Test z lektury o psie który jeździł koleją
Można zrealizować cały cykl zajęć, bądź wybrać niektóre jego części.. Opowiada o jego przygodach.. Publikacja zawiera (moim zdaniem) ciekawy dla dzieci cykl pracy z lekturą w klasie III ,,O psie, który jeździl koleją".. Udostępnij.. zosia1011 3 lata temu.. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Podczas jednej z nich rodzina kolejarza obawiała się, że pies już do nich nie powróci, ale Lampo i tak znalazł drogę powrotną.. Skomentuj.. Udostępnij.. pytanie 1 z 15.. Marta.G 2 lata temu.. Cieszę się, że nadal jest lekturą szkolną, bo moim zdaniem świetnie się do tej roli nadaje.Praca z lekturą stała się prawdziwym wyzwaniem dla nauczyciela.. Skomentuj.. 2009-04-14 19:38:28 "O Psie ,Który Jeździł Koleją " 2016-05-21 14:10:53 Załóż nowy klubO psie, który jeździł koleją Test z lektury dla szkoły podstawowej.. powiększ · Książki> Podręczniki szkolne, edukacja> Lektury, opracowania zadania sprawdzające - rebusy, łączenie punktów, krzyżówki i testy do uzupełniania.. Od czego Lampo miał złamane dwa żebra i nogę: · wpadł pod pociąg; · został zakleszczony przez drzwi wagonu; · został pogryziony przez inne psy .. "O psie, który jeździł koleją" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Z kolei podczas innej ucieczki Lampo został niefortunnie przytrzaśnięty drzwiami pociągu.O psie, który jeździł koleją 31 stycznia 2017 28 kwietnia 2018 klasapanimagdy Dodaj komentarz Jak zauważył jeden z moich bystrych uczniów, analizowana dziś przez nas lektura doskonale wpisała się w ostatnio omawiane zagadnienia..

Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.

Na cholewie, a także na .. Pobierz (doc, 23,5 KB) Podgląd treści.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury O psie, który jeździł koleją, którą napisał Pisarski Roman, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.O psie który jeździł koleją Stary Wujek - psie, który jeździł koleją.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. .O psie który jeździł koleją • LEKTURY • pliki użytkownika kisasik przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Lampo2.doc(1).pdf, mapy+ matematyka.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją?. - Ogłoszenie w prasie // Ogłoszenie "na słupie" Piszemy list do zawiadowcy stacjiO psie, który jeździł koleją Roman Pisarski.. Jak dobrze znasz niesamowitą i wzruszającą historię podróżującego psa?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. .O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo..

Bardziej szczegółowoPodacie streszczenie z książki pt. O psie który jeździł koleją??

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. -- Muzyka w tle: Buddy by B.O jego słynnych podróżach pisano nawet w gazetach.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 2009-04-14 19:38:28 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47 Załóż nowy klubktóry jeździł koleją (1) Kwadrans (1) Kwadrat (2) Kwartał (1) Kwartały (1) Kwiaty w domu (1) Kwiaty wiosenne (3) Las (8) Legenda mapy (1) Legenda o Lechu i Białym Orle (1) Legendy polskie (1) Lekarz (1) Lektura (24) Lewa i prawa strona (1) Lewa noga (1) Lewa ręka (1) Liczby (18) Liczby do 10 (13) Liczby do 100 (2) Liczby do 30 (1 .Test z tresci lektury o psie który jezdził koleja O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego - Empik: 13 Wrz 2012 Przeczytaj recenzję O psie, który jeździł koleją Romana Pisarskiego.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .O psie który jeżdził koleją.. Gdzie rozgrywa się akcja powieści?. Treść opracowania .Następnego dnia psa odwiedza kolejarz, który pomógł mu wrócić do Marittimy z południowych Włoch..

Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "O psie, który jeździł koleją".

Książka jest w Polsce lekturą dla klas trzecich szkół podstawowych.. Mają kształt ogromnego buta.. .O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenie Historia niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Co wiemy o Włoszech?. Historia opowiedziana w utworze jest: całkowicie zmyślona; trochę prawdziwa, trochę wymyślona przez autora;O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Ucieczki zdarzały się Lampo wielokrotnie.. Która postać z "Lalki" jest Twoją bratnią duszą.. Masz świetny pomysł na quiz?. Opisujemy Lampo; Lampo zaginął!. Dlaczego po całym kraju rozeszła się wieść o cudnym psie: · był niesamowicie mądrym psem; · był jedynym psem- pracownikiem kolei; · podróżował koleją do różnych miast.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Plik O psie który jeździł koleją (test 2).doc na koncie użytkownika kacique • folder lektury • Data dodania: 7 paź 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz O psie który jeździł koleją..

Kraj, w którym dzieje się akcja książki to: Polska; Włochy; Anglia.

Autorem książki jest Roman Pisarski.. "O psie, który jeździł koleją" to chyba pierwsza książka, która wywołała u mnie takie emocje, i pewnie nie jestem w tym odosobniona.. O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #o psie który jeździł koleją 9338 x, 2016-01-11 22:24:291) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. Opis fabuły.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. Przekonaj się, rozwiązując nasz quiz!. W Marittimie zjawia się nawet telewizja, a w radiu pojawiają się audycje o niezwykłym psie.Title: O psie, który jeździł koleją Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 8/28/2020 2:41:06 AMTest z lektury kl. III O psie, który jeździł koleją .. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt