Testy lektury hobbit czyli tam i z powrotem

testy lektury hobbit czyli tam i z powrotem.pdf

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Marta_Gebska 4 lata temu.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Zabrał skrzynki, ale było to , co sobie wybrał.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 2011-10-05 20:57:41Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów?. Na zwiady wysłano włamywacza, czyli hobbita.. Jak dobrze orientujesz się w perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii?Streszczenia książki ''Hobbit czyli tam i z powrotem'' .. Przemoczeni i głodni dostrzegli jednak ognisko w lesie.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Więcej quizów.. Temat 1: Okoliczności powstania utworu Johna R. R. Tolkiena „Hobbit, czyli tam .. Cele lekcji.. Towarzyszy mu trzynastu krasnoludów i (przez pewien czas) czarodziej Gandalf.Skarb znajduje się we wnętrzu Samotnej Góry, gdzie pilnował go Smaug - smok.Wolne Lektury są za darmo i bez reklam, bo utrzymują się z dobrowolnych darowizn i dotacji.. cz.2 2014-12-30 16:48:18 Dacie mi przykłady jakie mogą być na kartkówce z lektury '' Tajemniczy ogród '' 5 kl. ?.

Hobbit, czyli tam i z powrotem.

proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?. TEST Z LEKTURY: Mały Książę .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Niestety, minimalną stabilność działania uzyskamy dopiero przy 1000 regularnych darczyńców.. Udostępnij.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Hobbit Bilbo niespodziewanie dla samego siebie wyrusza w podróż po skarb jako włamywacz, czyli ktoś odpowiedzialny za zdobywanie informacji, wskazywanie właściwej drogi, rozwiązywanie trudnych sytuacji.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Uczeń: Zna treść lektury, Zna genezę utworu, Posługuje się tekstem i mapami autora, Umie wyodrębnić elementy fabuły utworu,(6/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Zjednoczeni podróżnicy wyruszyli w kierunku północnym.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJ.R.R..

Test ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem 1.J.R.R.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. 3 NIEPROSZENI GOŚCIE Wpewnej norze ziemnej mieszkał sobie pewien hobbit.Test jest króciutki i prosty.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Streszczenie krótkie.. Test: Bilbo Baggins podczas wyprawy miał pełnić rolę: a) kucharza b) zawalidrogi c) włamywacza d) złodzieja Rozwiązanie - Beorn potrafił się zmieniać w: .Lektura,, hobbit ,czyli tam i z powrotem'' 1.trole nie zjadły thorina ponieważ .. [dokończ] 2.elrond [przywódca elfów ,u którego zatrzymali się wędrowcy] a]poczęstował gości wyśmienitą pieczenią z barana b]nie był zbyt miły dla gości ,poniewaz nie lubił krasnoludków c]podarował thorinowi prastary miecz elfów d]odczytał litery księżycowe umieszczone na mapie 3.podczas .J.R.R.. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. Bifur i Bofur też byli rodziną (razem z Bomburem).. Skomentuj.. Pamiętnik nazwał „Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita".Test zawiera 30 pytań.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Literatura Co wiesz o młodzieżowych książkach fantasy?. .„HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM" JOHNA RONALDA REUELA TOLKIENA.. Zniechęcony długim i męczącym marszem oraz brakiem jedzenia Bilbo prosi, by Gandalf pozwolił mu zawrócić do domu, lecz czarodziej nalega, by Baggins z nimi pozostał.Nagle do ich uszu dobiegło wycie wilków..

Jak dobrze znasz książkę „Hobbit, czyli tam i z powrotem" ?

Udostępnij.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Sprawdź swoją wiedzę!1.. Bilbo przekonał się, że przy ogniu ucztuje trzech ohydnych trollów, nie chcąc jednak wracać do swych towarzyszy z pustymi rękami, postanowił opróżnić trollom kieszenie .Jacy są bochaterowie lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem " 2020-05-06 17:30:40 Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury "Krzyżacy" ?. TOLKIEN Hobbit, czyli tam i z powrotem (Przełożyła: Maria Skibniewska) STRONA 2.. 2010-03-30 17:44:46Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 2012-02-26 15:51:56 Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/ sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • „Hobbit" - streszczenie szczegółowe • „Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Znaczenie tytułu powieści • Czas i miejsce akcji „Hobbita" • Geneza „Hobbita" • Problematyka „Hobbita" • Plan wydarzeń „Hobbita"Odpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Na stałe wspiera nas 376 czytelników i czytelniczek.. Test Z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem" [BRAK OPISU]Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

2012-10-22 20:42:38 Hobbit czyli tam i z powrotem - pytania dot.. W ostatnim pytaniu żadna odpowiedź nie jest poprawna.. Zaznacz poprawną odpowiedź .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - poziom tru.. Tolkiena.. Tytuł oryginału: The Hobbit, or There and Back Again Data wydania polskiego: 1988 r. Data pierwszego wydania oryginalnego: 1937 r. STRONA 3.. Napisz do nas.. Dla fanów Hobbita.Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. opracowała mgr Renata Jarząbek.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Lektury 5 lat temu.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. i z powrotem".. O Autorze taylor_123.Z jakim elfami za przyjaznił sie Bilbo z lektury hobbit czyli tam i z powrotem.. Skomentuj.. Tolkiena.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Jak potoczyłyby się Twoje losy w krainie fantasy?. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zagadka o jajku była drugą, nie trzecią zagadką Bilba..Komentarze

Brak komentarzy.