże w polu, i szosa, którą pędzi do miasta autobus, i samolot, co leci wysoko, na tobą.. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią.. Bądźcie z nami!. Za zakończenie tygodnia związanego z rodziną proszę was, abyście wykonali serduszka z masy solnej dla rodziców i rodzeństwa.. Po drodze zatrzymali się przy .nagrodzone w konkursie literacko - plastycznym „Ja i moja bajka" 2017 Dawno temu, w odległej krainie mieszkała bardzo wesoła rodzina krasnali: mama Dorcia, tata Leszek oraz ich dzieci: Stefcia i Szymek..

Strona główna; ... Zdalne nauczanie.

(5) itp. 5.. Temat tygodnia: „MOJA RODZINA" Witamy wszystkich przedszkolaków z grup: KRASNOLUDKI, SMERFY, GUMISIE, MUCHOMORKI, ODKRYWCY i KANGURKI zapraszając w tym tygodniu do wspólnego spędzenia czasu.. Pooglądajcie je wspólnie, powspominajcie ciekawe miejsca i wydarzenia z życia waszej rodziny.. Cele ogólne: - nazywanie członków swojej rodziny, - podawanie powiązań między członkami swojej rodziny, - dzielenie się wiadomościami na temat życia w rodzinie.. Spełnienia wszystkich marzeń, prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny.. 17 Opowiadanie o tym, jak Lenka spędza wolny czas z rodziną.. Pozna literę „R", „r" oraz utrwali poznane już litery.. Jesteśmy w trakcie przygotowań do pracy w okresie wakacji.. 3) odebrać lub uzupełnić w przedszkolu w godz. 9.00- 12.00 - wcześniej prosimy zadzwonić.Prowadząca: Agata Serwin Temat: "Moja rodzina" zabawy utrwalające wiadomości o rodzinie.. Archiwum.. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Przedszkole nr 50 w Rybniku.. (2) Agnieszka lubi chodzić do przedszkola.. Każdego dnia czeka na Dzieci nowy zestaw zadań.. Grupy.. MYSZKI SÓWKI MISIE PSZCZÓŁKI KOTKI TYGRYSKI JĘZYK ANGIELSKI FOTORELACJA KĄCIK ZABAW Nauczanie zdalne TYGRYSKI..

... Czym rodzina pojechała na wycieczkę?

tel: 91 422 68 15 email: [email protected] maksymalnie 49 dzieci - trzy grupy ( zgodnie z wytycznymi GIS - 3 m 2 na jedno dziecko i każdego opiekuna).Materiały do zdalnego nauczania gr V.. Wtorek 26.05.2020 r.NAUCZANIE ZDALNE.. Na hasło STOP dziecko zatrzymuje się i pozostaje chwilę w całkowitym bezruchu.Zdalne nauczanie w naszym przedszkolu Posted on 18 marca 2020 18 marca 2020 Comments 0.. Dzień .ZDALNE NAUCZANIE PSZCZÓŁKI.. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam.. Propozycje zadań i aktywności na dzień 18.05.2020r.Nauczanie zdalne - Biedronki - Ikara do realizacji przez dziecko przy wsparciu Rodziców .. To, czym się podpieram, to moja ciupaga - zrymowało się bacy, który, bardzo z siebie zadowolony, podkręcił wąsa i po chwili zastanowienia dokończył.. Z dniem dzisiejszym ( czwartek 19.03.2020) rozpoczęliśmy w Naszym Przedszkolu zdalne nauczanie.. W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy nauczycieli, aby w najbliższym czasie wspierali dzieci i przekazywali im materiały do samodzielnej pracy w domu.Heniu lubi kwiaty.. to jest moja sprawa.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Menu główne.. Polska- to miasto, strumień i rzeka, i komin fabryczny, co dymi z daleka, a nawet obłoki, gdy nad nami mkną.. Polska to jest także twój rodzinny dom.. Poćwiczy pisanie, czytanie oraz aktywne słuchanie dzięki udostępnionym słuchowiskom, bajkom i filmom.Drodzy Rodzice!. Dla dzieci przygotowane są również dyplomy i pamiątki.ZDALNE NAUCZANIE.. 17 października 2017 17 października 2017 Robert C.. Zabawa ruchowo-ortofoniczna,,Na wakacjach"-B. Forma.. Powiązane wpisy.. Poniżej proponujemy Wam wszystkim zabawy, ćwiczenia i zadania o tematyce RODZINNEJ.. Przedstawianie postaci z uwzględnieniem charakterystycznych cech wyglądu.. Informacja - zakończenie roku szkolnego W związku z zakończeniem roku szkolnego, 26 czerwca tj. piątek od godziny 11.00 do 13.00 zapraszam wszystkie Dzieci wraz z Rodzicami po odbiór z przedszkola rzeczy osobistych (pantofle, strój gimnastyczny, prace plastyczne).. PRZEDSZKOLE NR 50 w Rybniku-Boguszowicach..Komentarze

Brak komentarzy.