Testy z lektury narni lew czarownica i stara szafa
Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. W jakim mieście mieszkały?. Z kim walczył Piotr?. XX wieku, jest pierwszą opublikowaną i zarazem najbardziej znaną częścią cyklu Opowieści z Narni.Pomimo że pojawiła się jako pierwsza, jest drugą powieścią po Siostrzeńcu czarodzieja według .Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa (2005) The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe - Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu.opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa zadanie domowe krzyżówka.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Dlaczego Aslan oddał się w ręce Białej Czarownicy?. Rozwiąż test i sprawdź!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. "Opowieści z Narnii.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narni..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

No bo w poniedziałek mam z tego test a nie wiem jakie są odp.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. merken in "Meine Apps"Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Opublikowano: 25 luty 2010 | kared | Drukuj | E-mail |Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Historia z pierwszej części rozgrywa się w Anglii podczas II wojny światowej.. Czworo dzieci - Łucja, Piotr, Zuzanna i Edmund - wkracza do Narnii - magicznego świata, w którym rozmawiają zwierzęta, a Biała Czarownica sprawia .. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Poradziłeś sobie dobrze w tym teście, jednak jeśli chciałbyś otrzymać lepszą ocenę, poczytaj trochę o .Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Czym jest Narnia?. a) z wilkiem, b) z tygrysem, c) z dzikiem.. a) Piotr b) Łucja c) Edmund 4.. 2017-02-19 11:04:07; Jakie pytania mogą być na teście z lektury '' Opowieści z Narnii '' '' Lew, Czarownica i Stara Szafa '' ?.

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. 2011-01-24 17:54:37; Zadacie mi jakieś pytania z książki " Opowieści z Narnii lew, czarownica i stara szafa .Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Ułóż plan wydarzeń z lektury "Opowieści z Narni.. Masz świetny pomysł na quiz?. 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. DO LUCY BARFIELD Moja Droga Lucy, Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Test Wiedzy " Opowieści z Narnii" Lew, Czarownica i stara szafa Oto jest test wiedzy z książki " Opowieści z Narnii " Lew , czarownica i stara szafa.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Sprawdź się!. Co potwory czarownicy zrobiły Aslanowi?Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009Jedną z istotnych ról w powieści „Lew, czarownica i stara szafa" pełni przemienność pór roku..

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, aWitaj na stronie Quizz.pl.

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.. Rozwiąż quiz!Lew, czarownica i stara szafa (ang. The Lion, the Witch and the Wardrobe) - powieść fantasy autorstwa C.S. Lewisa, wydana w 1950 roku.. Gdzie leży Narnia?C.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Komentarze sameQuizy: 209 .. Jest naprawdę nieźle!. Kim był Tumnus?. 1.starsza siostra Edmunda 2.pan Tumnus 3.właściciel domu w Anglii 4. zamek nad wschodnim morzem 5.pierwsza znalazła drogę do Narnii 6. pan całej puszczy 7.sługa białej czarownicy 8.pani bobrowa dostała ją w prezencie 9. olbrzym któremu Łucja pożyczyła chusteczkę 10.polowało na niego królewskie .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. a) przy tamie, b) przy Kamiennym Stole, c) na brzegu morza.. Gdzie Aslan spotkał się z dziećmi?. Głównie mamy do czynienia z dwoma okresami - zimą, która utrzymuje się za sprawą magii Czarownicy oraz wiosną, która nadchodzi wraz z powrotem Aslana.„Lew, Czarownica i Stara Szafa" jest częścią serii książek, które są znane jako Kroniki Narnii.. a) do pałacu Czarownicy b) do swojego domku c) do starej szafy 3.. Rozwiąż test!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% .Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Książka, umiejscowiona w latach 40.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa .. Kto z rodzeństwa pierwszy spotkał Białą Czarownicę?. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Dziś jest czwartek 22:00. k 27 kwietnia 2015 k. dawid 05 marca 2015 .. Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa;Akcja pierwszej części sagi pt. "Lew, Czarownica i Stara Szafa" rozpoczyna się w wiejskim domu sędziwego Profesora, w którym znalazła schronienie czwórka dzieci z bombardowanego przez Niemców Londynu.. Czy to żart?. a) w zamian za Edmunda, b) bo był zmęczony, c) bo przegrał bitwę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt