Krzyżacy test gimnazjum
Znajdziecie tu potrzebne odpowiedzi kompletnie za darmo.Szczegółowość pytań ma pokazać, kto ograniczył się wyłącznie do obejrzenia filmu powstałego w oparciu o powieść „ Krzyżacy", a tym samym mobilizować uczniów do sięgania po lekturę.Sprawdzian wiadomości lektury - "Krzyżacy " 2010-01-02 21:16:36; Sprawdzian z książki Krzyżacy plis 2016-10-18 20:23:33; Wejdźcie, proszę!. Gimnazjum - Magda.. starostą katem komturem zakonnikiem : 1.. Moje przemyślenia na temat Jana Pawła II.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. Sprawdzone hasła:Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. PT : " Test sprawdzający nie tylko znajomość treści utworu pPlik Krzyzacy test.doc na koncie użytkownika olaaab • folder Lektury - karty pracy + testy • Data dodania: 20 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Tag: krzyżacy test Gimanzjum, Testy z lektur.. Sprawdź swoją wiedzę.. odpowiedz.. Powtórz wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. poleca 83 % .. bo podasz błędne odpowiedzi i ktoś czytając twój test zrobi te same błędy na kartkówce i dostanie gorszą ocenę..

"Krzyżacy" H. Sienkiewicza - lektura szkolna w gimnazjum.

Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.Zapoznajcie się z odpowiedziami do testu dotyczącego lektury Krzyżacy, Henryka Sienkiewicza.. Dowiesz sie jak dobrze znasz krzyzaków #historia, #lektura, #krzyzacy, #klasa 1 gimnazjum 38 x, 2017-01-29 15:36:26Test z polskiego o krzyżakach B.odt • Jest to sprawdzian z języka polskiego Grupa: B, o Krzyżakach i Henryku dla 2 gimnazjum.. bylo 11 pytan a,b,c,d.np jak nazywala sie gospoda chodzilo o ta pod lutym turem jak juz kmieliscie to blagam was dacie ;* dzieki z góry0.. Test z lektury "Krzyżacy" zawiera 18 pytań, które często pojawiają się na sprawdzianach.Quiz Test wiedzy Krzyżacy.. Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy" .Krzyzacy Czytanie Tekstu Ze Zrozumieniem Test.. Język polski.. Kim jest Diederich?. SPRAWDZIANY I TESTY (LITERATURA) J. Kochanowski "Czego chcesz od nas Panie" J. Kochanowski "Na dom w Czarnolesie" .. H. Sienkiewicz "Krzyżacy" Comments.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego (gimnazjum).. Będziesz omawiał na j.Polskim tę lekturę?. Szukaj.. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - test z lektury.. Szukaj w tej witrynie.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań..

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test krzyżacy !!

Krzyżacy!. 2010-11-14 19:39:45; Sprawdzian z lektóry "Krzyżacy " 2011-02-02 17:35:03; Krzyżacy sprawdzian!. Przygotowany test sprawdza umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstu literackiego (fragment "Szatana z VII klasy TEST - czytanie ze zrozumieniem - "Ogólnopolski Katalog.Krzyżacy - pytania sprawdzające wiadomości z lektury.. Jutro mam sprawdzian!. ten test doskonale cię przygotuje!Dorota Narulska; miejscowość: Ościsłowo; dział: Gimnazjum; nr: 29377 Krzyżacy - test | tekst nr 29377 Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.Krzyżacy, aby wziąć Danusię w niewolę, posłużyli się podstępem z listem, w którym donieśli, że: Jurand bardzo za nią tęskni, Jurand żeni się z Jagienką i zaprasza na ślub, dJuranda przytłukły w pożarze belki i na wpół oślepł, Jurand był chory.Test wiedzy Krzyżacy.. Dowiesz sie jak dobrze znasz krzyzaków historia, lektura, krzyzacy, klasa 1 gimnazjum 38 x, 2017-01-29 15:36:26Ten ten test powie ci jak dobrze zapamiętałeś tę niekoniecznie wszytkim przypadającą do gustu książkę.. mieliście juz testa z krzyżaków ja mialam wczoraj i mam zamiar poprawic go bo mam z niego 3 pani powidziała ze da 2 grupe na poprawe i niewiem moze ktos z was pisał?. H. Sienkiewicz „Krzyżacy" - Test z lektury szkolnej .. Gimnazjum; Liceum / technikum ..

Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego (gimnazjum).

:D Pozdrawiam.. Akcja utworu toczy się najprawdopodobniej od 1399 (rok śmierci Królowej .Forum Język polski i informatyka w Naszym Gimnazjum Strona Główna-> rok szkolny 2006/2007-> "Krzyżacy" - test (zakres materiału) Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat "Krzyżacy" - test (zakres materiału) - Wysłany: Sob 19:57, 14 Kwi 2007Materiały dotyczące nauczania języka polskiego i angielskiego w gimnazjum.. Test z lektury" Krzyżacy" zawiera 18 pytań, które często.. Sprawdzian dotyczy utworu "Czego chcesz od nas Panie", środków poetyckiego wyrazu, a także podstawowych informacji o Janie Kochanowskim i epoce, w której tworzył.. Edux.Test Sprowadzenie Krzyżaków do Polski, podrozdział podręcznika Śladami przeszłości dla Klasa II.. Rozwiąż test!74% Krzyżacy- test z lektury; Polecane teksty: 80% List do Rejenta w sprawie jego konfliktu z Cześnikiem.. Sienkiewicz stanął na czele komitetu, który podjął starania o postawienie w Warszawie pomnika:tu można kupić koszul i wiadro do picia: a tu można mnie zalajkować, ale nie wiem po co: pod Grunwaldem KONIEC Przygotowali Damian Cichostępski Rafał Jaroszek Krzyżacy - powieść historyczna Henryka Sienkiewicza, która ukazała się po raz pierwszy w czasopiśmie "Tygodnik Ilustrowany" w latach 1897-1900, a w postaci książkowej w roku 1900..

28.1.2013 (17:42) xxxdarek10 ...Test (gimnazjum) sprawdzający Twoją wiedzę na temat lektury„ Krzyżacy" h. Sienkiewicza.

2011-04-26 10:39:03Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Nazwa pliku : Krzyzacy Czytanie Tekstu Ze Zrozumieniem Test.rar Informator dla uczniów i przyszłych studentów..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt