Bohaterowie ten obcy charakterystyka
Logowanie.. Dodaj test; Ta witryna wykorzystuje pliki cookies by zarządzać sesją użytkownika.. Przykład 1: Charakterystyka bohatera literackiego Charakterystyka .Chciałabym zaprzyjaźnić się z Pestką Ubyszówną z powieści pt. ,,Ten Obcy".. Bohater ,,Tego Obcego?. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Filmy.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Irena Jurgielewiczowa - Ten obcy - Charakterystyka Zenka Wójcika.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Zenek ma 16 lat, pochodzi z Wrocławia.. 84% Charakterystyka Zenka Wójcika pt.,,Ten Obcy"Potrzebuję wszystkich bohaterów z książki,,Ten obcy ".Tylko wszystkich razem z tymi rodzicami i dziadkami!. Po lewej stronie znajdują się opisy postaci "Dunaj", bohatera książki "Ten obcy".. Zdecydował się na porzucenie domu, bowiem ojciec pił, nie żywił wobec syna żadnych cieplejszych uczuć, odrzucał go.. Dziewczyna przyjechała z mamą na wakacje do Olszyn.. Kilka lat po rozejściu się rodziców zmarła jej mama.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy.. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny..

83% "Ten Obcy" bohaterowie.

Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. .Charakterystyka bohaterów z książki „Ten Obcy".. Kiedy był mały stracił matkę i był wychowywany przez ojca alkoholika, który się nim nie interesował.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Przydatność 80% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy" Głównym bohaterem książki Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten Obcy" jest szesnastoletni Zenek Wójcik.. 80% "Ten obcy" streszczenie.. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Informacje.. Możesz przydzielić plusa poszczególnym osobom, które dodały dany opis do tego bohatera.. Po wejściu na danego bohatera możesz dodać do niego opis.Zenek Wójcik - główny i tytułowy bohater powieści Ireny Jurgelewiczowej Ten obcy.. Dominika Grabowska 22 marca, 2013 język polski, Szkoła podstawowa No Comments.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Ma ciemne włosy.. Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim Przyjaźń, która łączyła bohaterów powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" sprawiła, że wiele się w ich życiu zmieniło.Znajdziesz tutaj charakterystyki bohaterów i postaci książki "Ten obcy"..

Zenek podróżuje autostopem.ten obcy charakterystyka bohaterów .

Ma 16 lat, ciemne włosy.. Jest ładą trzynastolatką, o wysokiej i smukłej posturze, a także o ciemnych włosach i jasnych oczach, których spojrzenie nieraz potrafi przenikać do szpiku kości.Ten obcy - bohaterowie, Bohaterowie „Tego obcego" • Zenon Wójcik - nazwany „obcym", gdy po raz pierwszy pojawił się na wyspie.. Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. Musiał uciec z domu, by odszukać wujka i poczuć się kochanym.Charakterystyka Zenka Wójcika Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Charakterystyka Zenka Wójcika.. Ten obcy - charakterystyka bohaterów .Powieść Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" to opowieść wielowątkowa, która posiada również wielu bohaterów.. Charakterystyki do bohatera są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów.. Jest wysokim, wysportowanym szesnastolatkiem o ciemnej czuprynie, dla którego rozmaite zręcznościowe wyczyny wydają się codziennością.. Cookies używane są także do monitorowania statystyk strony, oraz zarządzania reklamami.Dodaj opis/charakterystykę bohatera Dunaj..

Mieszkał we Wrocławiu ze swoim ojcem, który znęcał się nad nim.Ten obcy - bohaterowie .

Urszula Zalewska ma około trzynastu lat, jest jedną z bohaterów książki pt. ?Ten obcy?. był skryty, zdecydowanie .charakterystyka częściowa - koncentruje się na dokładnym ukazaniu pewnej strony charakteryzowanej postaci, np. moralności.. Jest, wysoki, szcupły, nosi starą wiatrówkę i ciemne drelichowe spodnie.. Pestka Ubyszówna podobnie jak Marian należy do drugoplanowych bohaterów powieści „Ten obcy".. Treść.. 2011-06-07 18:33:38 Załóż nowy klub• Ten obcy • Irena Jurgielewiczowa - biografia • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller .To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy".. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był .„Ten obcy" - plan wydarzeń Miłość Zenka i Uli w powieści „Ten obcy" „Ten obcy" - wyjaśnienie tytułu Kompozycja, narracja i język powieści „Ten obcy" Czas i miejsce wydarzeń powieści „Ten obcy" Motywy literackie w powieści „Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa - biografia „Ten obcy" - cytaty: BohaterowieZenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..

Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.

Zresetuj hasło Zarejestruj sie.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Napisz wstęp, który obejmuje przedstawienie postaci.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Charakterystyka Pestki Ubyszówny.. Mieszkał we Wrocławiu z ojcem, jego matka nie żyła.. 2009-12-13 20:32:37 Książka "Ten Obcy " CHarakterystyka Zenka!. Jest wysokim, wysportowanym szesnastolatkiem o ciemnej czuprynie, dla którego rozmaite zręcznościowe wyczyny wydają się codziennością.Kryteria oceny charakterystyki.. Zenek Wójcik jest tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Jest przyjaciółką Uli Zalewskiej, należy do grupy przyjaciół, w której są: Ula Zalewska, Marian Pietrzyk, Julek Miler i od niedawna Zenek Wójcik.. Wychowana została w Warszawie przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się gdy była małą dziewczynką.. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się, postanowił uciec do wuja, Antoniego Janicy.Charakterystyka Zenka Wójcika („Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem.. Brak ocen 2 marca 2020 0 Przez admin .. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".. poleca 85 % 10689 głosów.. 80% Charakterystyka Uli Zalewskiej z książki I. Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy".. Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.Podobne tematy: • Literatura dla dzieci i młodzieży • Ten obcy - streszczenie, plan wydarzeń • Charlie i fabryka czekolady - streszczenie, plan wydarzeń • Alfred Szklarski - biografia i charakterystyka twórczości • Ewa Nowacka - biografia i charakterystyka twórczości • Tajemniczy ogród - opracowanie, problematyka, bohaterowieZadanie: charakterystyka zenka wójcika Rozwiązanie:zenon wójcik jest głównym bohater książki pt 39 39 ten obcy 39 39 chłopiec ma szesnaście lat, kiedy był mały stracił matkę i wychowywał się ze swoim ojcem alkoholkiem, kóry się w ogółe nim nie interesowł musiał uciec z domu, aby odnależć wujka i poczuć się kochanym chłopic był odważny, ponieważ uratował dziecko z .Charakterystyka Uli Zalewskiej Ten obcy.. Zenek Wójcik jest tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy".. Pochodzi z Wrocławia.. Login Hasło Zapamiętaj mnie..Komentarze

Brak komentarzy.