Sprawdzian ania z zielonego wzgórza klasa 4
Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza Lucy Maud Montgomery, Szatan z siódmej klasy Kornel Makuszyński, Hobbit, czyli tam i z powrotem John Ronald Reuel Tolkien, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Rafał Kosik, Książka nad książkami Anna Kamieńska, Trąbki świątecznej poczty Konstanty Ildefons Gałczyński, Świteź Adam Mickiewicz,Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. Imię autorki „Ani z Zielonego Wzgórza"9.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. z kręgosłupem .. "Ania z Zielonego Wzgórza" to lektura sugerowana dla klasy 5.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Kim była Małgorzata Linde?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec, Edytuj elementy.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Więcej.. ze wzrokiem .. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. U jednych "Ania z Zielonego Wzgórza" może być w klasie 4, u innych w piątej a u innych w 6. sąsiadką Cuthbertów..

Piszę z tej lektury sprawdzian.

ponieważ chciała dawać korepetycje Dianie .. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Osadź.. Motyw .Ania Shirley - główna bohaterka powieści, poznajemy ją gdy w wieku jedenastu lat przybywa na Zielone Wzgórze i mimo pomyłki zostaje adoptowana przez Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Ania jest ruda i piegowata, jednak z czasem z „Marchewki" zmienia się w piękną dziewczynę.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Ania z Zielonego Wzgórza.. Jej główne cechy to szczerość, prostolinijność, lojalność i wierność.4.. Niektórzy moga wcale jej nie omówić bo nie wyrobią się z programem.Plik Ania z Zielonego Wzgórza.doc na koncie użytkownika najlepsze1234 • folder TEKSTY I Streszczenia LEKTUR • Data dodania: 16 gru 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.z sercem .. Klasa 4 WDŻ Zajęcia z wychowawc .Klasa 4 Historia.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Z którą Atomówką mógłbyś się zaprzyjaźnić?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Autorem książki jest Lucy Maud Montgomery.. Skomentuj.. 2.GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.Rodzaj zbiór zadań, testów Klasa 4, 6, 5 Okładka miękka Tytuł ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA OPRACOWANIE LEKTURY testy KARTY PRACYGłówna bohaterką powieści L.M Montgomery pt. „Ania z Zielonego Wzgórza" jest pochodząca z Nowej Szkocji 11-letnia dziewczynka Ania Shirley.. ponieważ zakochała się w Gilbercie .. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. dodany: 2016-12-14 19:09:42, przez: Emilia.. Miłego rozwiązywania!Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Imię, jakie chciała nosić Ania, po przybyciu na Zielone Wzgórze.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania..

W każdym ...Sprenger941- nie musi być koniecznie bład w poradniku- niektórzy nauczyciele omawiają w różnych klasach książki.

Lektura w najlepszych cenach w księgarni internetowej , zapraszamy do zakupów!Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata 1877-1882.. Polub.. Bartosz 02 marca 2020 Małolaty nie pisać bo się ucze.. easy ale łatwe 10/10 yea :D.Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. pytanie 1 z 10.. Montgomery - Odmiana rzeczowników przez przypadkiANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału „Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa .. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. ponieważ nie otrzymała stypendium Avery'ego .. Rodzaj kropli, które dodała Ania do ciasta.. Uczeń pisze go na pierwszej lekcji poświęconej omawianiu lektury.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Gdy dziewczynka miała trzy miesiące, na febrę zmarli jej rodzice.. Osoba, która nakłoniła Anię, by przeprosiła panią Linde5.. Hubert 02 marca 2020 Wy dziwni jesteście czemu nazywanie się kupa.. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie 😅 .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Udostępnij.. Wymarzony prezent, jaki dostała Ania od Mateusza..

Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 276962.Ania z Zielonego Wzgórza ... My dzisaj mamy sprawdzian z tego pozdro.

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Szukaj.. Identyfikujemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp.. Kupcia 02 marca 2020"Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Udostępnij Udostępnij wg Mcydejko.. Ciekawostki o L.M.. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty; Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów; Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek RzeczypospolitejAnia z Zielonego Wzgórza, lektura do szkoły podstawowej.. ponieważ chciała pomóc Maryli i zapobiec sprzedaży Zielonego WzgórzaDlatego też czytanie ze zrozumieniem, szczególnie w tak ważnej klasie, jaką jest klasa 4, gdzie do programu nauczania wchodzi jednocześnie dużo nowych przedmiotów, powinno być kontrolowane przez nauczycieli w szkole i rodzicie w domu, aby mieć pewność, że dziecko radzi sobie z natłokiem przyswajanego materiału.Ania z Zielonego Wzgórza.. żoną pastora.. Dorota 5 lat temu.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. sprzedawczynią w sklepie pana Blaira.. Dlaczego Ania postanowiła przerwać naukę i pozostać na Zielonym Wzgórzu ?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto.. Szyła Ani ubrania.. 1. odpowiedz na podstawie tabeli: [standard czytanie] autor henryk sienkiewicz* l.m.montgomery juliusz sŁowacki jan kochanowski tytuŁ w pustyni i w puszczy ania z zielonego wzgÓrza balladyna treny rodzaj literacki epika epika dramat lirykaTest do klasy VI doskonale sprawdzający znajomość lektury L. M. Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza"..Komentarze

Brak komentarzy.