Napisz email po rosyjsku o wakacjach
Piszemy go najczęściej do naszego kolegi lub koleżanki z Rosji, opowiadając mu o tym co się ostatnio stało i zadając własne pytania.. W 2014 roku blog Po-rosyjsku.pl odwiedziło … opis; .. Opowiedz swojej koleżance z rosji o wakacjach w polsce.. Nie oszukujmy się, jak wysyłam do kogoś wiadomość i po chwili w mojej skrzynce e-mailowej pojawia się autoresponder a czasem zalewa mnie i ich fala, to zwykle .JĘZYK ROSYJSKI: Napisz list do koleżanki/kolegi w którym:-opiszesz swoją wycieczkę do Rosji i podasz środek transportu-przedstaw nowo poznanego kolege i opisz jego wygląd i cechy charakteru-podaj co ciekawego tam widziałaś i z kim tam byłaś-napisz o swoich wrażeniach i zaproś go do siebie na wakacje 120-150 słów.pomóżcie plisssssss :)))Napisz, gdy będziesz miał jakieś nowe informacje.. To dla mnie niezwykle interesujące, do jakich krajów docierają zamieszczane przeze mnie informacje.. Email niemiecki.Po drugie co roku w wakacje wyjeżdżam z moją mamą na zagraniczne wycieczki.. Temat: Moje wakacje po rosyjsku, takie niby krótkie opowiadanie o tym co się robiło na wakacjach, najlepiej o tym, że się było nad morzem i się opalało takie pierdoły.. prosze .. -wymien dwa argumenty uzasadniające wybór kempingu na nocleg -poinformuj czym podróżowałeś i jakie rzeczy zabrałeś ze sobą w bagażu (4 rzeczy wymienić)-opisz jaka była pogoda i jak spędziłeś czasHi Paweł Tanks for your e-mail..

Napiszesz po rosyjsku o swoich wakacjach?

Było tam wielu ludzi, ale naszą uwagę przykuł tłum stojący przy wraku samolotu.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; opowiadanie; szkoła; .. Jest on również bardzo przydatny w życiu codziennym, podczas pisania pism do różnych firm i instytucji.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napiszę e-maila po angielsku o wakacjach.Opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.Napisz opowiadanie o wakacjach Podobne tematy.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Jak napisać list oficjalny po rosyjsku List formalny, nazywany także listem oficjalnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Podobne pytania.. Przede wszystkim poznaje ciekawe zakątki świata, ludzi różnych ras, ich historie i obyczaje.. Jakie informacje zawrzeć, by poinformować o swojej nieobecności czy ograniczonej dostępności, ale tak by nie poirytować odbiorcy..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

Jeśli chcesz stworzyć własny e mail po rosyjsku, który posłuży jako wzór dla innych, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie 🙂 Zobacz także:Jak napisać list prywatny po rosyjsku List nieformalny, nazywany także listem prywatnym, jest jedną z najczęstszych form wypowiedzi spotykanych w szkołach i na egzaminach.. Zazwyczaj posiada on również swój temat, który można przyrównać do tytułu.Droga Zosiu!. Będąc na przykład w Niemczech uczę się wielu słówek i zwrotów tego języka na ogół zapamiętując je o wiele dłużej niż te poznane na lekcji w szkole.Po krótkim odpoczynku i pierwszym posiłku, udaliśmy się na plażę.. Niezapomniane przeżycie Zawsze marzyłam o pracy w restauracji.. opis wakacji Gdzie bylam, z kim, jak spedziłam czas.. zadanie dodane 11 lutego 2011 w Język rosyjski przez użytkownika niezalogowany .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. 4,967 wizyt.. poleca84% Język polski .. 0 0 Odpowiedz.. 9,248 wizyt.. Chodzę do drugiej klasy liceum.. Ja spędziłam wakacje na campingu pod namiotami.. Po chwili usłyszeliśmy głos mówiący w języku polskim.Ostatni dzień kalendarzowego roku zwykle skłania do podsumowań i tym razem zgodnie z tradycją chciałabym podziękować wszystkim gościom, odwiedzającym mój portal.. Przykładowe e-maile po niemiecku.. 0 głosów.. 0 głosów..

Piszę do Ciebie ponieważ chce Ci opowiedzieć o moich wakacjach.

Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.Co takiego napisać w treści autorespondera?. W zwiazku z tym w imieniu uczniów naszej.napisz list do koleżanki i opisz swoje wakacyjne przygody.. Jak wszystkim wiadomo zblizaja sie wakacje , czas relaksu i odpoczynku po miesiacach nieustannej nauki i pracy w szkole.. Jak wszystkim wiadomo zblizaja sie wakacje , czas relaksu i odpoczynku po miesiacach nieustannej nauki i pracy w szkole.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJak napisać e mail po rosyjsku E mail nie różni się zbytno od swojego papierowego odpowiednika, czyli listu, poza tym że piszemy go na komputerze i wysyłamy przez internet.. Jakie masz zdanie o dotychczasowych swoich wakacjach .Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Szczególnie jeśli nasze wiadomości mają mieć charakter formalny.Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Ja byłam tam z moim chłopakiem przez 2 tygodnie.. W zwiazku z tym w imieniu uczniów naszej.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; .. To w jaki sposób napisze Pan e-mail zależy od środowiska i miejsca, do którego jest on adresowany, np. w środowisku akademickim używa się zwykle zwrotów „Szanowny Panie/Szanowna Pani" i „Z poważaniem" (oczywiście nie pomiędzy osobami, które dobrze się znają, chyba że jest wyraźna różnica wieku), ponieważ inne mogłyby zostać odebrane jako .Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym, żeby te zdania były po rosyjsku ale napisane po polsku:) ale myślę, że pewnie chodzi o to jak to się czyta..

Napisz do adminia;Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).

I've a proposal.Napisz list po rosyjsku do kolegi z rosji napisz o wakacjach spedzonych na kembinku pod na miotami -kto ci towarzyszył i gdzie.. Używane, gdy chcemy, by odbiorca nam odpisał, gdy będzie miał nowe wiadomości o czymśMamy już dwa przykładowe e maile po rosyjsku.. Byłem w hotelu nad morzem w lipcu z rodziną.. zadanie dodane 18 grudnia 2010 w Język rosyjski przez użytkownika filos .. Moja szkoła jest duża, jest w niej dużo gabinetów przedmiotowych.. 5-15 zdań o swoich wakacjach np, W czasie wakacji byłam w górach itd.. Nie wiem jak się za to zabrać i jak to napisac, zeby to ładnie brzmiało.. Otrzymuje jeszcze więcej i gdzieś w tym natłoku zapomina, że są pewne zasady, które obowiązują również w tego rodzaju korespondencji.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Moje wakacje po rosyjsku .. Przykład e maila po niemiecku.. Napisz list do kolegi z Moskwy o swoim przyjacielu.. Napisz do adminia;Moje wakacje - wypracowanie (po wakacjach) Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Kiedy byłam mała chciałam zostać kucharką.. Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt