Hobbit sprawdzian treści
1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Następnego dnia Bard z kilkoma innymi posłami (wśród nich niespodziewanie krasnoludy rozpoznały Gandalfa) ponownie zawitał pod Główną Bramą Góry i ukazał .Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których dołączam sprawdzian dostosowany do cyklu oraz propozycje tematów prac .Praca domowa - przypomnieć przygody hobbita.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z „Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. FunTest.pl.. 2013-03-24 21:18:22; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.. *.54.153) wysłano z m.cda.pl 2020-07-24 10:59:09 0 @anonim35: Ta jaaasne OdpowiedzHobbit postanowił działać- pod osłoną nocy wymknął się do obozu Barda i oddał w jego ręce Arcyklejnot, uważając, że może pomóc w negocjacjach z upartym krasnoludem.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY „HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Towarzyszy mu trzynastu krasnoludów i (przez pewien czas) czarodziej Gandalf.Skarb znajduje się we wnętrzu Samotnej Góry, gdzie pilnował go Smaug - smok.Plik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.CYKL ZAJĘĆ Z „HOBBITA" J.R.R..

Zawiera nieodpowiednie treści?

Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Rozwiąż quiz!Treść.. Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb.. Dla fanów Hobbita.SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Wyślij zgłoszenie KygyMyky.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. 3.Streszczenie krótkie.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Serwis zamknięty.. Test zawiera 30 pytań.. Cele lekcji.. @anonim23: Hobbit też fajny ale Harry Potter o wiele lepszy.A i jeszcze jedno Harry Potter z dużej litery Odpowiedz anonim153 (*.. Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Potop" Henryka Sienkiewicza autor: Irena Ewa Podwysocka kategoria: ocenianie Konkurs ortograficzny o tytuł "Mistrza ortografii"Hobbit, czyli tam i z powrotem - ćwiczenia z języka polskiego dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej.#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem vabhighservsi11 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem chomikuj Przejdz do pliku: om.gy/UObIlAntygona - sprawdzian: Antygona - sprawdzian z treści: Bajki Krasickiego: Balladyna - sprawdzian po omówieniu lektury: Balladyna - sprawdzian z treści: Balladyna - wykreślanka: Biblia - kartkówka: Biblia - sprawdzian: Biblia, Odyseja, Legendy arturiańskie - rozprawka: Chłopcy z Placu Broni - gra strategiczna *NowośćPrzykładowa kartkówka z "Hobbita .".

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…1 CYKL ZAJĘĆ Z HOBBITA J.R.R.. emi 03 maja 2019 wreście 100%.J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Bohaterom groziła śmierć w płomieniach.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Serwis zamknięty.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Skomentuj.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. 6.Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. Jak się nazywa główny bohater książki.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Składa się z dziewięciu ramowych scenariuszy lekcji, do których„Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Rozdział I - Nieproszeni goście Szanowany hobbit nazwiskiem Bilbo Baggins zamieszkiwał w Bag End, pod Pagórkiem w Hobbitonie.Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Bilbo znał tego wędrownego wyłącznie czarodzieja z opowieści rodzinnych.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit"..

...hobbit kurna królowi eflów daj arcyklejnot a nie jakiś naszyjnik.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury " Hobbit - czyli tam i z powrotem "?. Udostępnij.. Udostępnij.. Dlaczego?. Uczeń: umie korzystać z utworu, posługuje się cytatami, umie uogólniać treści, umie wysnuwać wnioski na podstawie treści fragmentów, Hobbit Bilbo niespodziewanie dla samego siebie wyrusza w podróż po skarb jako włamywacz, czyli ktoś odpowiedzialny za zdobywanie informacji, wskazywanie właściwej drogi, rozwiązywanie trudnych sytuacji.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. 1 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Test jest króciutki i prosty.. POWODZENIA!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Drugą - wypracowanie na jeden z#szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit pardquarlinkga40 : szczegolwy sprawdzian z tresci lektury hobbit Pod tym linkiem znajduje się plik: om.gy/i03IDHobbit czyli tam i z powrotem - sprawdzian z lektury autor: Marzena Wachowska kategoria: ocenianie .. Filmy Komentarze.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

.....Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!

Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 3 lata temu.. Szukaj.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. Hobbit przy użyciu swojego pierścienia .. (6/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. Skomentuj.. Lektury 5 lat temu.. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z Hobbita jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków.fragmencie z „Hobbita" wraz z kryteriami oceniania.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Przygotować cytaty.. Jaką moc posiadał pierścień znaleziony przez Bilba?.Komentarze

Brak komentarzy.