Obraz słoneczniki opis
Vincent van Gogh uchwycił piękno kwiatów, ich magię i znaczenie dla ludzi.. Sygnowany i werniksowany.. Obraz charakteryzuje się wyrazistą strukturą farby.. Rodzaj malarstwa: martwa natura 7.. Van Gogh uważał, że jego słoneczniki oddziałują tak samo, jak gotyckie witraże w oknach kościołów.Obraz "Słoneczniki" jest najbardziej znanym dziełem holenderskiego malarza -Vincenta van Gogha.. Zaoszczędź na sprzedaży .Obraz z słonecznikami 40 cm x 50 cm, firmy Knor.. Jest to obraz przedstawiający słoneczniki oprawione w miedzianą ramę o szerokości 5 cm, rama wykonana jest z polistyrenu.. Obrazy Słoneczniki do salonu, sypialni lub jadalni.1.. Produkt Obraz Słoneczniki e-Shop Oobrazy.pl Kup w cenie 135 PLN.. Zanim napiszesz dzieło Van Gogha, "Słoneczniki", zdjęcie przedstawiające obraz z serii stworzonej w Arles w sierpniu - wrzesień 1888. z o.o. środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp.. Data zakończenia 2020-04-17 - cena 86 złObraz Sloneczniki najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.. Za najwybitniejszy uznaje się obraz zatytułowany „Martwa natura: wazon z dwunastoma słonecznikami", pochodzący z 1889 roku, a więc z okresu spędzonego w Arles.Obraz słoneczniki Van Gogha..

Opis obrazu.

Boki zamalowane w kolorystyce całości, obraz nadaje się do powieszenia na ścianę bez konieczności oprawiania go w ramę.Słoneczniki - obraz słynnego malarza Vincenta Van Gogha.. Przetestuj produkt Obraz Słoneczniki jest zwykle sprzedawany po cenie 135 PLN.. Wymiar obrazu to 40 cm x 50 cm, cały obraz wraz z ramą jest w wymiarze 50 cm x 60 cm.Informacje o K. BAJOR SŁONECZNIKI OBRAZ OLEJNY 50X60 BCM - 9154777642 w archiwum Allegro.. Rok powstania: 1881r 3.. Obraz ten powstał w czasie pobytu artysty w szpitalu psychiatrycznym i jest inspirowany japońską sztuką malarską Ukiyo-e.Lista produktów kategorii Sloneczniki / Kwiaty / Obrazy olejne.. Ręcznie malowany obraz na podobraziu płóciennym!. Przestawia dwanaście kwiatów w glinianym wazonie.. Dostępny bez blejtramu.. Obecne miejsce przechowywania : Obecnie znajduje się w monachijskim muzeum Nowa Pinakoteka 5.. Sprawdź sklep, aby uzyskać bardziej szczegółowe i dokładne informacje o towarze.. Jest częścią serii obrazów zawierających motyw słoneczników.. Połączenie nowoczesnej metody zadruku z wysokiej klasy płótnem umożliwia stworzenie obrazu odznaczającego się możliwie najwyższą .Opis obrazu.. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania.. Szczególne miejsce w twórczości van Gogha zajmuje cykl „Słoneczniki".Obrazy Słoneczniki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd..

Grubość obrazu: 2 cm.

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.Van Gogh "Martwa natura: wazon z dwunastoma słonecznikami" Obrazy te zostały namalowane przez van Gogha za pomocą farb olejnych.. Jest w nim jedenaście płócien.. Słoneczniki to seria obrazów namalowanych przez Vincenta van Gogha, zawierających motyw słoneczników.. W ciągu życia zmagał się z kłopotami finansowymi i nie cieszył się popularnością.. Propozycje produktówW celu uniknięcia codziennej szarości, wystarczy powiesić obraz na ścianie, wprowadzając w ten sposób do wnętrza ciepły, przyjemny nastrój.. Wskazany zapas sklepu dotyczy wszystkich możliwości kolorystycznych produktu.Opis produktu Z nami wybierz tanie Fototapety.. Namalowany został w sierpniu 1888roku na południu Francji.. Tytuł obrazu i autor: "Słoneczniki" Vincent van Gogh 2.. Kompozycja: centralna 8.. Niektóre z nich rozważamy.. Dziś jest powszechnie uważany za jednego z największych malarzy w historii, artystę którego twórczość stanowi istotne źródło sztuki współczesnej..

Wymiary obrazu: 65x80 cm.

Ten czwarty to bukiet 14 kwiatów na żółtym tle, podobny do martwej natury z pigwami i cytrynami, którą kiedyś namalowałem.. Jest częścią serii obrazów zawierających motyw słoneczników.Obraz "Słoneczniki" nie jest jednym zjawiskiem, ale stanowi cały cykl.. Namalowany został w sierpniu 1888roku na południu Francji.. Uznanie przyszło już po jego samobójczej śmierci - dzisiaj chyba każdy słyszał o jego twórczości, zaliczanej do nurtu znanego jako postimpresjonizm.. Obraz jest przyjemnie jasny i ciepły, zachwyca barwą światła.Obraz Słoneczniki Vincent Van Gogh 55,2 Cm Ostatnia cena 69,88 zł Obraz G03500 Słoneczniki 75x95cm Ostatnia cena 407 ,99 zł Wallmuralia Obraz Zdjęcie Szkło Akryl Słoneczniki 100X70cm (Ploa100X70F43441977) 272 ,00 złKompozycja przedstawia słoneczniki w pięknej tonacji kolorystycznej.. Płótno naciągnięte na drewniany blejtram.. Perspektywa: malarska ( barwna ) 9.. Z obrazu bije przyjemne światło i ciepło.Słoneczniki - to seria obrazów namalowanych przez Vincenta van Gogha, zawierających motyw słoneczników.Powstało ogółem 11 obrazów: 4 podczas pobytu w Paryżu i 7 w Arles.. Od razu można zauważyć niezwykła precyzję i kunszt malarski artysty.. Obraz ten przedstawia dwanaście słoneczników w wazonie na tle błękitnej ściany.Vincent van Gogh - holenderski malarz..

Ręcznie malowany obraz olejny ze słonecznikami!

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Maluję teraz czwarty obraz ze słonecznikami.. Obraz może być również doskonałym, wyjątkowym prezentem.. czytaj więcej zwiń opis.. Przedstawia motyw słoneczników.Obraz czerwony - Słoneczniki.. Kolorystyka: Barwy są intensywne, ciepłe 10.Obraz słoneczniki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Urodził się w 1853 roku, zmarł w 1890.. Mało doceniany za życia, van Gogh zyskał sławę po śmierci.. Opis tego dzieła sztuki wydaje się być niekonieczny - polecamy zainspirować się mistrzem i wkomponować w wystrój wnętrza urokliwy bukiet słonecznych kwiatów.Opis obrazu Słoneczniki.. Malował je w pośpiechu zaczynając o świcie, gdyż wiedział, że szybko zwiędną po ścięciu.. Również obraz "Irysy" Vincenta Van Gogha można zakupić jako reprodukcję na płótnie.. Nowoczesny obraz na ścianę z motywem kwiatowym przedstawia słoneczniki jako atrakcyjny, dekoracyjny deseń nakładających się linii i kolorów.. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych.. ale nie takie z netaa ; // troche krótsze .. Wraz z takimi obrazami jak Mona Lisa pędzla Leonarda da Vinci oraz Krzyk pędzla Edwarda Muncha, Słoneczniki uznawane są za najbardziej rozpoznawalne arcydzieła malarstwa światowego.Opis obrazu Vincenta van Gogha pt. "Dwanaście słoneczników w wazonie" Obraz "Słoneczniki" jest najbardziej znanym dziełem holenderskiego malarza -Vincenta van Gogha.. Cechuje się atrakcyjną stylistyką i pięknymi barwami.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-13 16:16:11Vincent van Gogh należał do najważniejszych malarzy XIX stulecia.. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.. Obraz olejny namalowany szpachlą, zabezpieczony werniksem oraz sygnowany.. Któż z nas nie kojarzy słynnego obrazu Słoneczniki Vincenta Van Gogha?. Van Gogh zaczął malować na kilka lat przed ukończeniem 30. roku życia, a swe .Obraz olejny pt. "Słoneczniki" namalowany ręcznie na podstawie dzieła Vincenta van Gogha.Obraz namalowany farbami olejnymi na płótnie.. Powstało ogółem 11 obrazów: 4 podczas pobytu w Paryżu i 7 w Arles.. Pod koniec XIX w. cięty słonecznik stał się popularnym kwiatem używanym do dekoracji.Kup słoneczniki w kategorii Malarstwo, obrazy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.W bimago można znaleźć zarówno obraz "Dwa obcięte słoneczniki", jak i kilka dzieł z cyklu "Słoneczniki w wazonie"..Komentarze

Brak komentarzy.