Testy tajemniczy ogród
Test lektury „Tajemniczy ogród„ .Test z lektury Patixella 4 lata temu.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Zawiera 16 pytań.. W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .mała i inni o nie myśleli, sądziła zatem, że tak zawsze być musi.. Osadź .. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozmowa z młodym paniczem powoduje, że i on przyłącza się do "spisku".» Strona główna » Język polski » Modernizm » Tajemniczy ogród.. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" .test z lektury.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze Facebook Udostępnij w serwisie .. fajne pomogło mi w teście.18.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Udostępnij.. Szukaj.. Skomentuj.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!.

... tajemniczy ogród.

WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród".. Udostępnij.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. Rozpocznij quiz.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Edytuj elementy.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Udostępnij Udostępnij wg Sylwiapapiez.. Quiz w Poczekalni.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) Historia (1844) .. Tajemniczy ogród Test sprawdzający z lektury Tajemniczy OgródZapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. Rozdział 10.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. Następne wideo.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz..

Tajemniczy ogród.

Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaTajemniczy ogród (1993) Lektor PL.. Ogólna wiedza literacka.. W czasie jednej z rozmów przyleciał rudzik i usiadł na rękojeści szpadla Bena.wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTajemniczy ogród test.. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Karmienie jagnięcia c. Sadzenie róż Źródło: Test opracowano na motywach gry GWO „Obudźmy nasz ogród" Punktacja: 40 p. cel 39-38 p. bdb 37-36 p..

...Tajemniczy ogród - test.

quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. werindaxd 4 lata temu.. anuluj.. Motyw .Materiały do nauki dialektów j. polskiego 2020-08-02 20:24:46; Czy jesteś w stanie wypowiedzieć dowolne słowo bez akcentowania żadnej sylaby?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wizyty Mary, ponieważ opowiadała mu bajki, przyjaźnił się z nią 13.. Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. xD 2020-07-10 09:10:35; Opisz słowo „słowo" 2020-06-25 17:15:59 Jak po polsku powiedzić, że na uniwersytecie jest coś nie zaliczane (praca magisterska, kontrolna.. ), 2020-06-24 15:42:27 Jaki jest poprawny zapis rzeczowników w liczbie .. 14-0 p. ndstQuiz z lektury "Tajemniczy ogród" Ania i Klaudia :) Autor: Unknown o 14:52.. Tajemniczy ogród.. Szukaj.. Wyjście na dwór 14.Wstał i spróbował podejść do niego 15.Pokazał mu, że nie jest chory i umie chodzić 16.Dzieci we trójkę odprawiają w tajemniczym ogrodzie wymyślone przez siebie rytuały, mające pomóc wyzdrowieć niepotrafiącemu chodzić Colinowi..

Gdzie Mary urodziła się?tajemniczy ogród.

Harry Potter .Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lektury szkolne.. Podobne działy.. Wyślij zgłoszenie .Jak dobrze znasz lekturę "Tajemniczy Ogród"?. Odblokuj dostęp do 8278 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Jakość: 360p 480p 720p.. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 188167.. Podczas jednego z takich seansów przyłapuje ich ogrodnik Ben, przedostający się przez mur po drabinie.. Chciała tylko wiedzieć, czy zna dzie się teraz między ludźmi miłymi, którzy będą dla nie grzeczni i pozwolą eO Tajemniczym ogrodzie, o Indiach 12..Komentarze

Brak komentarzy.