Napisz kartkę z pamiętnika odyseusza
Wymyśl nową przygodę Odysa, rozgrywającą się w starożytności; zastosuj narrację pierwszoosobową.. 2013-03-13 16:13:35Napisz kartkę z dziennika Odyseusza.. Płynąc dniami i nocami myślałem tylko o tym, jak bardzo pragnę tego dnia, kiedy dotrę do mego rodzinnego miasta.Kartka z pamiętnika Odysa.. Kartka z dziennika Odysa - jeden etap tułaczki.Kartka z dziennika Kapitana MacWhirra; Kartka z dziennika mitologicznego bohatera - jeden etap tułaczki Odysa; Podróż z dreszczykiem.. poleca84% Język polski .. Pamiętnik.. Nasz dzielny statek gnany wiatrem, szybko zbliżał się do wyspy Syren.. Z jednego dnia .. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji .Kartka z pamiętnika Santiago, Ernest Hemingway - Stary człowiek i morze - streszczenie, opracowaniezredaguj kartkĘ z pamiĘtnika odyseusza pamiĘtnik:-cechy charakteru-narracja w i osobie-narrator pisze wydarzenia, w ktÓrych byŁ uczestnikiem lub Świadkiem-przedstawia wydarzenia w porzĄdku chronologicznym-moŻe oceniaĆ i komentowaĆ-narrator przedstawia fakty, przeŻycia, uczucia, emocje na dzisiaj z gÓry dziĘkuje-umieszczenie daty-3 akapity ksiĘga i, xvii, xxii , xxiii z .Zadanie: przedstaw w formie kartki z pamiętnika wspomnienia Rozwiązanie:drogi pamiętniku dobrze pamiętam jak odyseusz wszedł do mojego pałacu, z prośbą, abym odczarowała jego załogę był wtedy bardzo pewny siebie i dobrze wiedziałam, że dopnie swego celu, tak też się stało odyseusz wszedł do mojego pałacu i poprosił o od czarowanie jego ludzi nie zgodziłam się więc po ..

Napisz kartkę z pamiętnika Odysa.

Wypowiedź może być pisana językiem potocznym albo gwarą szkolną.. 1,062 wizyt.. DZIEŃ 18 "Budząc się o poranku ogarnęła mnie fala szczęścia.. Zbliżała się ciemna noc.. Adam Mickiewicz Antygona Bolesław Prus Eliza Orzeszkowa Henryk Sienkiewicz Homer Odyseja Odyseusz Sofokles Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela.. wspomnienia Odyseusza.. WskazówkiNapisz kartkę z pamiętnika dotyczącą szczęśliwego dnia?. Przydatność 85% Kartka z dziennika Odyseusza.. Mijał już osiemnasty dzień mojej żeglugi.. Nagle wiatr ustał, jakieś bóstwo uśpiło fale.. Mam to na jutro.Nieznana (wymyślona) przygoda Odyseusza - kartka z pamiętnika Po zniszczeniu Troi pragnąłem wrócić do kraju ojczystego, Itaki, oraz do swych bliskich - żony Penelopy i syna Telemacha.. Treść .. Pamiętnik to osobista forma wypowiedzi, zawierająca opis zdarzeń, których autor był bezpośrednim obserwatorem, jego wspomnienia i przeżycia.. Rzedstaw w formie kartki z pamiętnika wspomnienia jednego z bohaterów mitu związane z poznaniem Odyseusza.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Kartka z dziennika latarnika Skawińskiego.W formie 1 osobowej Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Ewa952 30.3.2010 (18:48) Napisz kartki z dziennika co robiłeś i co czułeś przed testem Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: MUXS 27.4.2010 (13:07) kartka z pamiętnika Papkina Przedmiot: Język .Zadanie: kartka z pamiętnika odyseusza napisana po spotkaniu z syrenami ..

Napisz, kartkę z pamiętnika.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci literack.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Niestety, gniew Posejdona powodował, że nie mogłem tam dotrzeć.11 sierpnia 738r.. Wyrażaj emocje - radość, gniew, złość, smutek.. Fragment dziennika; Ostatnie chwile - kartka z pamiętnika; Opis tego samego tygodnia podróży w formie dziennika i pamiętnikaKartka z dziennika Odyseusza.. Odyseusz pamiętnik.. Nieznana przygoda Odyseusza- kartka z pamiętnika.. A wszystko, co oczywiste, przez ów niedojrzały, męski ród, który zwalił mi się na głowę niczym niedźwiadki na pasiekę!Pisz subiektywnie, z własnego punktu widzenia.. poleca84% Język polski .. Podobne pytania.. Czy zgadzasz się z twierdzeniem, że „Syzyfowe prace".. Droga, którą musiał pokonać Andrzej Radek, by zdobyć.Kartka z pamiętnika Odyseusza.. zadanie dodane 3 marca 2016 w Język polski przez użytkownika niezalogowany .wczuj sie w role Odyseusza i zredaguj kartkę z pamiętnika : Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. 2009-09-14 17:32:45 Napisz kartkę z pamiętnika z lektury ' Dywizjon 303 ' 2013-03-09 20:11:36 Napisz fragment pamiętnika pt.Tułaczka Odyseusza 2011-12-14 16:33:52napisz dwie kartki z pamiętnika odyseusza 6 zdań w karzdym Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Inne formy Na6.pl..

Kartka z pamiętnika.

proszę o jak najszybszą pomoc ;) 2 oceny | na tak 100%.. W tym czasie nie miałem przy sobie pamiętnika.Napisz kartkę z pamiętnika Odysa Podobne tematy.. 2010-03-03 17:24:50; Kartka z pamiętnika - napisz fragment swojego pamiętnika.. Kartka z dziennika Odysa - jeden etap tułaczki.. Fragment z którego mam to napisac jest w książce "Świat w Słowach i obrazach" Klasa 2 Witolda Bobińskiego.. 2010-10-12 15:30:26; Napisz streszczenie przygód Odyseusza Całe 2014-02-12 19:40:59Napisz kartkę z pamiętnika Odyseusza Podobne tematy.. Bogini In.Zobacz jak napisać pamiętnik, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładem.. (nie może być krócej niż 5 zdań i do 15 zdań) Zadanie 2- Przedstaw w formie kartki z pamiętnika wspomnienia jednego z bohaterów mitu związane z poznaniem Odyseusza.. beznadzieja krowa to już by lepiej napisała.. 0 głosów.. 2011-11-01 18:01:32 napisz kartkę z pamiętnika Uli.. 2013-11-24 16:37:49 Napisz kartkę z pamiętnika Ani Shirley z pierwszego dnia na Zielonym Wzgórzu!. xd Mam z Polskiego zadane opisac Kartkę z pamiętnika Prometeusza!. Towarzysze zaczęli zwijać żagle i składać je na dnie okrętu, po czym wrócili do wioseł.. odys opisuje w pamiętniku swoją podóż .Środa, lipiec, 1755. poleca 82 % 1093 głosów.. W moim podręczniku jest to strona 45, ale w niektórych to 31..

kartka z pamiętnika z podróży Odysa.

2009-01-28 19:56:41; Napisz kartkę z pamiętnika.. 2010-02-26 21:25:13 .napisz kartkę z pamiętnika podróży Odyseusza (fragment) Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. poleca 82 % .. Zdarzyło się tyle, że można byłoby napisać o tym opowieść czy sztukę, do czego może kiedyś dojdzie.. Charakterystyka Odyseusza Homer Homer Odyseja Kartka z pamiętnika Odysa kartka z pamiętnika odyseusza Odys Odyseja Odyseusz Sofokles.. Pamiętnik z powstania warszawskiego - opracowanie; Zaliczaj.pl.Napisz Kartka z pamiętnika 2009-01-12 20:21:01; Napisz kartkę z pamiętnika.. A w tym czasie wielki krąg wosku pociąłem spiżem na drobne .Kartka z pamiętnika ojca Laurentego - William Szekspir „Romeo i Julia" Kartka z pamiętnika powstańca; Motyw artysty w literaturze na przykładzie dzieł z różnych epok literackich; Moja przygoda nad „wodą wielką i czystą" - kartka z pamiętnika na podstawie wiersza Adama MickiewiczaNapisz kartkę z pamiętnika Odyseusza, w której wspomina jedną ze swoich przygód.Mogą i muszą być elementy opisu przeżyć wewnętrznych.Pamiętaj o perspektywie czasu.. Wydarzenia opisywane są z pewnego dystansu czasowego (to odróżnia pamiętnik od dziennika).. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. Jacek Soplica w oczach Gerwazego napisz w formie fragmentu kartki z pamietnika ok. 8-10 zdan prosze bardzo pilnie.napisz kartki z pamiętnika Elizy i Klementa.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Miałem wrażenie, że już nigdy nie wrócę do domu.. Odys pisze pamiętnik.. 2 0 Odpowiedz.. Kartkę z pamiętnika piszesz zwyczajnym, codziennym językiem, tak samo, jak mówisz.Napisz kartkę z pamiętnika Adama lub Ewy.. Mój drogi pamiętniku, Dzień dzisiejszy muszę uznać za niezwykle zwariowany!. Po dwóch dniach ciągłego płynięcia wpław, powoli traciłem nadzieję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt