Pan tadeusz quiz z lektury
Rozwiąż test.. Może warto spróbować rozwiązać quiz o Panu Tadeuszu ponownie?. Sprawdź co wiesz o lekturze: "Pan Tadeusz" Jeśli przeczytałeś uważnie to na pewno odpowiesz bezbłędnie na wszystkie pytania!. Oby tak dalej!. Lektury szkolne.. Może warto jeszcze raz rozwiązać Quiz o Panu Tadeuszu?. a)franciszkanin, b)dominikanin, Pan Tadeusz.. Na stronie używamy cookies.. Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki?. Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - czy poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi pytaniami?. a) w Petersburgu b) w Wilnie c) w Paryżu d) w Warszawie 10. .. Pan Tadeusz to nie żadne połączenie:) Jest to epika, a dokładniej epopeja .Test z lektury szkolnej Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Roksana 5 lat temu.. Pan Tadeusz - test z problematyki.. Spis treści.. Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Zaplanuj swój ostatni dzień wakacji, a ja Ci powiem, jaką książkę powinieneś przeczytać w nadchodzącym roku szkolnym!Pan Tadeusz - test z treści.. Widać, że wiesz wiele o książce Pan Tadeusz.. Pan Tadeusz czyli ostatni zajazd na Litwie historia Szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem 2.. Pytania zawarte w teście.Załóż quiz!. Czy wiesz, dlaczego zajazd na Soplicowo był nielegalny?Pan Tadeusz - test wiedzy..

"Pan Tadeusz" - test ze znajomości lektury.

W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. .. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. Do jakiego zakonu należał ks. Robak?. Widget .. Pomyśl dwa razy zanim odpowiesz - podchwytliwy quiz wiedzy ogólnej!. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.. edytadobek_10055.. Lektury szkolne Subskrybuj kanał i bądź na bieżąco.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Opis testu.. Zaloguj się "Pan Tadeusz" - test znajomości lektury.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Która z postaci nie pochodziła z rodu Horeszków?. Inne tryby testu.. Liceum.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.. Jakie owady pokąsały Telimenę?. "Pan Tadeusz" - test online ze znajomości lektury w postaci Quizu Monika Kulik | 16.07.2020 11:19 Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz .Sprawdź, co pamiętasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. Pan Tadeusz - pytania do lektury Księga II Zamek Księga III UmizgiZestaw: "Pan Tadeusz" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 238 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Zuzanna Dawidczyk (wynik: 57 %) Martyna Stachura (wynik: 57 %) marek marek (wynik: 0 %) Nikola Kucińska (wynik: 67 %) Bartosz .Pan Tadeusz (lektura z opracowaniem) okładka twarda 15,00 zł 17,90 zł Oszczędzasz 2,90 złTest z lektury: Alicja w Krainie Czarów - Lewis Carroll; Lektury szkolne - liceum..

Adam Mickiewicz Pan Tadeusz - tekst lektury.

Kto był ojcem Tadeusza?. Inne lektury autora.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. krzyknął, w Sędzię gałkami wszystkimi!". Wymień imiona głównych bohaterów z lektury ,,Kamienie na szaniec'' answer choices .. W których latach powstała epopeja?. [CZĘŚĆ 1] 2018-09-03 15:19:09; W poniedziałek rozpoczyna się rok szkolny, a my z tej okazji zachęcamy Was do sprawdzenia się z wiedzy na temat lektur szkolnych.Pan Tadeusz - Strona 143 (Tu wydobył z kieszeni garść kul, dzwonił nimi): Ot gałki!. Akcja Pana Tadeusza toczy się w Soplicowie, fikcyjnej miejscowości leżącej w okolicach Nowogródka, w 1811 i 1812 roku.Znajdź te tereny na mapie i ustal, w jakiej sytuacji politycznej znajdowała się wtedy Polska.. 2010-02-06 13:27:32 ,,Pan Tadeusz " 2008-12-15 20:15:34 Załóż nowy klubPreview this quiz on Quizizz.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. KSIĘGA PIERWSZA: GOSPODARSTWO: KSIĘGA DRUGA: ZAMEK: KSIĘGA TRZECIA: UMIZGI: KSIĘGA CZWARTA: DYPLOMATYKA I ŁOWY:Pan Tadeusz - pytania do lektury A. Mickiewicz: Pan Tadeusz - opracowanie lektury Pan Tadeusz - pytania do lektury - Księga IV Dyplomatyka i łowy.. 10 .Lektura Pan Tadeusz Adam Mickiewicz, interpretacja lektury, test wiedzy.. Otóż jest to nielegalny.. Myślisz, że pamiętasz autorów chociażby „Pana Tadeusza", „Balladynę" czy „Dzieci z Bullerbyn"?.

Sprawdź, jak dobrze znasz lektury szkolne?

"Test ze znajomości treści lektury "Pan Tadeusz" Bożena Dudzińska >>Twoja opinia<< Ile lat miał Tadeusz?. Mickiewicz: Pan Tadeusz - opracowanie lektury Pan Tadeusz - tekst lektury.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.QUIZ.. Quizy na temat pan-tadeusz znajdują się powyżej na liście.. TEST Z LEKTURY: „Pan Tadeusz".. Szkoła podstawowa.. Nieźle!. Gimnazjum.. Które z tych postaci spotyka Mały Książę: lektury szkolne DRAFT.. Mylony przez niektórych ze zjazdem?. Tekst eposu Adama Mickiewicza.. a) osy b) pszczoły c) skorki d) mrówki 12.. Wspaniale!. a) Jacek Soplica b) Sędzia c) Podkomorzy d .Quizy na temat pan-tadeusz.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Widać, że znasz się na lekturze Pan Tadeusz jak mało kto.Test z lektury "Pan Tadeusz" - poziom trudny.. Skomentuj.. Chyba niezbyt dobrze orientujesz się w tematyce lektury Pan Tadeusz.. Podobne działy.. ZAMKNIJ X. Streszczenia.. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź .Learn pan tadeusz with free interactive flashcards.. Historia szlachecka z roku 1811 i 1812. a)dożynki, b)polowanie, c)sądy graniczne, d)zaręczyny.. Udostępnij.. Klasa 2 Liceum .Kiepsko!. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.🎧 Pan Tadeusz 🎧 Adam Mickiewicz.. Pan Tadeusz, czyli ostatni zajazd na Litwie..

Adam Mickiewicz, "Pan Tadeusz" - test z lektury.

Liceum.. Cały tytuł poematu brzmi: Pan Tadeusz czyli Ostatni zajazd na Litwie: historia szlachecka z roku 1811 i 1812 we dwunastu księgach wierszem.Czy pamiętasz, kto napisal te lektury szkolne?. Zośka,Alek,Rudy.W jakim mieście wychował się Tadeusz?. Pan Tadeusz - test z lektury - Adam Mickiewicz; Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam MickiewiczZadania do lektury.. 18088 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozpocznij test.. a)17 b)18 c)19 d)20 ; W jakim celu zebrała się szlachta u Sędziego?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt