Przeczytaj tekst które z podanych odpowiedzi a-c poprawnie i logicznie go uzupełniają
Jedno zdanie podane zostało dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. (5 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks.. B. in a .Zadanie 22.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga!. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi (A-C) wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. The problem is that a lot of students bring games or musicZ podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wstaw zdania oznaczone literami (A-E) w luki (7.1.-7.4.). Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. The man is calling A. a travel agent .Gramatyka Angielska Angielski matura Zestawy maturalne Zadanie 7.. Zakreśl literę A, B lub C. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. adapted from usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przeczytaj poniższy tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki..

W zadaniach 1.-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zakreśl literę A, B albo C.. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, by otrzymać logiczny i˘gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. )Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zakreśl literę A, B lub C.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Rozumienie tekstów pisanych Przeczytaj teksty.. Za każdąRead More…GA-P1 Strona 9 z 9 Zadanie 10.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. 🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki.Trwa matura 2016.. Wskazówki do rozwiązania zadania Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. A. at B. classes C. have D. in E. lessons F. take2 określasz na podstawie nagrania, czy dane zdanie jest prawdziwe, czy fałszywe.. CD 0 MP 0 Usłyszysz dwukrotnie reklamę radiową.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.5 Przeczytaj tekst..

Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst.

Zdania mogą dotyczyć informacji, głównej myśli, kontekstu lub intencji autora.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B lub C.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 8.1.-8.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zakreśl literę A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Które z podanych odpowiedzi a-c poprawnie i logicznie go uzupełniają ?Przeczytaj poniższy tekst.Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą,tak aby otrzymać logiczny i poprawnie gramatycznie tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Zdecyduj, które z podanych zdań 1 są zgodne z treścią nagrania (T), a które nie (F).

Zakreśl literę a, b, c lub d.. (0-3) Przeczytaj tekst.. C (Tego roku, po raz pierwszy w historii, zostały skonsumowane ponad 4 miliony ton kakao!. I z nami sprawdziciePrzeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (6.1. jedną z podanych poniżej odpowiedzi tak, aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt