Hobbit test szczegółowy
Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Powtórz przed sprawdzianem.. Skomentuj.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. i nie piszcie czegoś w stylu.. www.. Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - poziom tru.. popularność: 168 dodał: .Hobbit wsunąwszy pierścień na palec, podążył ciemnym tunelem do wnętrza góry, w której przebywał Smaug.. 176 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. ROZDZIAŁ PIERWSZY 1.. .Test zawiera 30 pytań.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem Szczegółowy test z "Hobbita".. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Bilbo, hobbit zamieszkiwał wspaniałą norę w okolicach Pagórka.Pochodził z powszechnie szanowanej rodziny Baggginsów.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Rzetelne i przystępnie napisane streszczenie „Hobbita" J. R. R. Tolkiena wraz z omówieniem problematyki powieści.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. W 80 dni dookoła świata popularność: 1501 dodał: olabloom8: Język polski!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Opowiada o wyprawie podjętej przez krasnoludów tworzących kompanię Thorina i towarzyszącego im hobbita nazwiskiem Bilbo Baggins do zajmowanej przez smoka Smauga Samotnej Góry w celu odzyskania zagarniętych skarbów i .Test składa się z 19 pytań..

Hobbit (trudny i szczegółowy) www-images.theonering.org.

Quiz w Poczekalni.. Rozdział XIX - Ostatni akt.. Widząc olbrzymie pająki, które je schwytały i miały zamiar zjeść, Bilbo zaczął ciskać w nie kamieniami z ukrycia.Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie - J. R. R. Tolkien Historia wyprawy podjętej przez kompanie Thorina, do której dołącza spokojny hobbit - Bilbo .1.. Pewnego dnia wizytę złożył mu Gandalf.Streszczenie szczegółowe Rozdział 1.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektury 5 lat temu.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. To jednak spowodowało złość Smauga, który spostrzegł brak jednego ze swych skarbów .Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Zawiera nieodpowiednie treści?. Udostępnij.. Sprawdź swoją wiedzę!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Literatura Jak dobrze znasz lekturę "Hobbit"?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..

Tam, chcąc nie chcąc, hobbit dowiedział się, co robił Gandalf, gdy nie było go z członkami wyprawy.

Był on znany z tego, że tam, gdzie się pojawiał, zawsze miały miejsce niezwykłe wydarzenia, a „przygody jakby cudem wyrastały dokoła niego".. Gandalf szukał kogoś, kto mógłby wziąć udział w tajemniczej .Test jest króciutki i prosty.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Rozwiąż quiz!SZCZEGÓŁOWE STRESZCZENIE LEKTURY J R R TOLKIENA POD TYTUŁEM HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM .. Witaj na moim quizie!. Tolkiena.. zadane.pl tam to znajdziesz czy google nie ghryzie ja szukałam ale w internecie jak są jakieś plany szczegółowe to nie ma .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" test z wiedzy (poziom HARD) KygyMyky 3 lata temu.. Napisz do nas.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. mam zrobić szczegółowy plan wydarzeń z powieści pt. "hobbit" w tym planie mają być napisane wszystkie niebezpieczeństwa które spotkał bilbo podczas swej wędrówki aha.. Pierwszego dnia maja Bilbo i Gandalf przybyli do Rivendell.. Skomentuj.. Ukradł jeden z pucharów i wrócił do swych towarzyszy, którzy owacyjnie go przyjęli.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Tolkiena.Została wydana 21 września 1937 roku.. Test składa się z 28 pytań.. (17/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, O dziwo Bilbo stracił swój dawny szacunek wśród sąsiadów, ale nie przejmował się tym.Hobbit zauważył, że okolica stała się znacznie bezpieczniejsza, widział nawet osiedlających się tutaj ludzi..

Literatura "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test znajomości lektury ...szczegółowy plan wydarzeń hobbita... ?

Inne testy z kategorii.. (9/17) „Hobbit" - streszczenie szczegółowe, Odnalazł krasnoludy wiszące na wielkich pajęczynach.. Tolkiena.. Dla fanów Hobbita.Baggins poprosił o szczegóły wyprawy.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Thorin opowiedział o czasach rządów swego dziadka, który wraz z ludem przybył z północy do góry i wybudował we wnętrzu olbrzymie państwo zostając Królem pod Górą.Znajdowało się tam wiele złota i klejnotów, z których krasnoludy wytwarzały przepiękne ozdoby.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Nieproszeni goście.. Pewnego ranka odwiedził go czarodziej Gandalf i wspomniał o wyprawie.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Do Bilba Bagginsa, jednego z hobbitów zamieszkujących Bag End, przybył pewnego poranka czarodziej Gandalf.

Zastał on smoka śpiącego na górze skarbów.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. test dodany 11 lat temu przez ChickenBurger.. Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb.Serwis zamknięty.. Ten quiz będzie oparty na książcze i filmie!.Komentarze

Brak komentarzy.