Opis opowiadania wattpad
Od dłuższego czasu jednak męczy go monotonność - coraz mniej rzeczy jest w stanie go zaskoczyć i coraz mniej wzbudza w nim jakiekolwiek emocje.Opis - Cienka granica.. Chciałabym napisać opowiadanie na Wattpad , lecz nie wiem jaki mogłabym napisać opis .. 2015-12-11 17:28:41 Polecacie jakieś fajne opowiadania na wattpadzie ?. Charakter - wady kontra zalety 8.. Fanfiction - czyli gloryfikowane na blogach opowiadania, które przepełzły na Wattpada.. 8. night.Królują w niej opowiadania, pisane przez autorów z całego świata - nie ma tu żadnych ograniczeń językowych.. Pewne wydarzenia zmusiły ją do zamieszkania z nim i resztą zespołu.. Zdjęcia podobnych jegomości skutecznie zastępują skomplikowane opisy wybranków.. See more of Hermionamionagranger - Wattpad Opowiadania on FacebookOpisy mogą stanowić samodzielną formę wypowiedzi lub być tylko składnikiem (elementem) innej formy wypracowania - głównie opowiadania, charakterystyki, sprawozdania.. Czasem w książkac.Min Moonie, to zwykła dziewczyna, młodsza siostra Min Yoongiego.. Niestety fabuła czasami za mocno rwie do przodu, a co za tym idzie, powiela się zabieg przeskakiwania z ,,miejsca" na ,,miejsce".. Chodzi o to ze juz napisalam ale nw jak opublikowac 0 ocen .Wattpad.. Tytuł: "Kryształ Umarłych" Autor: Neko_RinaSam prolog opowiadania uważam za bardzo zachęcający..

Jak opublikowac opowiadanie na wattpad.

Brooklyn wyjątkowo nienawidzi chłopaka i nie jest w stanie wytrzymać w jego towarzystwie nawet pięciu minut.. Otrzymuje od McGonagall prywatne komnaty, lecz nie wie, że przyjdzie jej je dzielić wraz ze swoim największym wrogiem, Draconem.. Niech inni odkryją twoją twórczość Masz w sobie historię, którą po prostu .Opowiadania Wattpad 2016-07-25 23:01:46 Znacie jakieś fajne opowiadania na wattpad ?. 2018-03-28 20:02:29 POMOCY!. Ego większe, niż można sobie wyobrazić, zbyt duża pewność siebie i charakter nie do zniesienia - to są jedyne słowa, jakie przychodzą Brook do głowy, kiedy tylko pomyśli o Niallu.. 2016-04-09 19:56:30Wattpad Studios współpracuje z takimi partnerami jak: Twój głos powinien mieć miejsce wśród półek księgarni Ambicją Wattpad Books jest odkrycie i uznanie przeróżnych autorów Wattpada, poprzez przekształcenie ich dzieł w pełnoprawne publikacje i umieszczenie ich w księgarniach wokół całego świata.Polecam Cień i Cień 2 - pułapka :)Również Give Me Love Like HerOba opowiadania są ff jeden o członku zespołu 5sos, a drugi o 1d, lecz to na prawdę nie przeszkadza jeżeli chociażby wyobrazimy sobie kogoś innego na to miejsce bynajmniej robie tak ja ponieważ nie slucham tych wszystkich zespołów, a mimo wszystko przeczytałam i są to najlepsze opowiadanie jakie przeczytałam na .Read 8. jakpisać, błędywpisaniu, faktu..

2019-06-18 22:12:36 Fajne opowiadania na wattpadzie .

Na szczęście naturalnym środowiskiem fanfików jest internet i nie są spotykane w innych rejonach.Link umieszczony jest w opisie opowiadania, na samym dole.. Stworzenia fantastyczne 15.. Hasło: night.. Chcesz aby twoje opowiadanie zostało umieszczone na tej stronie?. Wattpad łączy globalną społeczność 80 milionów czytelników i pisarzy dzięki sile opowieści.. "WIARA" Autor: agatte Opis:Hermionamionagranger - Wattpad Opowiadania.. Wygląd postaci 7.. Formy literackie 13.. Czas i miejsce akcji 14.. Trochę o istotach - opisy Nowe opowiadanie.. Zemście słodkiej, wspaniale smakującej na zimno.. Opowieści tętniące życiem Odkryj najbardziej uwielbianą przez świat platformę społecznościową do dzielenia się opowieściami.. Początek ich współpracy pełen jest wybuchowych sytuacji, w wyniku których cierpią również pozostali uczniowie.Wattpad - twór blogopodobny, .. 2017-07-27 21:09:38Znacie jakies fajne opowiadania yaoi na wattpadzie lub nie?. Obejrzyj zrzuty ekranu, przeczytaj najnowsze recenzje klientów i porównaj oceny aplikacji Wattpad: Free Books and Stories.12-latka pisze książki, Wattpad, opis i inne takie rzeczy.. Charakter opisu może być różny - typowo rzeczowy, naukowy lub artystyczny.Jeśli chcesz, aby twoje opowiadanie znalazło się w tym spisie, wystarczy zostawić komentarz z linkiem do opowiadania oraz twoim nickiem na Wattpadzie (!).

Aby przenieść się do opowiadania, kliknij na tytuł bądź autora.

Ot, Dramione jakich pewnie wiele, ale to moje pierwsze i co by nie powiedzieć, mi się podoba.. Opis bohatera Ćwiczenie 2 9. b) udostępnienie- po kliknięciu przycisku istnieje możliwość udostępnienia naszego opowiadania na takie strony jak: Facebook, Twitter, Pinterest, Tumblr, Google + oraz e-mail.Opis: Wierność jest nudna" opowiada o złudnym poczuciu szczęścia, zapomnianych nadziejach, rozczarowaniu i zemście.. Pisz do.Opis: Po przegranej Bitwie o Hogwart czarodzieje, którzy nie chcą przyłączyć się do Lorda Voldemorta, zostają zmuszeni do ukrywania się w różnych zakątkach świata.. Przerażająca wizja przyszłości na dobre ukształtowała się w młodych umysłach, które jako jedyne mają odrobinę sił, by walczyć o jej obalenie.Opis: Hermiona Granger zostaje Prefektem Naczelnym.. Również opisy pozostawiają trochę do życzenia.Opis opowiadania Loren od lat zajmuje się zabijaniem na zlecenie.. Istoty nadnaturalne 16.. Chcesz porady w kwestii pisanej przez ciebie książki?Polecić ci coś?. 2016-10-22 21:05:14Opis: Zupełnie inna historia o miłości między bezwzględnym śmierciożercą, a zwykłą szlamą.. Wattpad na pierwszy rzut oka wydaje się łatwy w obsłudze, ale czasem jakaś funkcja ukryta jest w dziwnym miejscu (naszukałam się na przykład zmiany statusu opowiadania na „zakończone"…) albo pojawia się dopiero po dodaniu tekstu, choć nie widzę ku temu żadnego uzasadnienia.Find the hottest opowiadanie stories you'll love..

Pobierz dziś i zacznij czytać lub pisać własne opowiadania.

Niespodziewanie zakochuje się w jego przyjacielu Namjoonie, co rozpoczyna ciąg niezwykłych i pięknych chwil oraz trudnych decyzji każdego z BTS.4.. Czytelnicy mogą kolekcjonować ulubione opowiadania, dodawać do nich gwiazdki i komentować.. Link znajduje się w głównym opisie opowiadania na stronie wattpad..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt