Test lektury o psie który jeździł koleją
Dzisiaj tylko niektóre dzieci chętnie sięgają po książki.. .Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Najnowsze quizy.Test sprawdzający rozumienie lektury Roman Pisarski „ O psie, który jeździł koleją" Podkreśl właściwe odpowiedzi: 1. .. O Autorze AZylka.. Udostępnij.. Autorem książki jest Roman Pisarski.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. 2009-04-14 19:38:28 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Skomentuj.. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Masz świetny pomysł na quiz?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tematyka Dzięki opowiadaniu Romana Pisarskiego O psie, który jeździł koleją przekonujemy się, że zwierzęta rozumieją i potrafią dużo więcej, niż nam się wy-Masz problem ze zrozumieniem utworu O psie, który jeździł koleją?.

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Książka jest w Polsce lekturą dla klas trzecich szkół podstawowych.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiO psie, który jeździł koleją Test z lektury dla szkoły podstawowej.. Udostępnij.. Odwiedź mnie na Facebooku: _____.też jeździł pociągami i dotarł do miejscowości Patti i do Messyny..

...Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:29O psie który jeżdził koleją.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Zobacz profil.. Opis fabuły.. Na cholewie, a także na .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Historia opowiedziana w utworze jest: całkowicie zmyślona; trochę prawdziwa, trochę wymyślona przez autora;Quiz O psie który jeździł koleją.. Co wiemy o Włoszech?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Skomentuj.. Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: Polska; Włochy; Anglia.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Bardziej szczegółowoO psie który jeździł koleją • LEKTURY • pliki użytkownika kisasik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Lampo2.doc(1).pdf, mapy+ matematyka.doco psie, ktÓry jezdziŁ kolejĄ - roman pisarski - streszczenie szczegÓŁowe admin, śr., 11/12/2008 - 17:38 Translator Polsko Niemiecki - Niemiecko Polski - darmowe tłumaczenie tekstówO psie, który jeździł koleją 31 stycznia 2017 28 kwietnia 2018 klasapanimagdy Dodaj komentarz Jak zauważył jeden z moich bystrych uczniów, analizowana dziś przez nas lektura doskonale wpisała się w ostatnio omawiane zagadnienia.który jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (8) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .O psie który jeździł koleją Stary Wujek - z lekturą stała się prawdziwym wyzwaniem dla nauczyciela..

Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:10.

Kim jesteś z "Zemsty"?. Dla dzieci Jak dobrze znasz książki dla dzieci?. Marta.G 2 lata temu.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Czy książka ,,O psie który jeździł koleją,, to prawdziwa opowieść?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. zosia1011 3 lata temu.. 2011-10-16 20:17:42 Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją ?. Mają kształt ogromnego buta.. Publikacja zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lekturą w klasie III ,,O psie, który jeździl koleją".. Można zrealizować cały cykl zajęć, bądź wybrać niektóre jego części.Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 8/28/2020 2:41:06 AMPodobne tematy: • O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Nowa (wymyślona) przygoda psa Lampo • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Wiktor Gomulicki - biografia i charakterystyka twórczości • Buszujący w zbożu - opracowanie , problematyka, bohaterowieChcesz wesprzeć rozwój kanału?. 2017-04-09 10:30:08 Kiedy wyprodukowano książkę pt. ,, o psie który jeździł koleją ..

Widget ... "O psie, który jeździł koleją" - test znajomości lektury.

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Test z lektury "Zemsta".O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt