Kartkówka działania na ułamkach dziesiętnych klasa 5
Sprawdzian bez edycji.. Materiał zawiera 5 filmów, 38 ćwiczeń, w tym 20 interaktywnych.. Ułamki dziesiętne .ułamki dziesiętne • matematyka IV-VI • pliki użytkownika renus6 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • dziesiętne dod i odej(1).doc, dziesiętne wstęp.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zacznij rozwiązywać test!. Wysłany przez Joanna Palińska | | AKTUALNOŚCI, Sprawdziany, Ułamki zwykłe | 0 | Przykładowe zadania z powtórzenia o ułamkach zwykłych.Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.. Droga, prędkość, czas * SPRAWDZIANY / KLASÓWKI - KLASA V.. Poprawka.. W teście znajduje się 8 zadań, a każde z nich jest warte 1 lub 2 punkty.. Sprawdzian.. Wykonaj działania.. Działania na ułamkach dziesiętnych, w tym działania pisemne.. Zachęcam do sprawdzenia swoich możliwości w zadaniach wzorowanych na oryginalnych sprawdzianach szóstoklasisty.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.Klasa 5 Linki do materiałów, .. UŁAMKI DZIESIĘTNE.. GRANIASTOSŁUPY.. Liczby dziesiętne .Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 5.. Ile wynosi x.. Zadanie 1/20 .. Oblicz.. Obliczyła, że to 3/5 jej wszystkich zabawek.. klasy 4, 5, 6.. 4.3 Klasówka Ułamek dziesiętny..

Test - działania na ułamkach dziesiętnych.

Na urodziny Wojtka rodzice kupili 2,5 l napoju pomarańczowego, 2 razy więcej coca-coli, i o 1,25 .. = 5 .. Ile zabawek ma Zosia?. $ 0.51 + 0.3 = $Wykonaj działania: Zad.. Od zera do 1 to całość 1 podzielona na 10 odcinków po \frac{1}{10}=0,1 każdy.. DZIAŁ II - liczby dziesiętne.. Poznajemy ułamki dziesiętne Zamieniamy ułamki .. Działania na liczbach całkowitych.. Dzielenie ułamków zwykłych.. Zapisz za pomocą potęgi, ile działek powstało w wyniku tych podziałów pola.. Łącznie do uzyskania jest 10 punktów.Materiał składa się z sekcji: "Dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych", "Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych".. Próbny sprawdzian.. Test - ułamki dziesiętne.. Jak to z przecinkiem było.. (działania na ułamkach dziesiętnych) - artykuł z czasopisma „Matematyka w Szkole" - zobacz na zadanie 6 Zapisz w postaci wyrażeń dwumianowanych: a) 18,35 m = 18m 35cm b) 448 dag = 4kg 48dag c) 267 gr = 2zl 67grObszar tematyczny: Edukacja matematyczna : Typ zasobu: Inne : Tytuł: Ułamki dziesiętne - karta pracy : Etap edukacyjny: II etap edukacji : Opis: Materiał opracowany w ramach projektu „Szkoła dla każdego" współfinansowany przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Test jednokrotnego wyboru - ułamki dziesiętne..

Mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych.

Sprawdzian cząstkowy.. Moja siostra ma jutro poprawę z matematyki i wypytała wszystkich o 2 grupę w kartkówce którą poprawia (ponieważ pani im każe uczyć się 1 i 2 grupy) nikt jej nie pomógł ma ktoś może odpowiedzi przynajmniej na 4?. Czytaj dalej.. Pamiętaj o wyciąganiu całości i o skracaniu.. Ćwiczenia -porównywanie ułamków dziesiętnych, obliczenia pamięciowe i .Kartkówka z działań na ułamkach dziesiętnych klasa 5,6 Anna Pilny; Kartkówka z matematyki klasa 4 Elżbieta Fałat; Kartkówka z prawdopodobieństwa - klasa 3 LO, zakres podstawowy Monika Rudomina; Kartkówka z trygonometrii - klasa 2 LO, zakres podstawowy Monika Rudomina; kartkówka: ułamki dziesiętne dla ucznia kl.V z .˘ˇˆ Rzd I Zadanie 1. a) 52 5 · 5 b) 52 5 · 2 c) 52 2 · 2 · 2 · 2 · 2 PP 8.Rozkład liczb na czynniki pierwsze .. na dolę jest 1 grupa i kartkówka :/ dla ludzi typu niech się nauczy itd:nie ma na to czasu :/ jak ktoś ma będę wielbić .Testy matematyczne - działania na ułamkach dziesiętnych..

Działania na ułamkach dziesiętnych, w tym działania pisemne.

SPRAWDZIAN UŁAMKI DZIESIĘTNE KLASA V ZAD.1 Oblicz w pamięci: a) 0,8+1,2+4,5+0,8= b) 1,5-0,25= c) 2-0,45= d) 0,2* 0,3= e) 9,6* 100= f) 0,004* 10=Przed Tobą sprawdzian z matematyki, który sprawdzi Twoją wiedzę z działu: Działania na ułamkach dziesiętnych.. Figury przestrzenne Graniastosłupy Pole i objętość prostopadłościanu.. Rachunki na ułamkach jednocześnie zwykłych i dziesietnych.. 3,35 3,75 3,25 3,15Sprawdzian dla klasy szóstej "Działania na ułamkach dziesiętnych" SPRAWDZIAN UŁAMKI DZIESIĘTNE KLASA VI ZAD.1 Oblicz w pamięci: a) 0,8+1,2+4,5+0,8= b) 1,5-0,25= c) 2-0,45= d) .Działania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych .. Zamiana ułamków dziesiętnych na zwykłe - Duration: 4:36.. Wpisz w puste miejsce odpowiedni znak: <, = lub >.. 1 8 4 + 8 5 .. 5.Procenty, ułamki dziesiętne, ułamki zwykłe- zadania z treścią .Poziom edukacyjny: Szkoła podstawowa Przedmiot: Matematyka Klasa: V Autor: Agnieszka Gnutek Dzięki lekcji przypomnisz i utrwalisz sobie: dodawanie i odejmowanie ułamków dziesiętnych w pamięci i pisemnie; mnożenie i dzielenie ułamków dziesiętnych w pamięci i pisemnie..

klasa 6-Ułamki zwykłe i dziesiętne.

Ostrosłupy.. Proste, odcinki, kąty.. Aby wyświetlić prawidłowe rozwiązania i wynik Twojego testu, wyślij SMS o treści AP.TFU4 na nr 73068 Otrzymasz dostęp do wszystkich klasówek i testów, oraz płatnych artykułów przez dwie godziny (120min)!. Diagramy; Podzielność liczb naturalnych; Ułamki zwykłe; Prostopadłościany; Ułamki dziesiętne; Liczby naturalne; Figury geometryczne; Ułamki zwykłe; Wielokąty; Wyrażenia .W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. Oblicz wartość tej potęgi.. Zadanie 1/20 .. Działania pisemne.. Filmy - dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie ułamków dziesiętnych w sytuacjach praktycznych (zakupy).. 16Pod zaznaczonymi punktami wpisz odpowiednie ułamki dziesiętne.. Wykonaj działania: Sprawdziany szóstoklasisty zawsze zawierają zadania związane z ułamkami.. klasa 6-Kąty i ich rodzaje.. Powodzenia:) Tomasz D. GwiazdaKarta pracy do multipodręcznika dla 5 klasy - film Spalanie kalorii (str. 44) - wersja dla ucznia .. Rachunki na ułamkach jednocześnie zwykłych i dziesietnych.Każdą z nich podzielił na 3 równe części i każdą z otrzymanych działek również podzielił na 3 części.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.DZIAŁ II - działania na liczbach.. 3 komentarze: 2 player games 5 stycznia 2016 20:46.Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6; Działania na liczbach naturalnych; Figury geometryczne cz.1; Rozszerzenie zakresu liczbowego Figury geometryczne cz.2; Skala i plan.. Ułamki zwykłe - powtórzenie * KARTKÓWKI - KLASA VI.. Sprawdzian roczny z edycją (po konwersji) klasa 4-Zmiana jednostki miary.. Mnożenie ułamków zwykłych.. Jeżeli już wszystko powtórzyłeś, to zagraj w grę "Działania na ułamkach dziesiętnych" i sprawdź się.Działania na liczbach wymiernych..Komentarze

Brak komentarzy.