Test wiedzy chłopcy z placu broni samequizy
KotelekUwU • 7 miesięcy temu .21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?Witaj na stronie Quizz.pl.. Niebiesko-zielona.. Chłopcy z Placu Broni mieli flagę: Czerwoną Biało-Czerwoną Czerwono-Zieloną Pomarańczowo-Żółtą : 15.. Język polski, Lektury szkolne, OgólnyChłopcy z Placu Broni - test z lektury 2013-01-27 22:12:09; Chłopcy z placu Broni!. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Publikacje nauczycieli: Upominek dla nauczyciela!Witaj na stronie Quizz.pl.. Popularne tagi.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni!. Powiem tyle : Miłej zabawy !. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wynik: 19/20.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lekturyChłopcy.Chłopcy z Placu Broni Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Udostępnij.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zablokuj Zgłoś.. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Skomentuj.. c) Czele.. 2011-02-27 10:14:15; Jakie są pytania na wypracowaniu z lektury " Chłopcy z Placu .Zestaw: "176 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 1" Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami Czerwonoskórzy Żółtoskórzy ..

Quiz chłopcy z placu broni.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Gereb u Czerwonych koszul miał rangę: Porucznik Podporucznik Generał KapitanSprawdzian wiedzy znajomości lektury Stowarzyszenie umarłych poetów autorstwa N.H.. Zielono-czerwona.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta .Test z książki ,,Chłopcy z placu broni" .. Test wiedzy - Golden Retriever!. Jakiego koloru była (pierwsza) chorągiewka chłopców z Placu Broni?. test dodany 9 lat temu przez Mavxvx.. Poddanie się Koniec gry gdy idzie ktoś inny Wygraną : 14. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. U góry znajdziesz quiz Lektura Chłopcy z Placu Broni.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. wiedzę o książce #książka 1 x, 2016-07-28 08:00:00. gdzie odbywa się akcja.. d) Nemeczek.Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Silny chłopiec zabiera słabszemu wszystkie kulki.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Masz świetny pomysł na quiz?. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c) łodzi d) stróżówce .Test będzie łatwy , ale i także trudny ..

Chłopcy z placu broni.

Test: Ferenc Molnr urodził się w: a) Budapeszcie b) Bukareszcie c) Jerozolimie d) Nowym Jorku .. #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #chłopcy z placu broni 459 x, 2017-11-21 12:25:17Test z wiedzy o chłopcach z placu broni DRAFT.. Inne testy z kategorii.. Gdzie umiejscowili się przeciwnicy chłopców z placu broni?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zapraszamy do rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Mam pytania dotyczące książki!. Dołącz do nas!. wiedza o lekturze.. W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"!. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!. w Polsce.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.• streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

na Placu Broni.Quiz Chłopcy z placu broni - Test.

wiedzę o książce.. Jak dobrze znasz lekturę pt. Chłopocy z placu broni?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tango popularność: 7958 dodał: Dama18: Środki stylistyczne - 1 popularność: 8500 dodał: Carlaa: Utwory literackie - H 2010-01-31 10:18:33; Chłopcy z Placu Broni - pytania 2011-05-29 17:36:18; jakie pytania będą na kartkówce z lektury chłopcy z placu broni?. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. serfer98 4 lata temu.. Powodzenia!test -Chłopcy z Placu Broni.. dodany: 2019-10-16 20:48:59, przez: Marysia.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test -Chłopcy z Placu Broni- Dobrze jest sobie powtórzyć przed testem z lektury.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Czerwona.. dawcio0987.. 30 .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!. Sprawdź się!. !Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) .. Chłopcy z Placu Broni .. Zapraszamy!. d) Nemeczek.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę..

Chłopcy z placu broni Dawajcie ZACZYNAMY .!!

Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Kleinbaum Zawiera 24 pytań.. Chłopcy z Placu Broni .. /samequizy samequizy @samequizy.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. c) Czele.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. w Ogrodzie Botanicznym.. Czy znasz nazwy tych fantastycznych stworzeń?. Dołącz do nas!. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. !Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. w Włochach ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt