Wypracowanie na temat lektury felix net i nika
Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zeszła na dół a roboty rzuciły się na nią.. Sprawdź się!. Wypowiadam się na temat motywacji, jaka towarzyszyła bohaterom i porównuję ją do osobistych doświadczeń, przemyśleń, możliwości;Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Podnoszą wysoko kubki z czekoladą, stukają się nimi, w geście braterstwa i wypijają słodki napój bez konkretnego toastu.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest powieścią młodzieżową.. "Opowieści z Narnii.Tematy wypracowań.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. "Akademia pana Kleksa" Jana Brzechwy, 2.Komiks "Kajko i Kokosz.. Quizy Os. .. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Mam na imię Aurelia, a ty w quizie napisałeś „Aureli" pisze się dwa razy i „Aurelii" .Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. pytanie 1 z 15.. 10 .. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?.

Stwierdziła ...Super test z lektury.

Nim dobiegły Nika spytała która godzina a roboty znieruchomiały.. Różnica polega na tym, że tu opowiadana jest niezwykła historia zwykłych gimnazjalistów.Jedną z nich jest „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika.. Jakie korzyści wynikają z niełatwych sytuacji życiowych?. (zdobywanie doświadczenia, wiara w swoje możliwości, nabywanie odporności, nauka samodzielności i odpowiedzialności za swoje czyny).. Szkoła latania" Janusza Christy, 3.. Podstawowawypracowanie-felix,net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; Felix net nika; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi ( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.„Kolega" Felixa, Neta i Niki.. Koronawirus.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat felix znajdują się powyżej na liście.. To dało trójce przyjaciół 60 sekund na działanie.. Felix i Net zbiegli na dół i każdy z nich zajął się jednym robotem.. Krol_Quizow 12 miesięcy temu.. Podczas wycieczki w góry, gdy Felix i Net wymykają się, aby poszukać Niki, donosi na nich nauczycielom..

Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.

Zobacz cały .. W drugiej części postanowił sobie podnieść oceny, a także Aurelii, która mu się podoba.Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Proszę o szybką odpowiedź.. Na koniec książki Nika stwierdza: „Zobaczcie, ile zrobiliśmy przez pół roku", a Felix dodaje: „Pomyślcie, czego dokonamy wspólnie (…), jeśli tylko naprawdę się postaramy".. Czytając ją trudno uniknąć takich właśnie skojarzeń.. Wybierz jeden z punktów planuFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Problematyka Lektura powieści Rafala Kosika skłania do refleksji nad skutkami, jakie niesie za sobą postęp technologiczny .. W I tomie publikuje w warszawskiej gazecie informacje na temat duchów w szkole, podszywając się pod Felixa.. Cały świat tytułowej Asiuni niespodziewanie staje na głowie.. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. Sprawdź!. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem?Lektury klas IV -VI 1.. Właśnie z takim zadaniem zmierzył się mój syn na języku polskim.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Rafała Kosika, Wybrane bajki Ignacego Krasickiego, 5.. Szukaj.. Ale warto.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Na listę lektur trafiły też pozycje nowe, zapewne w intencji twórców listy takie, które oddawać mają ducha czasów i być dla uczniów czymś współczesnym… i tak dochodzę do sedna - nową pozycją w kanonie jest powieść Rafała Kosika „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

... 7 sposobów na wypracowanie dobrych nawyków odrabiania pracy domowej.

Skomentuj.. Felix, Net i Nika żyją w świecie, w którym sztuczna inteligencja jest w stanie przejąć kontrolę nad światem.Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Nauczyłam się patrzeć na życie optymistycznie, widząc same dobre cechy świata, w którym żyję!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. Wypracowania o charakterze argumentacyjnym .. klas IV-VIII, czyli - poza lekturami wymienionymi powyżej - również: Jan Brzechwa .. René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Mikołajek (wybór opowiadań) Rafał Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Ignacy Krasicki, wybrane bajki Clive Staples Lewis .Nawiązanie do problemów, jakie przeżywali w szkole Felix, Net i Nika (np. niesłuszne oskarżenia).. Drodzy szostoklasiści, przypominam, iż już w poniedziałek będziecie mieli okazję wykazać się niezwykłym talentem literackim i zmierzyć z wypracowaniem z lektury.. Serwis zamknięty.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści..

Quizy Os. ... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Udostępnij.. Felix, Net i Nika .Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Musi zawierać:-3 Akapity, wstep, rozwiniecie, zakonczenie-opis z którą chciałabyś się zaprzyjaźnić - odpowiedz na pytanie: dlaczego chcę sie z nimi przyjaźnićRafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzii Mówienie lektury zajęło nam ponad 2 tygodnie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Niezwykłe połączenie świata informatyki i cybernetyki ukazało mi czarujący efekt tejże książki.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.).. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. "Mikołajek" (wybór opowiadań) Rene Gościnnego i Jean-Jacquesa Sempe, 4.. Nauczyciel dzieli uczniów na trzy zespoły.Wypracowanie z lektury z którym bohaterem powieści pt.,,Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi" zaprzyjaźniła bym się i dlaczego?. Felix zaczął wykręcać śruby w kolanie androida.streszczenie lektury" w pustyni i w puszczy " 2010-02-23 15:23:53 Jakie jest najlepsze wydarzenie z lektury " W pustyni i w puszczy " ( opis ) 2010-03-03 21:16:43 wrazenia po przeczytaniu lektury pt " w pustyni i w puszczy " 2011-02-15 20:41:03Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, czyli VIb mierzy się z lekturą.. A lapbook jest świetnym pomysłem na podsumowanie wiadomości o książce.. Poniżej proponowane tematy do przemyślenia w wolnej chwili: 1.. Czy wiesz co wydarzyło się dalej?. Dużo!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt