Test lektury kajko i kokosz
Szkoła latania - test wiedzy.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Scenariusz konkursu czytelniczego na podstawie komiksu Kajko i Kokosz.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Od września edukacyjne szlaki będzie przecierała historia Janusza Christy pt. "Kajko i Kokosz: Szkoła latania".. answer choicesAdministrator pomaga w pisaniu komentarzy, poprawiając błędy ortograficzne.. Część 1. o wyższym wykształceniu.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneOferta komiksowa dla bibliotek.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź swoją wiedzę.. Scenariusze i materiały do lekcji bibliotecznych na podstawie komiksów.Free Shipping Available.. Lektury szkolne - quiz.Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.Test sprawdzający znajomość treści lektury.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Teleturniej - Test wielokrotnego wyboru z ograniczeniem czasowym, dodatkowymi życiami i rundą dodatkową.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury..

Szkoła latania" - test z lektury.

Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Pobierz.. o lataniu.. Popularne quizy w tym tygodniu: Ułożysz poprawnie nazwy miejsc z "Harry'ego Pot.Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"?. Rozkaz Kasztelana zbójcerze traktują jak zaproszenie.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szukaj.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Kasztelanowi i jego żonie udaje się uciec dzięki interwencji Kajka, który celnym strzałem z łuku strąca z sufitu .Audio Video Comic book with dubbing.. Opowiadania 5 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Rozwiąż test!Plik Test Kajko i Kokosz.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce „Kajko i Kokosz.. Część napastników przypuszcza atak na dwór Mirmiła.. Z punktu widzenia osoby, która pasjonuje się komiksami to wiadomość znakomita, choć czuję pewien niedosyt.. Ferdynand, 2018-09-22, ocena: Brak odpowiedzi .. Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Szkoła Latania .. o.k.dzięki.. kaczmo21 2 lata temu.. Składa się z kilku zadań sprawdzających wiedzę, m.in. krzyżówki, rozsypanki, quizu.. Jeśli chodzi o popularyzowanie komiksów to bardzo dobrze.Witryna Szkoły Podstawowej w Wałdowie SzlacheckimOgłoszenia o tematyce: kajko i na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko"Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 20181) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał przydomek: a) Niezłomny b) Niepokonany c) Waleczny d) Krwawy 4) Kasztelan wydał rozkaz, aby .Kajko i Kokosz - Test wiedzy z lektury.. Szkoła latania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Fundacja Nowoczesna Polska, 00-514 Warszawa, ul.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Jak miał na imię mąż Lubawy?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. EKOtest, czyli ekologiczny test!. kaja: 2020-02-26 16:10:00 21 na 31 jak dostane 5 to wszystkim was polece POZDRAWIAM <3Po wprowadzeniu „Szkoły latania" - z serii Kajko i Kokosz jako lektury dla IV klasy szkoły podstawowej, jest to kolejna po serii napojów, zaplanowanego musicalu przez Teatr Syrena w .franek998 / KOMIKSY / KAJKO I KOKOSZ / 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf Download: 12 KAJKO I KOKOSZ - SZKOŁA LATANIA.pdf..

Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszKajko i Kokosz.

Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź swoją wiedzę.. Ruszają do grodu, by zrabować wszelkie dobra jego mieszkańcom.. Część 2.. Szkoła latania 1.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.. Społeczność .. Reprodukcje cyfrowe wykonane przez Bibliotekę Narodową, Bibliotekę Śląską i Bibliotekę Elbląską z egzemplarzy pochodzących ze zbiorów BN, BŚ i BE.. pytanie 1 z 14.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 .Zobacz quiz: Kajko i Kokosz.. Poradnik, jak stworzyć czytelnię komiksową.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Słaba jakość.15 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Szkoła latania" - test z lektury.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.O czym marzył kasztelan w utworze Kajko i Kokosz?. o podróżowaniu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt