Test ze znajomości ania z zielonego wzgórza
2.Miejsce akcji to: A. wieś Młynówka C. okolice Wrocławia .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley.. Rozwiąż test!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_ANIA_Z_ZIELONEGO_WZGORZA.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA .. pod ąŜał do miasta lub ze ń powracał, musiał przechodzi ć drog ą prowadz ącą ku wzgórzu.. Dorota 5 lat temu.. B. po wojnie D. na przełomie lat 80-tych.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Anna Matusiak Data publikacji 2016-07-12 Średnia ocena 0,00 .. Test ze znajomości lektury „Ania z Zielonego Wzgórza" .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Plik test 2.pdf na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wszystko wskazuje na to, że lektura Ani z Zielonego Wzgórza przeszła ci koło nosa..

!Test Ania z zielonego wzgórza !

tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Rozwiąż test!Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Powieść Lucy Maud Mongomery, choć kojarzona z literaturą młodzieżową, to tak naprawdę .Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury.. si ę na Zielone Wzgórze i wybadam Maryl ę, dok ąd to Mateusz pojechał i w jakiej spranie.Ania zdobywa jednak serca swych przyszłych opiekunów i zostaje na Zielonym Wzgórzu.. Życzę wam powodzenia!. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Z czasem z brzydkiego kaczątka, gadatliwej dziewczynki bujającej w obłokach, zmienia się w piękną i dojrzałą młodą kobietę, odpowiedzialną za swój los i los najbliższych.„Ania z Zielonego Wzgórza" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -ania-z-zielonego-wzgorza-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?.

... Ten obcy - test ze znajomości lektury.

Tym sposobem, sam nie wiedz ąc o tym, mijał ulic ę pod okiem wszystko widz ącej pani Małgorzaty.. Skomentuj.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. (imiona i nazwisko) .. 2.Na jaki kolor.. Rozpoznasz gry o kotach na telefon?. POWODZENIA!. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Czy znasz systematykę człowieka?. Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają się rodzice Ani?. ZapraszamyJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Akcja powieści toczy się: A. przed wojną C. na przełomie lat 50/60-tych.. Głosowanie!Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Treść.. W Avonlea uchodził za dziwaka i samotnika, lecz ludzie cenili go za gospodarność i darzyli go powszechnym szacunkiem.Liczba wyników dla zapytania 'test z ania z zielonego wzgórza': 10000+ "Ania z Zielonego Wzgórza" Teleturniej wg Sekretariat4Jak miała na nazwisko Ania?, Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz?, Jak mieli na nazwisko właściciele Zielonego Wzgórza?, Kto nazwał Anię "marchewką"?, Jaką karę dostała Ania za rozbicie tabliczki na głowie Gillberta?, Jak miał na nazwisko Gillbert?, Jak miała na imię przyjaciółka Ani?, Jak Ania nazywała osoby, z którymi czuła nić porozumienia?, Dlaczego Maryla była .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!.

(imiona i nazwisko) ...Test ze znajomości lektury: Ania z Zielonego Wzgórza.

Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. Udostępnij.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. 9247 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2784 głosów.. Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Z którą Atomówką mógłbyś się zaprzyjaźnić?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Mateusz Cuthbert był sześćdziesięcioletnim kawalerem o nieco dziwacznej powierzchowności i niezgrabnej figurze.. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. Zostań manicurzystką na jeden dzień!. Filmy.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki..

Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.

Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D. około jedenastu lat 3.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" październik 12, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" Podgląd załącznika.. Nic straconego!. Do której królowej ze świata Disneya jesteś pod.. Rozpoznasz postacie z serialu ,,Dom z Papieru" .Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?.Komentarze

Brak komentarzy.