Sprawdzian wiadomości z lektury tajemniczy ogród
Wspólna praca.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Jak nazywał się gawron Dicka?Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .. Który bohater "Domu z papieru" jest Twoją bratn.. Jaki smak odzwierciedla Twój charakter: jesteś .. Obserwuj autorów.. „Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury - NOWE Słowa na start!. #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett.. Dodawaj wpisy.. Okazuje się też, że tajemniczy ogród był ulubionym miejscem matki Colina i został zamknięty przez rozpaczającego po jej śmierci męża, a Ben mimo decyzji swego chlebodawcy stara się dbać o porastające go różane krzewy.klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wolne Lektury to projekt prowadzony przez fundację Nowoczesna Polska.klp.pl Lektury Analizy i .. Pod wpływem Marthy zmieniła swój stosunek do ludzi, których zawsze traktowała z wyższością.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. W tajemniczym ogrodzie.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej..

Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród?

Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Chodzi mi jakie rozdziały przeczytałam do 12 a dalej juz niezdąże a na jutro to mam które rozdzaiły żebym moge to szybko przeczytać ?. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"?. Ma formę pytań otwartych.Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Rozwiąż test!Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. rodzice dziewczynki umarli z powodu starości.Tajemniczy ogród - Problematyka utworu Tytuł „Tajemniczy ogród" można rozumieć nie tylko w sensie dosłownym, jako dawno opuszczone miejsce, w którym przed laty wydarzyło się nieszczęście i do którego trudno dotrzeć, ale także - w wymiarze symbolicznym - jako obraz postaw głównych bohaterów.Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?.

U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Z jakiego powodu Mary Lenox zamieszkała u wuja ?. Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8.. Spotkanie w ogrodzie z Dickiem.. werindaxd 4 lata temu.. Przyjechała do Anglii do wuja 4.. Odnalazła tajemniczy klucz do tajemniczego ogrodu, który stał się dla niej miejscem wyjątkowym.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. powodzenia !. Mary Lennox uważano za: a. ładną i mądrą b. brzydką i mądrąZobacz 12 odpowiedzi na pytanie: pytanie z lektury "tajemniczy ogród" 1.. Matka nie interesowała się Mary i unikała jej 3.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Ogród był żony pana Cravena ( imię żony pana Cravena Lilias ).Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. *** Test o lekturze : Tajemniczy Ogród !. FunTest.pl.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. Skomentuj.. :(" no i nie polecam bo z tajemniczego ogrodu dostałam ,3+, XD i tak nie polecam bo nawet jeżeli tysiące razy sprawdzi w lekturze to jak się odpowie poprawnie to moja mama mówi ,że maja to tajemniczy ogród jeżeli tego nie zrobisz na 45-45 to zabieram ci komurke na miesiąc..

... tajemniczy ogród.

Dlaczego zdrowy już Colin udawał przed służbą, że nie potrafi chodzić?. Co to są wrzosowiska?Lapbookowe podsumowanie lektury „Tajemniczego ogrodu" „Tajemniczy ogród", omawiany na lekcjach języka polskiego w klasie Va, stał się doskonałą okazją do zaznajomienia uczniów z ciekawą formą pracy, jaką jest lapbook.Martha zaproponowała, że Dick mógłby kupić dla niej narzędzia ogrodnicze, tylko trzeba byłoby napisać do niego list.. Serwis zamknięty.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2.. Cieszyła się też na spotkanie z Dickiem.. Upór Mary.Sprawdzian weryfikuje znajomość lektury pt. "Tajemniczy ogród".. Jeżeli myślisz , że uważnie przeczytałeś tą książkę to sprawdź się !. Zapisuj ulubione.test z lektury.. - dlanauczyciela.plKto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?. Test: Tajemniczy ogródA to dopiero pierwsza z tajemnic.. - bohater powieści pt. "Tajemniczy ogród", - 12 lat,Witaj na stronie Quizz.pl.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: Tajemniczy ogród..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

jej rodzice zginęli w pożarze.. Udostępnij.. Szukaj.. Tajemniczy ogród - test .Jakie są najważniejsze wydarzenia z Tajemniczego Ogrodu ?. Zmiany w życiu Colina.. W jaki sposób Mary zapoznała się z Colinem?. ZAPRASZAM !. Ona spotkała gila z tego co ja czytałam i służąca Mary to była Marta ,a Ajah była jej opiekunką,ale zmarła.Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Doczekała się wielu ekranizacji, m.in. w reżyserii Agnieszki Holland w 1993. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.to może ich poszukaj!. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podr .Tajemniczy ogród - test ze znajomości lektury.. Kto towarzyszył Mary i Dickowi podczas pracy w ogrodzie?. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.„Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury, plik: -tajemniczy-ogrod-lektura-uzupelniajaca-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Zaprzyjaźniła się z bratem Marthy, Dickiem i razem z nim zaczęła opiekować się ogrodem, powoli przywracając .. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Rozdział 10..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt